LİGWorld Cup - Qualification Asia
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili24.62 / 90
Rating6.35
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.13
Kazanılan ikili
4.623.90
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
2
39
0
0
6.35
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%33
Müdahale1
Faul1
2025/26
29
820
3
1
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas10
Drible6%26 başarı
İkili kazanılan35%31
Müdahale11
Faul1114 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111019 yedek
G+A / 900.44
Kart2
2024/25
18
695
2
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%47 isabet
Kilit pas7
Drible6%32 başarı
İkili kazanılan26%31
Müdahale10
Faul97 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11810 yedek
G+A / 900.39
Kart1
TOPLAM GOL5
İLK 111830 yedek girdi
KART2
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 1 %20
- 16-30' 1 %20
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-138%79
- 4-1-4-13%6
- 3-4-2-12%4
- 3-4-32%4
- 4-3-32%4
- 4-4-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ49 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Lommel UnitedA | 4-0 | 27↑ | – | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | GenkA | 3-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | Oxford UnitedH | 0-0 | 4↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | QPRA | 2-1 | 16↑ | – | 6.2 | ||
| 26.01.2026 | NorwichA | 2-1 | 18↑ | – | 6.2 | ||
| 20.01.2026 | MillwallH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.01.2026 | LeicesterH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2026 | Bristol CityA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.12.2025 | CharltonH | 2-1 | 26↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 26.12.2025 | QPRH | 1-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 20.12.2025 | DerbyA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | BlackburnH | 2-1 | 45 | 1 | 6.2 | ||
| 09.12.2025 | SwanseaA | 1-0 | 70 | – | 6.6 | ||
| 29.11.2025 | Bristol CityH | 0-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 26.11.2025 | Sheffield UtdA | 3-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | MillwallH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | Hull CityA | 3-2 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 05.11.2025 | WrexhamH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.11.2025 | BirminghamA | 4-0 | 53 | – | 5.9 | ||
| 25.10.2025 | Stoke CityH | 0-1 | 67 | 1 | 6.6 | ||
| 21.10.2025 | CoventryH | 1-2 | 64 | – | 6.2 | ||
| 18.10.2025 | LeicesterA | 1-1 | 74 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 04.10.2025 | MiddlesbroughH | 1-0 | 78 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 01.10.2025 | WatfordH | 2-2 | 63 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 27.09.2025 | IpswichA | 2-1 | 74 | 1 | 6.2 | ||
| 14.09.2025 | SouthamptonA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | PrestonH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | West BromA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | NorwichH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2025 | ReadingH | 1-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 09.08.2025 | Oxford UnitedA | 0-1 | 24↑ | 1 | 6.0 | ||
| 26.04.2025 | BurnleyH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2025 | SwanseaH | 1-2 | 67 | – | 6.2 | ||
| 18.04.2025 | PrestonA | 1-2 | 66 | 3 | 5.9 | ||
| 12.04.2025 | Bristol CityH | 1-1 | 87 | 2 | 6.7 | ||
| 09.04.2025 | Oxford UnitedA | 1-3 | 26↑ | 1 | 2 | 7.5 | |
| 05.04.2025 | CardiffH | 0-0 | 61 | 2 | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | Stoke CityA | 3-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.03.2025 | LeedsH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2025 | MiddlesbroughA | 2-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 08.03.2025 | West BromA | 1-0 | 89 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | Sheffield UtdH | 1-2 | 67 | 3 | 6.3 | ||
| 22.02.2025 | PortsmouthA | 2-1 | 22↑ | – | 7.0 | ||
| 14.02.2025 | DerbyH | 4-0 | 63 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 11.02.2025 | CoventryA | 1-0 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 04.02.2025 | BlackburnH | 2-1 | 24↑ | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | MillwallA | 2-1 | 14↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.01.2025 | LeicesterH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2025 | EvertonA | 3-2 | –↑ | – | – |
ŞUT15
GOL3
xG1.3
xG FARKI+1.7over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%53
- Açık oyun2%13
- Korner2%13
- Kontra atak2%13
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%80
- Sol ayak2%13
- Kafa1%7
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 2 %13
- 16-30' 3 %20
- 31-45' 4 %27
- 46-60' 1 %7
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 4 %27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 49 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2025
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 692 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.7Championship 2025
PERFORMANS61.2692 dk
KARARİzlemeye değer66/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
66.5
Bitirici
65.2
Bağlantı kuran forvet
63.7
Bağlantı kuran forvet
26.5
Çizgi kanadı
24.8
Pivot forvet
17.0
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%82
Dakika
%50
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%78
Dakika
%72
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
61.2
76
80
Ortalama rating
6.62
7.15
93
Gol / 90
0.39
0.42
93
Müdahale / 90
1.17
1.4
84
Dakika güvenliği
32.3
76
42
İkili mücadele kazanma
32.97
50
66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ilya BerkovskyiSerik Belediyespor · 25
%95
6gol
2asist
68scout
1. Lig
Maximilian BeierBorussia Dortmund · 23
%91
9gol
6asist
70scout
€40.00M
Bundesliga
Ansgar KnauffEintracht Frankfurt · 23
%88
4gol
1asist
65scout
€15.00M
Bundesliga
Antoine RabillardLe Mans · 30
%77
9gol
5asist
75scout
€600K
Ligue 2
Rayan PhilippeHamburger SV · 25
%64
5gol
0asist
64scout
€4.00M
Bundesliga
Marcos FernándezAD Ceuta FC · 22
%62
14gol
2asist
77scout
€1.00M
Segunda División
Tim Lemperle1899 Hoffenheim · 23
%62
8gol
2asist
70scout
€17.00M
Bundesliga
Morgan RogersAston Villa · 23
%60
10gol
6asist
63scout
€80.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



