LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut80.57 / 90
Kilit pas10.07 / 90
Başarılı dripling20.14 / 90
Kazanılan ikili735.16 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 150 defanslar
- Müdahale 1.56 %41
- Pas arası 1.98 %94
- Blok 0.71 %81
- İkili mücadele %70 %96
- Pas isabeti %87 %95
- Faul (az iyi) 0.92 %41
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1273 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Copa2012/2013 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2011/2012 Clausura · Argentina
🥈
Baiano 12024 · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12021 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie A2020 · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Copa do Brasil2019 · Brazil · 2nd Place
🥈
Gaúcho 12017 · Brazil · 2nd Place
🥈
Serie B2017 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Copa America2016 USA · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
20
1.273
0
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas1
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan73%70
Müdahale22
Faul1312 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11155 yedek
Kart5
2025/26
27
2.291
2
0
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas1
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan150%70
Müdahale27
Faul1824 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11252 yedek
G+A / 900.08
Kart9
Kaptan4maçta
2024/25
30
509
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan25%60
Müdahale12
Faul75 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11723 yedek
Kart3
2023/24
35
3.194
1
1
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%33 isabet
Kilit pas12
Drible5%50 başarı
İkili kazanılan154%62
Müdahale47
Faul3325 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1135
G+A / 900.06
Kart9
Kaptan18maçta
2022/23
30
2.629
4
2
7.18
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%53 isabet
Kilit pas10
Drible7%78 başarı
İkili kazanılan136%66
Müdahale50
Faul2810 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11282 yedek
G+A / 900.21
Kart8
Kaptan1maçta
2021/22
35
3.123
0
5
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas19
Drible17%68 başarı
İkili kazanılan154%57
Müdahale46
Faul4918 kazanılan
İlk 11341 yedek
G+A / 900.14
Kart11
2020/21
35
3.142
1
1
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas5
Drible15%68 başarı
İkili kazanılan143%59
Müdahale41
Faul3930 kazanılan
İlk 1135
G+A / 900.06
Kart9
Kaptan6maçta
TOPLAM GOL2
İLK 113926 yedek girdi
KART10
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-116%30
- 4-1-3-211%21
- 4-3-1-28%15
- 4-3-37%13
- 4-4-27%13
- 3-4-2-14%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Deportivo RiestraH | 1-1 | 0 | 0 | – | ||
| 31.08.2026 | Defensa Y JusticiaA | 1-0 | 96 | 2 | 6.7 | ||
| 23.08.2026 | Barracas CentralA | 1-2 | 81 | – | 7.6 | ||
| 09.08.2026 | IndependienteA | 0-1 | 93 | – | 7.2 | ||
| 03.08.2026 | Talleres CordobaH | 0-4 | 91 | – | 6.5 | ||
| 30.07.2026 | Instituto CordobaA | 2-1 | 96 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Estudiantes L.P.H | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 25.04.2026 | San LorenzoH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 20.04.2026 | Central Cordoba de SantiagoA | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | Gimnasia M.H | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2026 | LanusA | 0-0 | 96 | – | 7.3 | ||
| 23.03.2026 | Argentinos JRSA | 1-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 14.03.2026 | Velez SarsfieldH | 0-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 11.03.2026 | Newells Old BoysA | 1-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 02.03.2026 | Deportivo RiestraA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.02.2026 | Defensa Y JusticiaH | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 21.02.2026 | Barracas CentralH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2026 | Boca JuniorsA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | IndependienteH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.02.2026 | Talleres CordobaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.11.2025 | Racing ClubHC | 0-1 | 94 | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | HuracanAC | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 01.11.2025 | Union Santa FeHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | Argentinos JRSAC | 3-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 10.10.2025 | TigreH | 1-1 | 95 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2025 | Boca JuniorsA | 5-0 | 90 | – | 5.6 | ||
| 30.09.2025 | Estudiantes L.P.H | 1-1 | 97 | 1 | 6.6 | ||
| 23.09.2025 | Belgrano CordobaA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 13.09.2025 | Atletico TucumanH | 2-0 | 95 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 29.08.2025 | Barracas CentralH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 23.08.2025 | Rosario CentralA | 1-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | AldosiviA | 0-0 | 95 | – | 7.3 | ||
| 20.07.2025 | BanfieldH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.07.2025 | Independ. RivadaviaA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 02.05.2025 | Racing ClubA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.04.2025 | HuracanH | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 19.04.2025 | Union Santa FeA | 1-1 | 95 | – | 7.5 | ||
| 12.04.2025 | Argentinos JRSH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.04.2025 | TigreA | 0-2 | 83 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 30.03.2025 | Boca JuniorsH | 2-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 10.03.2025 | Belgrano CordobaH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.03.2025 | Atletico TucumanA | 1-2 | 97 | – | 8.2 | ||
| 24.02.2025 | Barracas CentralA | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.02.2025 | Rosario CentralH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2025 | Defensa Y JusticiaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2024 | PalmeirasH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2024 | JuventudeA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2024 | Sao PauloH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2024 | Vasco DA GamaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | CruzeiroA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2024 | FlamengoH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | CriciumaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.09.2024 | Fortaleza ECA | 4-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | RB BragantinoA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | BotafogoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | GremioA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2024 | VitoriaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.08.2024 | FluminenseA | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL0
xG0.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%57
- Duran top2%29
- Açık oyun1%14
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%57
- Sol ayak2%29
- Sağ ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 1 %14
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %43
- 76-90+' 3 %43
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 212 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Serie A2021 · Internacional
11sarı · 35 maç
🟨
Serie A2020 · Internacional
9sarı · 35 maç
🟨
CONMEBOL Libertadores2020 · Internacional
3sarı · 10 maç
🟥
CONMEBOL Libertadores2020 · Internacional
1kırmızı · 10 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 816 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.8Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS68.8816 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİYükselişte+10.7
ROL UYUMU2026
Defansif bek
68.4
Agresif stoper
68.0
Klasik stoper
67.8
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%85
Dakika
%60
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%54
Performans
%82
Dakika
%68
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
68.8
74
93
İkili mücadele kazanma
65.15
58
100
Pas hacmi / 90
32.98
42
78
Pas arası / 90
1.65
1.9
87
Dakika güvenliği
48.8
80
61
Blok / 90
0.99
1
99
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +10.7.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Fabián BalbuenaGremio · 34
%95
0gol
0asist
49scout
Serie A
Marcos RojoRacing Club · 35
%89
0gol
0asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Timo BaumgartlSt. Louis City · 29
%76
1gol
0asist
66scout
Major League Soccer
Frédéric NsabiyumvaVasteras SK FK · 30
%72
1gol
0asist
58scout
Allsvenskan
Jhohan RomañaSan Lorenzo · 27
%71
0gol
0asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Gonzalo MaffiniEstudiantes de Rio Cuarto · 32
%71
0gol
1asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Ezequiel MuñozGimnasia M. · 35
%66
2gol
0asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Lucas VeríssimoSantos · 30
%60
0gol
0asist
59scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum







