Moussa Dembélé
England · Midfielder

Moussa Dembélé

YAŞ22
BOY167 cm
KİLO59 kg
KULÜPQPR
DOĞUM YERİLondon
LİGChampionship
BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut281.63 / 90
Kilit pas241.40 / 90
Başarılı dripling191.10 / 90
Kazanılan ikili794.59 / 90
Rating6.83
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 138 orta sahalar
Kilit pas — %69 (1.40) Asist — %0 (0.00) Drible — %81 (1.10) Pas isabeti — %36 (%78) Top kapma — %19 (1.63) İkili mücadele — %23 (%44) 38 ORT. % 69 0 81 36 19 23
  • Kilit pas 1.40 %69
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.10 %81
  • Pas isabeti %78 %36
  • Top kapma 1.63 %19
  • İkili mücadele %44 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1548 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Premiership2021/2022 · Scotland
🏆 League Cup2021/2022 · Scotland
🏆 Scottish Cup2019/2020 · Scotland
🏆 Premiership2019/2020 · Scotland
🏆 League Cup2019/2020 · Scotland
🏆 Scottish Cup2018/2019 · Scotland
🏆 Premiership2018/2019 · Scotland
🥈 Premiership2020/2021 · Scotland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 7 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 7 2025 1
GolAsist
2025/26 29 1.548 1 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipQPR 29 1.548 1 0 6.83
Şut28%36 isabet
Kilit pas24
Drible19%53 başarı
İkili kazanılan79%44
Müdahale21
Faul1429 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111712 yedek
G+A / 900.06
Kart3
2024/25 23 1.195 3 4 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipQPR 23 1.195 3 4 6.96
Şut14%57 isabet
Kilit pas23
Drible17%55 başarı
İkili kazanılan76%51
Müdahale14
Faul1137 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11158 yedek
G+A / 900.53
Kart2
2023/24 3 15 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Stade Brestois 29 3 15 0 0 6.30
İkili kazanılan1%33
2022/23 31 189 0 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Stade Brestois 29 31 189 0 0 6.61
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan13%42
Müdahale2
Faul59 kazanılan
2021/22 1 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueCeltic 1 0 0 0
2020/21 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueCeltic 2 0 0 0
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 113254 yedek girdi
KART5
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %25
  • 16-30' 1 %25
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %25
  • 76-90+' 1 %25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 42 4-1-4-1 — 15 4-3-3 — 12 4-4-2 — 12 5-3-2 — 2 3-4-2-1 — 1 84 maç
  • 4-2-3-142%50
  • 4-1-4-115%18
  • 4-3-312%14
  • 4-4-212%14
  • 5-3-22%2
  • 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
2 M. FreyM. Frey 1 J. DunneJ. Dunne 1 Yang Min-HyeokYang Min-Hyeok Dembélé 4
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
31.01.2026 CoventryH 2-1 24 1 6.7
24.01.2026 WrexhamH 2-3 74 1 7.2
20.01.2026 Oxford UnitedA 0-0 85 1 6.7
17.01.2026 Stoke CityA 0-0 71 6.9
04.01.2026 Sheffield WednesdayH 3-0 45 1 7.3
01.01.2026 NorwichH 1-2 56 1 6.5
29.12.2025 West BromA 2-1 17 6.7
26.12.2025 PortsmouthA 1-1 71 1 6.6
20.12.2025 LeicesterH 4-1 85 1 1 9.2
13.12.2025 MiddlesbroughA 3-1 36 2 6.9
09.12.2025 BirminghamH 2-1 23 1 6.6
06.12.2025 West BromH 3-1 46 6.3
29.11.2025 NorwichA 3-1 45 6.5
26.11.2025 BlackburnA 0-1 71 6.9
22.11.2025 Hull CityH 3-2 79 3 7.2
08.11.2025 Sheffield UtdA 0-0 72 2 6.7
05.11.2025 SouthamptonH 1-2 27 1 7.0
25.10.2025 DerbyA 1-0 45 6.6
22.10.2025 SwanseaA 0-1 34 1 7.5
18.10.2025 MillwallH 1-2 36 1 6.7
04.10.2025 Bristol CityA 1-2 65 1 6.0
01.10.2025 Oxford UnitedH 0-0 61 1 6.7
27.09.2025 Sheffield WednesdayA 1-1 45 3 6.3
20.09.2025 Stoke CityH 1-0
13.09.2025 WrexhamA 1-3 18 1 6.6
30.08.2025 CharltonH 3-1 59 1 6.9
23.08.2025 CoventryA 7-1 95 6.5
16.08.2025 WatfordA 2-1 81 6.5
09.08.2025 PrestonH 1-1 82 3 6.9
03.05.2025 SunderlandA 0-1 73 6.3
26.04.2025 BurnleyH 0-5 45 6.5
21.04.2025 SwanseaH 1-2 24 1 1 7.5
18.04.2025 PrestonA 1-2 45 6.2
12.04.2025 Bristol CityH 1-1 60 1 1 7.7
09.04.2025 Oxford UnitedA 1-3 8 1 7.3
05.04.2025 CardiffH 0-0 36 1 6.9
29.03.2025 Stoke CityA 3-1 45 1 6.5
15.03.2025 LeedsH 2-2 16 6.7
11.03.2025 MiddlesbroughA 2-1 35 6.7
08.03.2025 West BromA 1-0 21 6.9
01.03.2025 Sheffield UtdH 1-2 9 6.6
22.02.2025 PortsmouthA 2-1 12 6.3
22.10.2024 CoventryH 1-1 58 1 6.2
19.10.2024 PortsmouthH 1-2 81 1 2 7.9
05.10.2024 DerbyA 2-0 90 2 6.9
01.10.2024 Hull CityH 1-3 74 6.6
28.09.2024 BlackburnA 2-0 45 6.7
21.09.2024 MillwallH 1-1 89 1 7.2
14.09.2024 Sheffield WednesdayA 1-1 89 1 6.7
30.08.2024 LutonA 1-2 83 2 7.2
24.08.2024 PlymouthH 1-1 89 1 1 9.3
17.08.2024 Sheffield UtdA 2-2 68 1 1 7.3
26.08.2023 MarseilleA 2-0 15 6.3
20.08.2023 Le HavreA 1-2
13.08.2023 LensH 3-2
03.06.2023 RennesH 1-2 15 6.6
14.05.2023 AuxerreH 1-0
07.05.2023 LorientA 2-1
03.05.2023 NantesH 2-0
02.04.2023 ToulouseH 3-1
ŞUT42
GOL1
xG2.1
xG FARKI-1.1under performing
DÖNÜŞÜM%2.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
6' · xG 0.15 8' · xG 0.085 45' · xG 0.052 23' · xG 0.027 18' · xG 0.033 68' · xG 0.08 87' · xG 0.023 82' · xG 0.037 84' · xG 0.017 33' · xG 0.037 · GOL 55' · xG 0.022 81' · xG 0.067 56' · xG 0.035 38' · xG 0.081 37' · xG 0.011 13' · xG 0.027 2' · xG 0.017 9' · xG 0.072 18' · xG 0.082 88' · xG 0.057 85' · xG 0.048 47' · xG 0.039 9' · xG 0.016 2' · xG 0.025 72' · xG 0.057 81' · xG 0.007 39' · xG 0.029 38' · xG 0.018 90' · xG 0.036 90' · xG 0.019 86' · xG 0.02 82' · xG 0.043 69' · xG 0.007 58' · xG 0.011 55' · xG 0.062 53' · xG 0.032 52' · xG 0.035 7' · xG 0.182 85' · xG 0.169 57' · xG 0.112 31' · xG 0.032 10' · xG 0.05
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 18 (%43) Korner — 6 (%14) Kontra atak — 6 (%14) Açık oyun — 5 (%12) Taç sonrası — 3 (%7) Duran top — 2 (%5) Diğer — 2 (%5) 42 şut
  • Asist sonrası18%43
  • Korner6%14
  • Kontra atak6%14
  • Açık oyun5%12
  • Taç sonrası3%7
  • Duran top2%5
  • Diğer2%5
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 34 (%81) Sağ ayak — 7 (%17) Kafa — 1 (%2) 42 şut
  • Sol ayak34%81
  • Sağ ayak7%17
  • Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR42 şut
1-15' — 9 16-30' — 3 31-45' — 7 46-60' — 8 61-75' — 3 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 76-90+'
  • 1-15' 9 %21
  • 16-30' 3 %7
  • 31-45' 7 %17
  • 46-60' 8 %19
  • 61-75' 3 %7
  • 76-90+' 12 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 89 maç
QPR 52maç 2024–2025
Stade Brestois 29 34maç 2022–2023
Celtic 3maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Stade Brestois 29 QPR
2024-08-13 Stade Brestois 29 QPR
2024-07-01 Blackpool Stade Brestois 29
2023-08-30 Stade Brestois 29 Blackpool
2022-07-05 Celtic Stade Brestois 29
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023 SakatlıkKadroda yok 3 maç
12.2021 Ayak bileği sakatlığıKadroda yok 6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1548 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.6Championship 2025
PERFORMANS29.91548 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet 66.7
Çizgi kanadı 66.1
Baskıcı forvet 66.0
Role fit sinyali var ama confidence 93/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %59
Performans %38
Dakika %68
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %44
Dakika %88
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.83 7.2 95
Kilit pas / 90 1.4 1.6 88
Performans skoru 29.9 76 39
Pas hacmi / 90 24.42 34 72
Başarılı drible / 90 1.1 1.1 100
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam