F. Panák
Czechia · Defender

F. Panák

YAŞ30
BOY187
KİLO80
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Kazanılan ikili47.35 / 90
Rating6.90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 7.353.64
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Czech LigaNone · Czechia
🏆 CupNone · Czechia
🏆 Cup2023/2024 · Czechia
🏆 Czech Liga2023/2024 · Czechia
🏆 Czech Liga2022/2023 · Czechia
🏆 Cup2019/2020 · Czechia
🥈 Czech LigaNone · Czechia · 2nd Place
🥈 FNLNone · Czechia · 2nd Place
🥈 CupNone · Czechia · 2nd Place
🥈 Cup2024/2025 · Czechia · 2nd Place
🥈 Cup2022/2023 · Czechia · 2nd Place
🥈 Cup2021/2022 · Czechia · 2nd Place
🥈 Czech Liga2020/2021 · Czechia · 2nd Place
🥈 FNL2015/2016 · Czechia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
2021 0 2023 0 2024 1 2025 0
GolAsist
2025/26 8 49 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha 8 49 0 0 6.90
İkili kazanılan4%80
Müdahale1
İlk 1117 yedek
2024/25 10 742 0 1 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSparta Praha 10 742 0 1 6.93
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan30%50
Müdahale7
Faul33 kazanılan
İlk 1182 yedek
G+A / 900.12
Kart1
Kaptan8maçta
2023/24 9 540 0 0 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSparta Praha 7 405 0 0 7.12
UEFA Champions LeagueSparta Praha 2 135 0 0 7.25
Şut1
İkili kazanılan36%71
Müdahale4
Faul37 kazanılan
İlk 1163 yedek
Kart1
Kaptan2maçta
2021/22 12 731 0 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSparta Praha 6 450 0 0 6.90
UEFA Champions LeagueSparta Praha 4 180 0 0 7.05
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha 2 101 0 0 6.95
Şut5
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan40%70
Müdahale13
Faul27 kazanılan
İlk 1184 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 11911 yedek girdi
KART1
FORMA27
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 15 3-5-2 — 3 4-3-3 — 1 19 maç
  • 3-4-315%79
  • 3-5-23%16
  • 4-3-31%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
19.03.2026 AZ AlkmaarH 0-4 7
12.03.2026 AZ AlkmaarA 2-1 42 6.9
18.12.2025 AberdeenH 3-0
11.12.2025 Universitatea CraiovaA 1-2
27.11.2025 Legia WarszawaA 0-1
06.11.2025 Raków CzęstochowaH 0-0
24.10.2025 HNK RijekaA 1-0
02.10.2025 Shamrock RoversH 4-1
29.01.2025 Bayer LeverkusenA 2-0
22.01.2025 InterHC 0-1 90 6.7
11.12.2024 FeyenoordA 4-2 22 6.9
26.11.2024 Atletico MadridHC 0-6 90 2 6.5
06.11.2024 Stade Brestois 29HC 1-2 90 6.9
23.10.2024 Manchester CityAC 5-0 90 6.3
01.10.2024 VfB StuttgartAC 1-1 90 1 7.7
18.09.2024 Red Bull SalzburgHC 3-0 90 1 7.3
27.08.2024 Malmo FFHC 2-0 90 6.9
21.08.2024 Malmo FFAC 0-2 90 7.2
14.03.2024 LiverpoolA 6-1 45 6.5
22.02.2024 GalatasarayHC 4-1 90 6.9
15.02.2024 GalatasarayA 3-2
30.11.2023 Real BetisH 1-0 90 1 8.0
26.10.2023 RangersHC 0-0 90 7.3
05.10.2023 Real BetisA 2-1 90 6.9
21.09.2023 ArisH 3-2
15.08.2023 FC CopenhagenH 3-3 45 7.0
08.08.2023 FC CopenhagenA 0-0 90 7.5
24.02.2022 FK PartizanA 2-1 90 7.2
17.02.2022 FK PartizanH 0-1 11 6.7
09.12.2021 BrondbyH 2-0 90 7.2
25.11.2021 RangersA 2-0 90 1 6.2
04.11.2021 LyonA 3-0 90 6.2
21.10.2021 LyonH 3-4 90 2 6.9
30.09.2021 RangersH 1-0 90 1 8.0
16.09.2021 BrondbyA 0-0
10.08.2021 MonacoA 3-1 90 7.2
03.08.2021 MonacoH 0-2 90 1 6.9
28.07.2021 Rapid ViennaH 2-0
20.07.2021 Rapid ViennaA 2-1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 39 maç
Sparta Praha 39maç 2021–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01 Karviná Sparta Praha II
2019-02-22 Karviná Sparta Praha
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2024 Sağlık sorunuKadroda yok 2 maç
07.2024 Sağlık sorunuŞüpheli 1 maç
07.2024 DinlenmeKadroda yok 1 maç
12.2023 HastalıkKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 49 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.7UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS83.749 dk
Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru %81
Performans %96
Dakika %28
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %63
Performans %98
Dakika %24
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam