BU SEZON1G · 2A
Gol10.04 / 90
Asist20.08 / 90
Şut170.70 / 90
Kilit pas471.92 / 90
Başarılı dripling251.02 / 90
Kazanılan ikili1666.79 / 90
Rating7.12
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 64 orta sahalar
- Kilit pas 1.92 %90
- Asist 0.08 %46
- Drible 1.02 %67
- Pas isabeti %79 %62
- Top kapma 5.16 %100
- İkili mücadele %54 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2199 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
2. LigaNone · Austria
🏆
2. Liga2017/2018 · Austria
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
26
2.199
1
2
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%41 isabet
Kilit pas47
Drible25%53 başarı
İkili kazanılan166%54
Müdahale89
Faul3948 kazanılan
İlk 1126
G+A / 900.12
Kart71
2022/23
4
174
0
1
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas6
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan11%37
Müdahale6
Faul43 kazanılan
İlk 1113 yedek
G+A / 900.52
2020/21
7
369
0
1
6.52
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan31%40
Müdahale18
Faul117 kazanılan
İlk 1161 yedek
G+A / 900.24
Kart31
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | FC BW LinzH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | Grazer AKA | 4-0 | 62 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | RiedH | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 21.04.2026 | SCR AltachA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.04.2026 | SCR AltachH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | FC BW LinzA | 5-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2026 | Wolfsberger ACH | 3-1 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 22.02.2026 | RiedH | 1-1 | 43 | – | 6.3 | ||
| 14.02.2026 | Sturm GrazH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 07.02.2026 | Lask LinzA | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | TSV HartbergA | 2-1 | 28 | – | 6.9 | ||
| 07.12.2025 | SCR AltachH | 0-3 | 90 | – | 7.6 | ||
| 03.12.2025 | Sturm GrazA | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 2 | 10.0 |
| 23.11.2025 | Red Bull SalzburgA | 2-3 | 87 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | Rapid ViennaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.11.2025 | Wolfsberger ACA | 0-0 | 90 | 2 | 7.6 | ||
| 25.10.2025 | FC BW LinzH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.10.2025 | Austria ViennaH | 2-3 | 89 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | RiedA | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.09.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 21.09.2025 | SCR AltachA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.09.2025 | Rapid ViennaA | 4-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2025 | Wolfsberger ACH | 1-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 16.08.2025 | Grazer AKA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.08.2025 | Lask LinzH | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.08.2025 | TSV HartbergH | 4-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 25.08.2022 | MoldeH | 0-4 | 55 | – | 6.2 | ||
| 18.08.2022 | MoldeA | 0-1 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 09.08.2022 | Gzira UnitedA | 0-4 | 45↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 03.08.2022 | Gzira UnitedH | 0-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 24.02.2021 | TottenhamA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2021 | TottenhamH | 1-4 | 45 | – | 6.9 | ||
| 10.12.2020 | FeyenoordH | 1-0 | 68 | 1 | – | 6.6 | |
| 03.12.2020 | CSKA MoscowA | 0-1 | 61 | 1 | 6.5 | ||
| 05.11.2020 | Dinamo ZagrebA | 1-0 | 45 | – | 5.5 | ||
| 29.10.2020 | FeyenoordA | 1-4 | 60 | – | 6.7 | ||
| 22.10.2020 | CSKA MoscowH | 1-1 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT22
GOL1
xG1.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%4.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Taç sonrası6%27
- Asist sonrası6%27
- Açık oyun5%23
- Korner3%14
- Duran top1%5
- Kontra atak1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak18%82
- Sol ayak4%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 2 %9
- 16-30' 4 %18
- 31-45' 3 %14
- 46-60' 6 %27
- 61-75' 6 %27
- 76-90+' 1 %5
PİYASA DEĞERİ€800K
DİSİPLİN6kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 37 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Bundesliga2025 · WSG Wattens
6sarı · 26 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2199 dk
Takip listesi: Yaratıcı orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.3Bundesliga 2025
PERFORMANS65.52199 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
92.0
Derinden oyun kurucu
85.7
Box-to-box orta saha
83.4
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru
%97
Performans
%93
Dakika
%86
Değer / getiri
%24
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%99
Performans
%92
Dakika
%92
Değer / getiri
%13
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.64
3.2
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
65.5
75
87
Ortalama rating
7.12
7.1
100
Pas arası / 90
1.51
2.3
66
İkili mücadele kazanma
54.25
58
94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Boris MatićWolfsberger AC · 21
%95
1gol
5asist
83scout
€1.20M
Bundesliga
Teddy BouriaudNancy · 29
%85
0gol
4asist
71scout
€500K
Ligue 2
Ronald DonkorNew York Red Bulls · 21
%85
0gol
2asist
75scout
Major League Soccer
Celil YükselSamsunspor · 27
%75
0gol
1asist
69scout
€800K
Süper Lig
Lamine CamaraMonaco · 21
%71
3gol
4asist
73scout
€35.00M
Ligue 1
Soufian El-FaouziFC Schalke 04 · 23
%66
2gol
5asist
74scout
€4.00M
2. Bundesliga
Mamadou SangareLens · 23
%61
3gol
3asist
75scout
Ligue 1
Gastón BrugmanNashville SC · 33
%60
0gol
1asist
68scout
€1.00M
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
