LİG1. Lig
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.20 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas40.81 / 90
Başarılı dripling10.20 / 90
Kazanılan ikili193.85 / 90
Rating7.06
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 95 orta sahalar
- Kilit pas 0.81 %30
- Asist 0.20 %72
- Drible 0.20 %17
- Pas isabeti %92 %100
- Top kapma 2.84 %68
- İkili mücadele %63 %93
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 444 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
1. Lig2020 · Adana Demirspor · 30 maç
7asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
1. Lig2020/2021 · Turkey
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 14 G+A
GolAsist
2026/27
5
444
0
1
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan19%63
Müdahale7
Faul28 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.2
2025/26
34
2.553
1
1
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%45 isabet
Kilit pas24
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan99%51
Müdahale45
Faul2421 kazanılan
İlk 11304 yedek
G+A / 900.07
Kart4
2024/25
32
1.946
0
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%44 isabet
Kilit pas19
Drible12%55 başarı
İkili kazanılan80%53
Müdahale33
Faul1121 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112111 yedek
G+A / 900.05
Kart51
2023/24
28
1.872
1
2
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%19 isabet
Kilit pas29
Drible13%50 başarı
İkili kazanılan86%51
Müdahale31
Faul1434 kazanılan
İlk 11235 yedek
G+A / 900.14
Kart5
2022/23
37
2.767
2
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut29%31 isabet
Kilit pas22
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan125%58
Müdahale45
Faul1547 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11316 yedek
G+A / 900.07
Kart1
2021/22
37
1.622
0
1
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas18
Drible11%69 başarı
İkili kazanılan61%47
Müdahale28
Faul1017 kazanılan
İlk 111819 yedek
G+A / 900.06
Kart1
2020/21
30
1.712
6
8
7.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut33%64 isabet
Kilit pas52
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan63%48
Müdahale20
Faul1127 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111713 yedek
G+A / 900.74
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 115616 yedek girdi
KART10
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-4-128%41
- 4-2-3-126%38
- 4-4-26%9
- 4-3-33%4
- 5-3-23%4
- 4-1-3-22%3
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Fatih KaragümrükA | 1-1 | 90 | 0 | 7.1 | ||
| 29.08.2026 | BursasporH | 1-2 | 90 | 0 | 6.5 | ||
| 22.08.2026 | Iğdır FKA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | SivassporH | 2-0 | 85 | 1 | – | 7.6 | |
| 09.08.2026 | Vanspor FKA | 0-2 | 89 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | 76 Iğdır BelediyesporA | 3-3 | 86 | – | 6.5 | ||
| 26.04.2026 | BB BodrumsporH | 1-1 | 89 | 1 | 7.0 | ||
| 19.04.2026 | BandırmasporA | 2-0 | 87 | 1 | 6.5 | ||
| 13.04.2026 | ÜmraniyesporH | 2-2 | 86 | – | 7.0 | ||
| 09.04.2026 | EroksporA | 1-1 | 93 | – | 6.6 | ||
| 05.04.2026 | BolusporH | 6-1 | 66 | – | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | Manisa BBSKH | 2-0 | 92 | 1 | 7.5 | ||
| 11.03.2026 | İstanbulsporA | 0-4 | 81 | 1 | 6.6 | ||
| 07.03.2026 | Serik BelediyesporH | 1-0 | 86 | 2 | 7.3 | ||
| 28.02.2026 | KeçiörengücüA | 2-2 | 80 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2026 | SakaryasporH | 1-1 | 82 | 1 | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | PendiksporA | 0-2 | 86 | 1 | 7.0 | ||
| 01.02.2026 | Adana DemirsporH | 7-0 | 86 | 1 | 1 | 8.7 | |
| 25.01.2026 | SivassporA | 1-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 09.01.2026 | Yeni ÇorumsporH | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 28.12.2025 | 76 Iğdır BelediyesporH | 3-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 22.12.2025 | BB BodrumsporA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.12.2025 | BandırmasporH | 2-1 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 06.12.2025 | ÜmraniyesporA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2025 | EroksporH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | BolusporA | 4-1 | 45 | – | 6.0 | ||
| 08.11.2025 | HataysporH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.11.2025 | Manisa BBSKA | 0-3 | 87 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | İstanbulsporH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 20.10.2025 | Serik BelediyesporA | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 04.10.2025 | KeçiörengücüH | 4-1 | 81 | 1 | 7.2 | ||
| 29.09.2025 | Van BBA | 3-0 | 69 | 1 | 6.2 | ||
| 25.09.2025 | SarıyerH | 2-0 | 73 | – | 7.0 | ||
| 21.09.2025 | SakaryasporA | 2-1 | 87 | 2 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | PendiksporH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 31.08.2025 | Adana DemirsporA | 1-8 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 24.08.2025 | SivassporH | 4-2 | 90 | 1 | – | 6.6 | |
| 18.08.2025 | Erzurum BBH | 2-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 10.08.2025 | Yeni ÇorumsporA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | AnkaragucuA | 2-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | AdanasporH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | ÜmraniyesporA | 3-0 | 56 | – | 6.9 | ||
| 19.04.2025 | Yeni ÇorumsporH | 1-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | ŞanlıurfasporA | 0-1 | 89 | 3 | 7.2 | ||
| 08.04.2025 | Manisa BBSKA | 2-2 | 82 | – | 6.3 | ||
| 29.03.2025 | KeçiörengücüA | 1-2 | 60 | 1 | 5.9 | ||
| 16.03.2025 | Erzurum BBH | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 10.03.2025 | PendiksporA | 0-1 | 88 | 1 | 6.9 | ||
| 04.03.2025 | GenclerbirligiH | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | EroksporA | 1-1 | 100 | 1 | 7.5 | ||
| 16.02.2025 | BolusporA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2025 | BandırmasporH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 02.02.2025 | SakaryasporH | 2-2 | 89 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | İstanbulsporA | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 18.01.2025 | Fatih KaragümrükH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.01.2025 | AnkaragucuH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.01.2025 | AdanasporA | 0-0 | 72 | – | 7.0 | ||
| 23.12.2024 | ÜmraniyesporH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 15.12.2024 | Yeni ÇorumsporA | 1-1 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 09.12.2024 | ŞanlıurfasporH | 2-1 | 15↑ | – | 6.5 |
ŞUT37
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%2.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası19%51
- Açık oyun9%24
- Duran top5%14
- Korner4%11
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak25%68
- Sol ayak11%30
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR37 şut
- 1-15' 4 %11
- 16-30' 6 %16
- 31-45' 9 %24
- 46-60' 9 %24
- 61-75' 4 %11
- 76-90+' 5 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 203 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2553 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU51.71. Lig 2025
PERFORMANS39.52553 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
76.8
Derinden oyun kurucu
74.3
Box-to-box orta saha
68.0
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 366 oyuncu
Scout skoru
%64
Performans
%58
Dakika
%94
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%57
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.92
7.1
98
Performans skoru
39.5
75
53
Müdahale / 90
1.59
3.2
50
İkili mücadele kazanma
50.51
58
87
Pas arası / 90
1.13
2.3
49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jon StankovicSturm Graz · 29
%95
2gol
1asist
55scout
€2.50M
Bundesliga
JádsonJuventude · 32
%78
0gol
2asist
48scout
Serie A
Remi MulumbaBandırmaspor · 33
%76
1gol
2asist
52scout
1. Lig
Agustín AlmendraRacing Club · 25
%68
0gol
0asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Besard SabovićAustin · 27
%63
1gol
0asist
55scout
Major League Soccer
Karim ZedadkaSudtirol · 25
%63
1gol
1asist
62scout
€400K
Serie B
Idrissa TouréPisa · 27
%60
1gol
0asist
51scout
Serie A
Tristan MuyumbaAtlanta United FC · 28
%60
1gol
0asist
53scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



