Jaime Seoane
Spain · Midfielder

Jaime Seoane

YAŞ28
BOY175
KİLO73
DOĞUM YERİMadrid
LİGPro League
BU SEZON0G · 1A
Asist11.18 / 90
Şut11.18 / 90
Kilit pas11.18 / 90
Başarılı dripling11.18 / 90
Kazanılan ikili44.74 / 90
Rating7.50
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 1.180.33
Şut 1.180.50
Kilit pas 1.181.49
Başarılı dripling 1.180.33
Kazanılan ikili 4.743.97
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Segunda División2019/2020 · Spain
🏆 FIFA Intercontinental Cup2018 UAE · World
🏆 FIFA Intercontinental Cup2017 UAE · World
🏆 UEFA Champions League2017/2018 · Europe
🏆 Copa del Rey Juvenil2017 · Spain
🏆 División de Honor Juvenil2016/2017 · Spain
🥈 UEFA Super Cup2018/2019 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
2020 2 2022 0 2025 2 2026 1
GolAsist
2026/27 1 76 0 1 7.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Pro LeagueAl-Faisaly FC 1 76 0 1 7.50
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan4%44
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 111
G+A / 901.18
2025/26 18 544 0 2 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónHuesca 18 544 0 2 6.64
Şut3
Kilit pas9
Drible2%18 başarı
İkili kazanılan24%41
Müdahale10
Faul710 kazanılan
İlk 11612 yedek
G+A / 900.33
Kart2
2022/23 38 342 0 0 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaGetafe 38 342 0 0 6.58
Şut1
Kilit pas6
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan18%42
Müdahale10
Faul64 kazanılan
İlk 11236 yedek
Kart1
2020/21 36 2.064 1 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaHuesca 36 2.064 1 1 6.69
Şut19%47 isabet
Kilit pas11
Drible20%59 başarı
İkili kazanılan129%48
Müdahale50
Faul4333 kazanılan
İlk 112313 yedek
G+A / 900.09
Kart5
TOPLAM GOL1
İLK 111938 yedek girdi
KART7
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
5-3-2 — 22 3-5-2 — 8 4-4-2 — 8 4-3-3 — 6 3-4-3 — 5 3-1-4-2 — 2 51 maç
  • 5-3-222%43
  • 3-5-28%16
  • 4-4-28%16
  • 4-3-36%12
  • 3-4-35%10
  • 3-1-4-22%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 A. MendyA. Mendy 1 Rafa MirRafa Mir Seoane 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
14.08.2026 Al-Hilal Saudi FCA 4-2 76 1 1 7.5
31.05.2026 CordobaA 1-1 12 1 6.9
24.05.2026 CastellónH 0-1
18.05.2026 LeganesA 0-0
11.05.2026 Real Sociedad IIH 1-2 12 6.6
03.05.2026 Racing SantanderA 4-2
26.04.2026 ZaragozaH 1-0
19.04.2026 EibarA 2-1
05.04.2026 Las PalmasA 2-1
01.04.2026 Cultural LeonesaH 1-1 79 6.3
28.03.2026 Granada CFA 4-2 80 1 6.3
20.03.2026 AlmeriaH 1-3 90 1 1 7.5
15.03.2026 MalagaA 5-3 37 1 6.3
07.03.2026 AlbaceteH 0-0 73 6.9
28.02.2026 ValladolidA 1-0 13 6.6
21.02.2026 MirandesH 1-2 59 7.0
15.02.2026 AD Ceuta FCH 2-0 63 6.9
08.02.2026 Sporting GijonA 2-1 18 6.2
01.02.2026 CadizH 1-0 8 6.2
04.06.2023 ValladolidA 0-0
28.05.2023 OsasunaH 2-1
24.05.2023 Real BetisA 0-1
20.05.2023 ElcheH 1-1
13.05.2023 Real MadridA 1-0 16 6.7
03.05.2023 Celta VigoH 1-0
30.04.2023 EspanyolA 1-0
26.04.2023 AlmeriaH 1-2
23.04.2023 MallorcaA 3-1
16.04.2023 BarcelonaH 0-0
08.04.2023 Real SociedadA 2-0 8 6.5
01.04.2023 Athletic ClubA 0-0
19.03.2023 SevillaH 2-0
10.03.2023 CadizA 2-2
