LİGCup
BU SEZON4G · 3A
Gol30.30 / 90
Asist30.30 / 90
Şut111.10 / 90
Kilit pas181.80 / 90
Başarılı dripling50.50 / 90
Kazanılan ikili383.80 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.302.31
Şut
1.106.92
Kazanılan ikili
3.802.31
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CupNone · Austria
🏆
BundesligaNone · Austria
🏆
Bundesliga2023/2024 · Austria
🏆
Cup2023/2024 · Austria
🏆
Cup2022/2023 · Austria
🥈
BundesligaNone · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2022/2023 · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2021/2022 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 7 G+A
GolAsist
2025/26
17
939
4
3
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%64 isabet
Kilit pas18
Drible5%25 başarı
İkili kazanılan39%37
Müdahale16
Faul94 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11116 yedek
G+A / 900.67
Kart1
2023/24
9
545
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%80 isabet
Kilit pas11
Drible12%71 başarı
İkili kazanılan38%46
Müdahale3
Faul610 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1172 yedek
Kart1
2022/23
6
320
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas3
Drible7%54 başarı
İkili kazanılan14%34
Müdahale1
Faul22 kazanılan
İlk 1133 yedek
Kart21
2021/22
6
330
0
1
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
Drible12%75 başarı
İkili kazanılan27%47
Müdahale6
Faul54 kazanılan
İlk 1133 yedek
G+A / 900.27
TOPLAM GOL1
İLK 1113 yedek girdi
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-31%50
- 4-3-31%50
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ38 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2025 | WSG WattensH | 0-0 | 66 | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | FC BW LinzA | 2-3 | 89 | 2 | 3 | 8.3 | |
| 08.11.2025 | Grazer AKH | 2-1 | 83 | 1 | – | 7.2 | |
| 01.11.2025 | TSV HartbergA | 2-1 | 45 | 2 | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | Red Bull SalzburgH | 0-3 | 66 | – | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | WSG WattensA | 2-3 | 73↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 04.10.2025 | FC BW LinzH | 0-1 | 75 | – | 6.7 | ||
| 28.09.2025 | Rapid ViennaA | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | RiedH | 3-2 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | Sturm GrazA | 0-1 | 88 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 31.08.2025 | SCR AltachH | 1-0 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | TSV HartbergH | 1-3 | 60 | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | Lask LinzA | 2-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 14.08.2025 | Baník OstravaH | 1-1 | 0↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | Wolfsberger ACH | 0-2 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 07.08.2025 | Baník OstravaA | 4-3 | 39↑ | 1 | 3 | 7.2 | |
| 03.08.2025 | Grazer AKA | 2-2 | 76 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 07.03.2024 | LilleH | 0-3 | 43 | 1 | 6.6 | ||
| 22.02.2024 | Slovan BratislavaA | 0-1 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 15.02.2024 | Slovan BratislavaH | 4-1 | 59 | 1 | 6.9 | ||
| 14.12.2023 | Sporting CPA | 3-0 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 30.11.2023 | Raków CzęstochowaH | 0-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 09.11.2023 | AtalantaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2023 | AtalantaH | 2-2 | 77 | – | 6.5 | ||
| 05.10.2023 | Raków CzęstochowaA | 0-1 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2023 | Sporting CPH | 1-2 | 63 | – | 6.9 | ||
| 03.11.2022 | FC MidtjyllandA | 2-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 13.10.2022 | LazioA | 2-2 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 06.10.2022 | LazioH | 0-0 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 15.09.2022 | FeyenoordA | 6-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.08.2022 | Dynamo KyivH | 1-2 | 105 | 1 | 6.7 | ||
| 03.08.2022 | Dynamo KyivA | 1-0 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 09.12.2021 | MonacoH | 1-1 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 25.11.2021 | PSV EindhovenA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 04.11.2021 | Real SociedadA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 21.10.2021 | Real SociedadH | 0-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 30.09.2021 | PSV EindhovenH | 1-4 | 22↑ | – | 7.2 | ||
| 16.09.2021 | MonacoA | 1-0 | 29↑ | – | 6.7 |
ŞUT14
GOL3
xG1.4
xG FARKI+1.6over performing
DÖNÜŞÜM%21.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%57
- Korner3%21
- Kontra atak2%14
- Açık oyun1%7
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak10%71
- Kafa2%14
- Sağ ayak2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
- 1-15' 2 %14
- 16-30' 2 %14
- 31-45' 3 %21
- 46-60' 3 %21
- 61-75' 2 %14
- 76-90+' 2 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 38 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
SakatlıkŞüpheli
2 maç
09.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 900 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.5Bundesliga 2025
PERFORMANS61.1900 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
79.1
Baskıcı forvet
73.5
Çizgi kanadı
71.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 64 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%62
Dakika
%49
Değer / getiri
%35
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%71
Performans
%78
Dakika
%77
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
61.1
76
80
Ortalama rating
6.75
7.2
94
Dakika güvenliği
60
76
79
Asist / 90
0.3
0.32
94
Kilit pas / 90
1.8
1.6
100
Pas hacmi / 90
33.9
34
100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mislav OršićPafos · 33
%95
2gol
2asist
49scout
UEFA Champions League
Borja SainzFC Porto · 24
%75
1gol
3asist
50scout
€22.00M
UEFA Europa League
Félix CorreiaLille · 24
%68
4gol
5asist
61scout
Ligue 1
João CarvalhoEstoril · 28
%68
6gol
11asist
66scout
€50K
Primeira Liga
Jesús FerreiraSeattle Sounders · 25
%67
4gol
6asist
62scout
Major League Soccer
Ramiro ÁrcigaClub Tijuana · 21
%65
3gol
8asist
66scout
Liga MX
Domenico BerardiSassuolo · 31
%61
8gol
4asist
60scout
Serie A
Jalen BlesaCesena · 24
%60
4gol
1asist
60scout
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
