Antoine Rabillard
France · Attacker

Antoine Rabillard

YAŞ30
BOY175
KİLO70
KULÜPLe Mans
DOĞUM YERİRodez
LİGCoupe de France
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut21.40 / 90
Kilit pas21.40 / 90
Başarılı dripling21.40 / 90
Kazanılan ikili74.88 / 90
Rating6.70
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.47
Asist 0.000.26
Şut 1.401.45
Kilit pas 1.401.19
Başarılı dripling 1.400.57
Kazanılan ikili 4.883.36
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
12. Ligue 22025 · Le Mans · 30 maç 9gol14. 5asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27 3 129 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Le Mans 3 129 0 0 6.70
Şut2
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan7%44
Müdahale2
Ofsayt2
İlk 1121 yedek
2025/26 32 1.739 9 5 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 2Le Mans 32 1.739 9 5 6.76
Şut28%61 isabet
Kilit pas23
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan65%35
Müdahale22
Faul344 kazanılan
Ofsayt23
Penaltı1
İlk 11266 yedek
G+A / 900.72
Kart2
TOPLAM GOL1513 penaltı
İLK 1156 yedek girdi
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 12 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 76-90+'
  • 1-15' 2 %13
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %7
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 12 %80
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-1-4-2 — 2 3-5-2 — 2 3-4-3 — 1 5-3-2 — 1 6 maç
  • 3-1-4-22%33
  • 3-5-22%33
  • 3-4-31%17
  • 5-3-21%17
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ35 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 NiceA 1-1 28 1 7.0
30.08.2026 RennesA 3-2 34 6.9
22.08.2026 Stade Brestois 29H 2-2 67 1 6.2
09.05.2026 BastiaA 0-2 83 1 6.0
02.05.2026 ReimsH 1-1 26 1 7.2
25.04.2026 GrenobleA 1-1 58 1 1 6.3
17.04.2026 Clermont FootH 1-0 76 2 6.7
11.04.2026 BoulogneA 0-0 61 1 6.3
06.04.2026 PAUH 4-0 29 1 1 7.5
20.03.2026 AmiensA 3-4 38 1 2 7.0
13.03.2026 NancyA 2-4 72 3 3 8.9
07.03.2026 AnnecyH 3-0 69 1 2 3 8.5
28.02.2026 RED Star FC 93A 0-0 8 6.3
23.02.2026 GuingampH 1-1 59 1 6.9
14.02.2026 MontpellierA 4-2 61 6.3
07.02.2026 LavalH 1-1 66 6.2
31.01.2026 Estac TroyesA 0-2 22 6.6
16.01.2026 RodezA 1-1 15 6.5
03.01.2026 Saint EtienneH 0-0 74 2 6.3
12.12.2025 AnnecyA 1-2 68 1 2 6.6
05.12.2025 AmiensH 1-0 66 1 1 7.2
21.11.2025 PAUA 1-2 59 6.9
08.11.2025 RED Star FC 93H 0-0 64 1 6.3
31.10.2025 NancyH 1-0 45 6.3
28.10.2025 LavalA 1-1 62 6.3
24.10.2025 BoulogneH 1-0 60 1 6.3
18.10.2025 Saint EtienneA 2-3 63 1 4 7.9
03.10.2025 Estac TroyesH 2-2 60 6.7
26.09.2025 Clermont FootA 1-1
23.09.2025 GrenobleH 1-0 90 6.3
19.09.2025 DunkerqueA 2-2 76 1 7.2
30.08.2025 ReimsA 1-0 66 6.5
22.08.2025 BastiaH 1-0
18.08.2025 MontpellierH 1-2 65 6.3
09.08.2025 GuingampA 3-3 78 1 1 6.6
ŞUT33
GOL9
xG0.1
xG FARKI+8.9over performing
DÖNÜŞÜM%27.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
12' · xG 0.0 69' · xG 0.0 83' · xG 0.0 · GOL 34' · xG 0.0 38' · xG 0.0 9' · xG 0.0 61' · xG 0.0 18' · xG 0.0 16' · xG 0.0 · GOL 59' · xG 0.0 · GOL 48' · xG 0.0 · GOL 39' · xG 0.0 · GOL 9' · xG 0.0 2' · xG 0.0 · GOL 2' · xG 0.0 1' · xG 0.0 40' · xG 0.0 · GOL 21' · xG 0.0 20' · xG 0.0 · GOL 10' · xG 0.0 67' · xG 0.0 53' · xG 0.0 22' · xG 0.0 59' · xG 0.0 32' · xG 0.0 21' · xG 0.0 · GOL 4' · xG 0.0 10' · xG 0.0 35' · xG 0.0 39' · xG 0.0 29' · xG 0.0 54' · xG 0.0 7' · xG 0.065
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 16 (%48) Açık oyun — 9 (%27) Kontra atak — 3 (%9) Korner — 2 (%6) Duran top — 2 (%6) Penaltı — 1 (%3) 33 şut
  • Asist sonrası16%48
  • Açık oyun9%27
  • Kontra atak3%9
  • Korner2%6
  • Duran top2%6
  • Penaltı1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 15 (%45) Sol ayak — 10 (%30) Kafa — 8 (%24) 33 şut
  • Sağ ayak15%45
  • Sol ayak10%30
  • Kafa8%24
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR33 şut
1-15' — 10 16-30' — 7 31-45' — 7 46-60' — 5 61-75' — 3 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 1-15'
  • 1-15' 10 %30
  • 16-30' 7 %21
  • 31-45' 7 %21
  • 46-60' 5 %15
  • 61-75' 3 %9
  • 76-90+' 1 %3
PİYASA DEĞERİ€600K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 35 maç
Le Mans 35maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-07-01 Concarneau Le Mans FC free transfer
2021-07-31 Go Ahead Eagles Concarneau free transfer
2021-07-01 GO Ahead Eagles Concarneau
2019-07-12 AS Béziers Go Ahead Eagles free transfer
2017-07-25 Marseille Beziers
2017-07-24 Marseille AS Béziers free transfer
2016-03-07 Marseille B Marseille -
2014-07-01 Marseille U19 Marseille B -
2013-10-01 Beziers Marseille
2013-09-16 AS Béziers Marseille U19 free transfer
2013-07-01 AS Béziers U19 AS Béziers -
2012-07-01 AS Béziers U17 AS Béziers U19 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1739 dk

Takip listesi: Dengeli hücum profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU74.9Ligue 2 2025
PERFORMANS74.51739 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 89.9
Bağlantı kuran forvet 86.9
Pivot forvet 82.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru %91
Performans %93
Dakika %82
Değer / getiri %26
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %97
Performans %93
Dakika %90
Değer / getiri %16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Performans skoru 74.5 76 98
Ortalama rating 6.76 7.15 94
Gol / 90 0.47 0.42 100
Asist / 90 0.26 0.2 100
Müdahale / 90 1.14 1.4 81
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam