LİGMajor League Soccer
BU SEZON1G · 0A
Gol10.04 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.09 / 90
Kilit pas20.09 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili672.98 / 90
Rating6.95
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
- Müdahale 1.29 %31
- Pas arası 1.29 %65
- Blok 0.67 %66
- İkili mücadele %65 %90
- Pas isabeti %93 %94
- Faul (az iyi) 0.53 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2021 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
2. Bundesliga2016/2017 · Germany
🥈
Eredivisie2020/2021 · Holland · 2nd Place
🥈
UEFA U21 Championship2019 Italy · Europe · 2nd Place
🥈
Super Cup2019/2020 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
23
2.021
1
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan67%65
Müdahale29
Faul1215 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1123
G+A / 900.04
Kart2
Kaptan1maçta
2025/26
31
1.774
0
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%11 isabet
Kilit pas7
İkili kazanılan64%55
Müdahale34
Faul224 kazanılan
İlk 112011 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2022/23
17
564
0
1
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan37%54
Müdahale11
Faul116 kazanılan
İlk 11611 yedek
G+A / 900.16
Kart2
2021/22
34
2.420
1
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%55 isabet
Kilit pas9
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan141%57
Müdahale65
Faul2514 kazanılan
İlk 11286 yedek
G+A / 900.11
Kart6
2020/21
31
803
0
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan43%60
Müdahale8
Faul123 kazanılan
İlk 11823 yedek
TOPLAM GOL3
İLK 115826 yedek girdi
KART11
FORMA25
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 2 %67
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-238%51
- 4-2-3-113%18
- 3-4-2-18%11
- 3-4-37%9
- 3-1-4-24%5
- 3-4-1-24%5
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Vancouver WhitecapsA | 1-3 | 90 | 0 | 6.8 | ||
| 30.08.2026 | FC DallasH | 3-3 | 20 | – | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | Houston DynamoH | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.08.2026 | Sporting Kansas CityA | 1-1 | 88 | – | 7.3 | ||
| 16.08.2026 | San Jose EarthquakesA | 1-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 02.08.2026 | Real Salt LakeH | 1-1 | 91 | – | 7.5 | ||
| 26.07.2026 | Colorado RapidsH | 1-0 | 92 | – | 7.9 | ||
| 23.07.2026 | Los Angeles GalaxyA | 1-3 | 89 | – | 7.2 | ||
| 17.07.2026 | Sporting Kansas CityH | 3-2 | 89 | – | 7.0 | ||
| 23.05.2026 | AustinH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.05.2026 | DC UnitedA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.05.2026 | Los Angeles FCH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 10.05.2026 | Colorado RapidsA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 03.05.2026 | AustinA | 2-0 | 96 | – | 6.0 | ||
| 26.04.2026 | San Jose EarthquakesH | 2-3 | 99 | – | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | Seattle SoundersA | 4-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 12.04.2026 | FC DallasA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 04.04.2026 | New York City FCA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.03.2026 | New England RevolutionH | 3-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.03.2026 | Los Angeles FCA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.03.2026 | Seattle SoundersH | 0-1 | 97 | – | 7.2 | ||
| 02.03.2026 | San DiegoAC | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | CharlotteH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.10.2025 | Real Salt LakeH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | AustinA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | Los Angeles FCH | 0-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.09.2025 | San Jose EarthquakesA | 1-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.09.2025 | CF MontrealA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 07.09.2025 | FC DallasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Houston DynamoH | 2-3 | 59 | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | Vancouver WhitecapsA | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | Chicago FireA | 3-2 | 102 | – | 7.0 | ||
| 10.08.2025 | Nashville SCH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.07.2025 | Minnesota United FCH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 20.07.2025 | FC DallasA | 3-0 | 89 | – | 6.9 | ||
| 26.06.2025 | Orlando City SCH | 2-4 | 84 | – | 6.5 | ||
| 14.06.2025 | Los Angeles GalaxyH | 3-3 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 08.06.2025 | Portland TimbersA | 2-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 31.05.2025 | San Jose EarthquakesH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.05.2025 | Colorado RapidsA | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 18.05.2025 | Minnesota United FCA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.05.2025 | Sporting Kansas CityH | 2-2 | 78 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | San DiegoH | 1-2 | 84 | – | 6.3 | ||
| 04.05.2025 | Seattle SoundersA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 27.04.2025 | Los Angeles FCA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2025 | Vancouver WhitecapsH | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | Columbus CrewH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | Sporting Kansas CityA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.03.2025 | AustinH | 0-1 | 10↑ | 2 | 6.9 | ||
| 22.03.2025 | Philadelphia UnionA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2025 | Seattle SoundersH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Los Angeles GalaxyA | 0-3 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 02.03.2025 | San DiegoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | Colorado RapidsH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2023 | 1899 HoffenheimA | 4-2 | 45↑ | 1 | – | 7.2 | |
| 06.05.2023 | FC AugsburgA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2023 | Borussia MonchengladbachA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2023 | Eintracht FrankfurtH | 2-0 | 86 | – | 6.0 | ||
| 12.03.2023 | VfL WolfsburgA | 1-1 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 04.03.2023 | 1.FC KölnH | 0-0 | –↑ | – | – |
ŞUT3
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%67
- Duran top1%33
Vücut bölgesine göre
- Kafa2%67
- Sağ ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 2 %67
- 76-90+' 1 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 136 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31
Without Club
→
St. Louis CITY
-
Without Club
→
St. Louis CITY
-
2024-08-29
FC Schalke 04
→
Without Club
-
FC Schalke 04
→
Without Club
-
2014-07-01
Stuttgart U19
→
Stuttgart II
-
Stuttgart U19
→
Stuttgart II
-
2013-07-01
Stuttgart U17
→
Stuttgart U19
-
Stuttgart U17
→
Stuttgart U19
-
2011-07-01
Reutlingen Yth.
→
Stuttgart U17
free transfer
Reutlingen Yth.
→
Stuttgart U17
free transfer
2010-07-01
Maichingen U19
→
Reutlingen Yth.
free transfer
Maichingen U19
→
Reutlingen Yth.
free transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2022
HastalıkKadroda yok
12 maç
04.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1282 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.5Major League Soccer 2026
PERFORMANS67.21282 dk
KARARİzlemeye değer64/100
FORM TRENDİStabil-7.9
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
81.2
Defansif bek
76.4
Klasik stoper
76.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%75
Dakika
%96
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%83
Performans
%78
Dakika
%92
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
62.62
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
67.2
76
88
İkili mücadele kazanma
61.67
64
96
Pas arası / 90
1.4
1.8
78
Ortalama rating
6.84
7.2
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.36. Dakika delta -14.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jhohan RomañaSan Lorenzo · 27
%95
0gol
0asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Marcos RojoRacing Club · 35
%79
0gol
0asist
51scout
Liga Profesional Argentina
Renzo GiampaoliGimnasia L.P. · 25
%77
0gol
0asist
73scout
Liga Profesional Argentina
Alexis MaldonadoBelgrano Cordoba · 28
%77
0gol
0asist
64scout
Liga Profesional Argentina
Leonel MosevichInstituto Cordoba · 28
%73
0gol
0asist
63scout
Liga Profesional Argentina
Fabián BalbuenaGremio · 34
%69
0gol
0asist
49scout
Serie A
Víctor CuestaPlatense · 37
%63
0gol
0asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Aleksander KjelsenAalesund · 19
%60
0gol
0asist
72scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



