D. Douděra
Czechia · Midfielder

D. Douděra

YAŞ27
BOY175
KİLO66
KULÜPCzechia
DOĞUM YERİBrandýs nad Labem-Stará Boleslav
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
KUPALAR
🏆 CupNone · Czechia
🏆 Tipsport Malta CupNone · Europe
🏆 Tipsport LigaNone · Europe
🏆 Czech LigaNone · Czechia
🏆 Czech Liga2024/2025 · Czechia
🏆 Cup2022/2023 · Czechia
🏆 Tipsport Liga2022 · Europe
🏆 Tipsport Malta Cup2020 · Europe
🏆 Tipsport Liga2020 · Europe
🥈 Czech LigaNone · Czechia · 2nd Place
🥈 Czech Liga2023/2024 · Czechia · 2nd Place
🥈 Czech Liga2022/2023 · Czechia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 5 G+A
2022 0 2023 5 2024 2 2025 1 2026 0
GolAsist
2026/27 3 92 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupCzech Republic 1 0 0 0
World CupCzechia 2 92 0 0 6.70
Şut3
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan2%100
İlk 1112 yedek
2025/26 7 438 0 1 6.84
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSlavia Praha 7 438 0 1 6.84
Şut4%50 isabet
Kilit pas12
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan21%55
Müdahale8
Faul66 kazanılan
İlk 1152 yedek
G+A / 900.21
Kart1
2024/25 10 614 1 1 7.38
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSlavia Praha 5 399 0 0 7.10
World Cup - Qualification EuropeCzech Republic 4 141 1 1 8.20
UEFA Champions LeagueSlavia Praha 1 74 0 0 7.30
Şut14%36 isabet
Kilit pas12
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan32%63
Müdahale14
Faul910 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1182 yedek
G+A / 900.29
Kart3
2023/24 8 658 3 2 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSlavia Praha 8 658 3 2 7.15
Şut10%30 isabet
Kilit pas6
İkili kazanılan22%50
Müdahale11
Faul64 kazanılan
Ofsayt2
İlk 118
G+A / 900.68
Kart1
2022/23 5 405 0 0 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha 5 405 0 0 7.04
Şut5%40 isabet
Kilit pas10
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan14%37
Müdahale3
Faul16 kazanılan
İlk 1141 yedek
TOPLAM GOL1
İLK 111512 yedek girdi
KART5
FORMA12
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 9 4-2-3-1 — 9 3-4-3 — 5 3-1-4-2 — 1 3-5-2 — 1 4-4-2 — 1 26 maç
  • 3-4-2-19%35
  • 4-2-3-19%35
  • 3-4-35%19
  • 3-1-4-21%4
  • 3-5-21%4
  • 4-4-21%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 T. ChoryT. Chory 1 S. ChaloupekS. Chaloupek Douděra 2
MAÇ GEÇMİŞİ33 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.06.2026 MexicoH 0-3 92 3 6.7
18.06.2026 South AfricaH 1-1
12.06.2026 South KoreaA 2-1
28.01.2026 PafosA 4-1 94 1 7.9
21.01.2026 BarcelonaH 2-4 40 6.7
09.12.2025 TottenhamA 3-0 90 1 7.2
25.11.2025 Athletic ClubH 0-0 55 6.9
17.11.2025 GibraltarH 6-0 90 1 1 2 9.2
04.11.2025 ArsenalH 0-3 20 6.6
30.09.2025 InterA 3-0 49 6.6
17.09.2025 Bodo/GlimtH 2-2 90 3 6.0
05.09.2025 MontenegroA 0-2 49 7.2
09.06.2025 CroatiaA 5-1 2
06.06.2025 MontenegroH 2-0
23.01.2025 PAOKA 2-0 66 1 6.7
12.12.2024 AnderlechtH 1-2 63 6.7
28.11.2024 FenerbahceH 1-2 90 5 6.7
24.10.2024 Athletic ClubA 1-0 90 2 7.7
03.10.2024 AjaxH 1-1 90 1 7.7
28.08.2024 LilleH 2-1 74 3 7.3
14.03.2024 AC MilanH 1-3 82 6.2
07.03.2024 AC MilanA 4-2 86 1 3 7.0
14.12.2023 Servette FCH 4-0 82 1 1 3 8.7
30.11.2023 Sheriff TiraspolA 2-3 90 1 6.6
09.11.2023 AS RomaH 2-0 90 1 6.9
26.10.2023 AS RomaA 2-0 90 6.7
05.10.2023 Sheriff TiraspolH 6-0 66 1 1 2 8.2
21.09.2023 Servette FCA 0-2 72 6.9
03.11.2022 SivassporH 1-1 45 7.2
27.10.2022 BallkaniA 0-1 90 6.9
06.10.2022 CFR 1907 ClujH 0-1 90 3 7.2
15.09.2022 BallkaniH 3-2 90 1 7.2
08.09.2022 SivassporA 1-1 90 1 6.7
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2026 · 33 maç
Czech Republic 7maç 2024–2026
Slavia Praha 26maç 2022–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01 Mlada Boleslav Slavia Praha
2020-01-01 Dukla Praha Mlada Boleslav
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 1 maç
01.2025 Sarı kart cezasıKadroda yok 1 maç
11.2024 Kişisel sebepKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
FC Cincinnati %50 2026-09-01
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 438 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.7UEFA Champions League 2025
PERFORMANS50.9438 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 498 oyuncu
Scout skoru %40
Performans %40
Dakika %71
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %34
Performans %41
Dakika %55
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam