LİGNM Cupen
BU SEZON0G · 1A
Asist10.18 / 90
Şut71.23 / 90
Kilit pas50.88 / 90
Başarılı dripling30.53 / 90
Kazanılan ikili183.16 / 90
Rating6.56
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.180.00
Şut
1.231.79
Kilit pas
0.881.12
Başarılı dripling
0.530.56
Kazanılan ikili
3.163.89
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈
Eliteserien2019 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
8
513
0
1
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%57 isabet
Kilit pas5
Drible3%33 başarı
İkili kazanılan18%27
Müdahale1
Faul125 kazanılan
Ofsayt2
İlk 118
G+A / 900.18
Kart1
2024/25
30
1.760
6
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%40 isabet
Kilit pas22
Drible11%34 başarı
İkili kazanılan76%37
Müdahale10
Faul3417 kazanılan
Ofsayt11
İlk 112010 yedek
G+A / 900.31
Kart2
2023/24
14
915
3
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%60 isabet
Kilit pas6
Drible13%52 başarı
İkili kazanılan36%31
Müdahale3
Faul129 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11122 yedek
G+A / 900.3
Kart1
2022/23
7
9
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%50
Ofsayt1
TOPLAM GOL6
İLK 112810 yedek girdi
KART3
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 2 %33
- 16-30' 1 %17
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-212%33
- 3-1-4-26%17
- 3-4-36%17
- 4-1-4-14%11
- 4-2-3-14%11
- 5-4-14%11
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ59 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.11.2025 | SandefjordH | 2-6 | 74 | 1 | 6.7 | ||
| 09.11.2025 | Kristiansund BKA | 2-1 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | VikingH | 1-2 | 45 | 3 | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | ValerengaA | 2-1 | 65 | – | 6.2 | ||
| 21.04.2025 | BrannH | 1-2 | 82 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 10.04.2025 | BrannA | 2-1 | 57 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | HaugesundA | 0-5 | 73 | 1 | 5.6 | ||
| 29.03.2025 | RosenborgH | 1-2 | 72 | – | 6.2 | ||
| 01.12.2024 | MoldeH | 1-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 23.11.2024 | TromsoA | 2-0 | 32↑ | – | 6.5 | ||
| 10.11.2024 | KFUM OsloH | 1-0 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 03.11.2024 | RosenborgA | 1-0 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 26.10.2024 | FredrikstadH | 2-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | Kristiansund BKA | 0-0 | 27↑ | – | 6.3 | ||
| 29.09.2024 | Ham-KamH | 1-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 21.09.2024 | Sarpsborg 08 FFH | 2-1 | 25↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | HaugesundA | 0-0 | 64 | – | 6.5 | ||
| 01.09.2024 | Bodo/GlimtH | 0-1 | 0 | – | – | ||
| 25.08.2024 | VikingA | 5-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 17.08.2024 | LillestromH | 3-2 | 89 | 2 | 4 | 9.0 | |
| 09.08.2024 | SandefjordA | 2-2 | 73 | – | 6.3 | ||
| 04.08.2024 | BrannH | 2-3 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | ODD BallklubbA | 2-0 | 42↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.07.2024 | TromsoH | 0-1 | 90 | 3 | 6.2 | ||
| 13.07.2024 | LillestromA | 3-1 | 73 | – | 6.5 | ||
| 08.07.2024 | SandefjordH | 1-1 | 98 | 2 | 6.3 | ||
| 28.06.2024 | BrannA | 0-0 | 68 | 2 | 7.0 | ||
| 02.06.2024 | ODD BallklubbH | 1-1 | 75 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.05.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 1-3 | 65 | 1 | 6.6 | ||
| 20.05.2024 | HaugesundH | 2-0 | 75 | 1 | 3 | 7.9 | |
| 16.05.2024 | FredrikstadA | 4-1 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 12.05.2024 | VikingH | 0-1 | 41↑ | – | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | Bodo/GlimtA | 1-0 | 65 | 2 | 6.7 | ||
| 28.04.2024 | Kristiansund BKH | 2-2 | 90 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 21.04.2024 | Ham-KamA | 0-1 | 89 | 2 | 6.2 | ||
| 16.04.2024 | KFUM OsloA | 1-3 | 64 | – | 6.3 | ||
| 07.04.2024 | RosenborgH | 1-0 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 01.04.2024 | MoldeA | 4-0 | 65 | – | 6.3 | ||
| 03.12.2023 | BrannH | 3-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 26.11.2023 | RosenborgA | 1-3 | 71 | 1 | 6.3 | ||
| 12.11.2023 | Ham-KamH | 0-1 | 71 | 1 | 6.6 | ||
| 05.11.2023 | TromsoA | 0-1 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 29.10.2023 | VikingH | 1-0 | 71 | 1 | 2 | 7.0 | |
| 22.10.2023 | ODD BallklubbH | 3-1 | 15 | – | 6.3 | ||
| 08.10.2023 | HaugesundA | 1-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.10.2023 | Bodo/GlimtA | 2-0 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 24.09.2023 | MoldeH | 1-1 | 83 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 16.09.2023 | SandefjordA | 2-0 | 78 | 2 | 6.3 | ||
| 03.09.2023 | StabaekH | 2-1 | 84 | – | 6.5 | ||
| 20.08.2023 | LillestromH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 10.08.2023 | FC LuzernH | 3-1 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 03.08.2023 | Inter Club d'EscaldesH | 6-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2023 | UtrechtH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2023 | AjaxA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2023 | GO Ahead EaglesH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2023 | Fortuna SittardA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.01.2023 | NEC NijmegenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2023 | WaalwijkH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.01.2023 | CambuurA | 0-3 | 9↑ | – | 6.3 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2025 · 59 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 513 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.5Eliteserien 2025
PERFORMANS37.1513 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 132 oyuncu
Scout skoru
%32
Performans
%35
Dakika
%52
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%52
Performans
%52
Dakika
%65
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ariath PiolReal Salt Lake · 21
%95
1gol
1asist
50scout
Major League Soccer
Maximilian EntrupLask Linz · 28
%94
1gol
1asist
49scout
€500K
Bundesliga
Augusto LottiPlatense · 29
%72
1gol
2asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Martijn KaarsFC St. Pauli · 26
%72
2gol
1asist
53scout
€3.00M
Bundesliga
Iñaki WilliamsAthletic Club · 31
%64
3gol
4asist
51scout
€10.00M
La Liga
Jovan MijatovićOH Leuven · 20
%62
0gol
1asist
52scout
€2.20M
Jupiler Pro League
Nahuel BustosTalleres Cordoba · 27
%62
1gol
0asist
48scout
Liga Profesional Argentina
Daniel RiosVancouver Whitecaps · 30
%60
4gol
2asist
55scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


