Argentina · Attacker
Adolfo Julián Gaich
LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON3G · 2A
Gol30.48 / 90
Asist20.32 / 90
Şut121.92 / 90
Kilit pas20.32 / 90
Başarılı dripling20.32 / 90
Kazanılan ikili325.12 / 90
Rating6.77
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.480.57
Asist
0.320.00
Şut
1.922.13
Kilit pas
0.320.57
Başarılı dripling
0.320.57
Kazanılan ikili
5.124.12
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Pan American Games2019 Peru · World
🥈
Super Cup2023/2024 · Russia · 2nd Place
🥈
CONMEBOL U202019 Chile · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
22
563
3
2
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas2
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan32%45
Müdahale4
Faul1510 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11616 yedek
G+A / 900.8
Kart1
2024/25
34
1.267
8
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut30%60 isabet
Kilit pas8
Drible8%50 başarı
İkili kazanılan58%41
Müdahale3
Faul2627 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı1
İlk 111024 yedek
G+A / 900.57
Kart4
2023/24
34
1.687
8
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%64 isabet
Kilit pas12
Drible18%51 başarı
İkili kazanılan72%38
Müdahale10
Faul2717 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111618 yedek
G+A / 900.48
Kart2
2022/23
19
745
2
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut22%36 isabet
Kilit pas6
Drible13%68 başarı
İkili kazanılan57%39
Müdahale5
Faul1814 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11811 yedek
G+A / 900.24
Kart2
2020/21
23
926
3
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%39 isabet
Kilit pas6
Drible9%36 başarı
İkili kazanılan55%29
Müdahale10
Faul3221 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111013 yedek
G+A / 900.29
Kart2
TOPLAM GOL151 penaltı
İLK 113454 yedek girdi
KART7
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA38
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR15 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %13
- 31-45' 3 %20
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 3 %20
- 76-90+' 7 %47
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%44
- 3-5-211%17
- 3-4-2-110%15
- 4-3-2-16%9
- 3-4-1-25%8
- 3-4-35%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 65 | 0 | 6.6 | ||
| 31.08.2026 | Newells Old BoysH | 0-0 | 5↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | Gimnasia L.P.H | 4-0 | 61 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 08.08.2026 | Deportivo RiestraA | 2-0 | 84 | – | 5.6 | ||
| 05.08.2026 | Boca JuniorsA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.08.2026 | Defensa Y JusticiaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | IndependienteH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | Racing ClubH | 0-1 | 11↑ | 1 | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | Talleres CordobaH | 0-0 | 66 | 1 | 6.6 | ||
| 18.04.2026 | Instituto CordobaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Union Santa FeH | 2-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 23.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 5-0 | 19↑ | 3 | 3 | 9.9 | |
| 18.03.2026 | Gimnasia M.A | 1-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 13.03.2026 | LanusH | 0-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 02.03.2026 | Velez SarsfieldH | 0-1 | 3↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | Newells Old BoysA | 0-2 | 85 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 20.02.2026 | Sarmiento JuninH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.02.2026 | Gimnasia L.P.A | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | Deportivo RiestraH | 1-0 | 23↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.02.2026 | Defensa Y JusticiaA | 0-0 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 29.01.2026 | Boca JuniorsH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2026 | IndependienteA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.05.2025 | TrabzonsporH | 0-2 | 78 | 1 | 6.6 | ||
| 24.05.2025 | EyüpsporA | 2-1 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 18.05.2025 | Gazişehir GaziantepH | 0-0 | 27 | 2 | 6.9 | ||
| 12.05.2025 | KayserisporA | 3-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | SivassporA | 2-0 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | BB BodrumsporA | 0-0 | 10↑ | – | 6.6 | ||