04.03.2023 GironaH 3-2 2
27.02.2023 VillarrealA 2-1
20.02.2023 ValenciaH 1-0 12 6.5
12.02.2023 Rayo VallecanoH 1-1 1
04.02.2023 Atletico MadridA 1-1
28.01.2023 Real BetisH 0-1
22.01.2023 BarcelonaA 1-0 11 7.2
15.01.2023 EspanyolH 1-2
08.01.2023 SevillaA 2-1
30.12.2022 MallorcaH 2-0 10 6.5
09.11.2022 AlmeriaA 1-0
05.11.2022 CadizH 0-0
31.10.2022 ElcheA 0-1
24.10.2022 Celta VigoA 1-1 12 6.2
18.10.2022 Athletic ClubH 2-2
14.10.2022 Rayo VallecanoA 0-0
08.10.2022 Real MadridH 0-1 12 6.3
01.10.2022 ValladolidH 2-3 37 6.6
18.09.2022 OsasunaA 0-2 1
11.09.2022 Real SociedadH 2-1 30 6.9
04.09.2022 ValenciaA 5-1 45 6.5
28.08.2022 VillarrealH 0-0 73 6.7
22.08.2022 GironaA 3-1 45 1 6.7
15.08.2022 Atletico MadridH 0-3 27 6.3
22.05.2021 ValenciaH 0-0 85 2 7.0
16.05.2021 Real BetisA 1-0 90 6.3
12.05.2021 Athletic ClubH 1-0 90 2 7.6
ŞUT7
GOL0
xG0.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
40' · xG 0.0 90' · xG 0.0 84' · xG 0.0 63' · xG 0.0 45' · xG 0.0 4' · xG 0.0 47' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 3 (%43) Açık oyun — 2 (%29) Duran top — 1 (%14) Korner — 1 (%14) 7 şut
  • Asist sonrası3%43
  • Açık oyun2%29
  • Duran top1%14
  • Korner1%14
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 4 (%57) Kafa — 2 (%29) Sol ayak — 1 (%14) 7 şut
  • Sağ ayak4%57
  • Kafa2%29
  • Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %29
  • 46-60' 1 %14
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 2 %29
PİYASA DEĞERİ€800K
KAÇIRDIĞI MAÇ1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 93 maç
Al-Faisaly FC 1maç 2026
Huesca 54maç 2020–2025
Oviedo 2023–2024
Getafe 38maç 2022
Real Madrid 2017–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-22 Huesca Al-Faisaly FC
2026-01-30 Without Club SD Huesca -
2023-08-05 Pachuca Real Oviedo loan transfer
2023-08-04 Getafe Oviedo € 2.5M
2023-08-04 Getafe Pachuca €2.50m
2022-07-01 SD Huesca Getafe free transfer
2022-07-01 Huesca Getafe
2020-08-04 Lugo Huesca
2020-07-21 CD Lugo SD Huesca End of loan
2020-01-31 Huesca Lugo
2020-01-31 SD Huesca CD Lugo loan transfer
2019-08-06 RM Castilla SD Huesca ?
2016-07-01 Real Madrid U19 RM Castilla -
2015-07-01 Real Madrid U18 Real Madrid U19 -
2014-07-01 Real Madrid U17 Real Madrid U18 -
2013-07-01 R.Madrid Yth. Real Madrid U17 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 544 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Teknik verimde soru işaretiDrible, ikili mücadele ve isabet verimi daha yakından bakılmayı gerektiriyor.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.6Segunda División 2025
PERFORMANS62.2544 dk
KARARVeri yetersiz51/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 59.4
İleri sekiz 57.5
Box-to-box orta saha 54.4
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %91
Dakika %56
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %90
Dakika %66
Değer / getiri %14
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 62.2 76 82
Kilit pas / 90 1.49 1.4 100
Pas hacmi / 90 35.24 72 49
Ortalama rating 6.64 7.2 92
Asist / 90 0.33 0.2 100
Müdahale / 90 1.65 2 82
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam