LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.10
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.04
Asist
0.000.00
Şut
0.000.35
Kilit pas
0.000.12
Başarılı dripling
0.000.12
Kazanılan ikili
0.005.55
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
2026/27
3
3
0
0
6.10
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İlk 1112 yedek
2025/26
31
2.334
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas3
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan144%70
Müdahale33
Faul3319 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11256 yedek
G+A / 900.04
Kart4
Kaptan3maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1123 yedek girdi
FORMA22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-22%67
- 3-1-4-21%33
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | KV MechelenH | 2-2 | 3 | 0 | 6.1 | ||
| 21.08.2026 | Standard LiegeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | AnderlechtA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | LavalA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | AnnecyH | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.04.2026 | DunkerqueHC | 2-6 | 90 | – | 5.9 | ||
| 18.04.2026 | Estac TroyesA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | Le MansH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.04.2026 | ReimsA | 0-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 27.02.2026 | GrenobleA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.02.2026 | Clermont FootHC | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2026 | PAUAC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.02.2026 | RodezH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 31.01.2026 | Saint EtienneA | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 24.01.2026 | RED Star FC 93A | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.01.2026 | MontpellierH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 03.01.2026 | GuingampA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.12.2025 | Estac TroyesH | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.12.2025 | Clermont FootA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.11.2025 | GrenobleH | 3-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 07.11.2025 | DunkerqueA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 31.10.2025 | AnnecyA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.10.2025 | ReimsH | 2-6 | 90 | – | 5.7 | ||
| 24.10.2025 | Le MansA | 1-0 | 9↑ | – | 6.2 | ||
| 17.10.2025 | GuingampH | 2-2 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 03.10.2025 | AmiensA | 0-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 29.09.2025 | RED Star FC 93H | 1-2 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 23.09.2025 | MontpellierA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2025 | PAUH | 0-3 | 75 | – | 6.3 | ||
| 16.09.2025 | BastiaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 12.09.2025 | LavalH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.08.2025 | RodezA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | Saint EtienneH | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 15.08.2025 | NancyA | 1-0 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT10
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top4%40
- Korner4%40
- Açık oyun2%20
Vücut bölgesine göre
- Kafa6%60
- Sol ayak3%30
- Sağ ayak1%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %20
- 31-45' 2 %20
- 46-60' 2 %20
- 61-75' 3 %30
- 76-90+' 1 %10
PİYASA DEĞERİ€800K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 34 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-12-26
Jura Sud
→
US Boulogne
free transfer
Jura Sud
→
US Boulogne
free transfer
2024-07-10
US Granville
→
Jura Sud
free transfer
US Granville
→
Jura Sud
free transfer
2023-08-16
EA Guingamp B
→
US Granville
free transfer
EA Guingamp B
→
US Granville
free transfer
2022-07-01
Saint-Pryvé FC
→
EA Guingamp B
free transfer
Saint-Pryvé FC
→
EA Guingamp B
free transfer
2021-07-01
Dijon FCO B
→
Saint-Pryvé FC
free transfer
Dijon FCO B
→
Saint-Pryvé FC
free transfer
2020-07-01
AJ Auxerre B
→
Dijon FCO B
free transfer
AJ Auxerre B
→
Dijon FCO B
free transfer
2019-07-01
AJ Auxerre U19
→
AJ Auxerre B
-
AJ Auxerre U19
→
AJ Auxerre B
-
2017-07-01
AJ Auxerre U17
→
AJ Auxerre U19
-
AJ Auxerre U17
→
AJ Auxerre U19
-
2015-07-01
AJ Auxerre Yth.
→
AJ Auxerre U17
-
AJ Auxerre Yth.
→
AJ Auxerre U17
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2334 dk
Öne çıkıyor: Agresif savunma profili
Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
- Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU78.6Ligue 2 2025
PERFORMANS70.12334 dk
KARARİzlemeye değer71/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
86.0
Klasik stoper
85.2
Agresif stoper
84.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 152 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%90
Dakika
%85
Değer / getiri
%37
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%87
Dakika
%91
Değer / getiri
%17
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
70.1
74
95
Pas hacmi / 90
39.33
42
94
Pas arası / 90
2.01
1.9
100
İkili mücadele kazanma
69.57
58
100
Müdahale / 90
1.27
3
42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Armel Bella-KotchapVerona · 24
%95
0gol
0asist
77scout
€7.00M
Serie A
Loris BenitoBSC Young Boys · 33
%76
0gol
0asist
56scout
UEFA Europa League
Víctor CuestaNewells Old Boys · 37
%76
2gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Tomás AraújoBenfica · 23
%73
0gol
0asist
66scout
€28.00M
UEFA Champions League
Giangiacomo MagnaniPalermo · 30
%69
0gol
0asist
59scout
€1.40M
Serie B
Imran FetaiShkendija · 23
%61
0gol
0asist
67scout
UEFA Europa Conference League
Chrislain MatsimaFC Augsburg · 23
%61
1gol
1asist
75scout
€22.00M
Bundesliga
Tomás CardonaTigre · 30
%60
0gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