| 05.04.2025 | SamsunsporH | 2-1 | 26↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 28.03.2025 | AlanyasporH | 2-1 | 15↑ | 1 | 1 | 8.0 | |
| 14.03.2025 | GalatasarayA | 4-0 | 33↑ | 1 | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | RizesporH | 2-1 | 11↑ | 2 | 2 | 8.7 | |
| 02.03.2025 | FenerbahceA | 3-0 | 3↑ | – | – | ||
| 22.02.2025 | KasimpasaH | 2-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 14.02.2025 | Adana DemirsporA | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.2 | ||
| 09.02.2025 | Istanbul BasaksehirH | 0-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 01.02.2025 | HataysporA | 2-3 | 32↑ | 3 | 6.3 | ||
| 26.01.2025 | BesiktasH | 1-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 19.01.2025 | GoztepeA | 1-0 | 74 | 1 | 6.2 | ||
| 12.01.2025 | TrabzonsporA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | EyüpsporH | 1-4 | 66 | 1 | 6.3 | ||
| 22.12.2024 | Gazişehir GaziantepA | 2-0 | 67 | – | 6.3 | ||
| 15.12.2024 | KayserisporH | 2-0 | 64 | – | 6.5 | ||
| 07.12.2024 | KonyasporA | 1-1 | 89 | 3 | 7.2 | ||
| 29.11.2024 | SivassporH | 2-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 09.11.2024 | BB BodrumsporH | 3-2 | 89 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 04.11.2024 | SamsunsporA | 2-0 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 27.10.2024 | AlanyasporA | 1-2 | 45↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 19.10.2024 | GalatasarayH | 0-3 | 45↑ | 2 | 6.6 | ||
| 04.10.2024 | RizesporA | 2-1 | 35↑ | 1 | 2 | 7.3 | |
| 29.09.2024 | FenerbahceH | 0-2 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 22.09.2024 | KasimpasaA | 0-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 16.09.2024 | Adana DemirsporH | 2-1 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 01.09.2024 | Istanbul BasaksehirA | 5-2 | 23↑ | 1 | 6.7 | ||
| 25.08.2024 | HataysporH | 3-2 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 18.08.2024 | BesiktasA | 4-2 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 26.05.2024 | HataysporA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 18.05.2024 | KasimpasaH | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | PendiksporA | 2-1 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 03.05.2024 | BesiktasA | 3-2 | 62 | 1 | 6.9 |
ŞUT17
GOL3
xG0.4
xG FARKI+2.6over performing
DÖNÜŞÜM%17.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%41
- Kontra atak4%24
- Açık oyun3%18
- Duran top2%12
- Taç sonrası1%6
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak9%53
- Kafa6%35
- Sol ayak2%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 3 %18
- 16-30' 1 %6
- 31-45' 3 %18
- 46-60' 2 %12
- 61-75' 1 %6
- 76-90+' 7 %41
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2026 · 132 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 348 dk
İzlemede: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.6Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS86.7348 dk
KARARVeri yetersiz62/100
FORM TRENDİDüşüşte-35.0
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2026
Bitirici
68.3
Pivot forvet
67.9
İçe kat eden kanat
65.2
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 210 oyuncu
Scout skoru
%91
Performans
%100
Dakika
%49
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%99
Dakika
%46
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
86.7
78
100
Gol / 90
0.78
0.65
100
Şut isabeti
50
48
100
Ortalama rating
6.9
7.15
96
Tahmini xG / 90
0.353
0.48
74
Şut / 90
2.59
3.4
76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -35.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Preston JuddSan Jose Earthquakes · 26
%95
11gol
2asist
76scout
Major League Soccer
Mikkel LadefogedVasteras SK FK · 22
%84
7gol
0asist
65scout
Allsvenskan
Kevin ViverosAtletico Paranaense · 25
%78
11gol
1asist
73scout
Serie A
Leander AlvheimKristiansund BK · 21
%74
5gol
0asist
65scout
Eliteserien
Tai BariboDC United · 27
%67
8gol
0asist
62scout
Major League Soccer
Tom BarlowFC Cincinnati · 30
%66
5gol
0asist
51scout
Major League Soccer
Kelvin YeboahMinnesota United FC · 25
%66
8gol
0asist
70scout
Major League Soccer
Peter ChristiansenViking · 26
%60
6gol
3asist
70scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






