Argentina · Attacker
Jairo Izquierdo González
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON1G · 0A
Gol10.63 / 90
Asist00.00 / 90
Şut31.90 / 90
Kilit pas21.27 / 90
Başarılı dripling10.63 / 90
Kazanılan ikili31.90 / 90
Rating6.64
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.630.12
Asist
0.000.12
Şut
1.900.92
Kilit pas
1.270.58
Başarılı dripling
0.631.84
Kazanılan ikili
1.906.45
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Liga Profesional Argentina2021 · Union Santa Fe · 36 maç
6asist10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
US Open Cup2022 · United-States
🥈
Liga AUF2024 · Uruguay · 2nd Place
🥈
Copa Uruguay2024 · Uruguay · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 11 G+A
GolAsist
2026/27
8
142
1
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan3%21
Faul11 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1117 yedek
G+A / 900.63
2025/26
19
972
1
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas7
Drible23%51 başarı
İkili kazanılan67%49
Müdahale13
Faul816 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11118 yedek
G+A / 900.19
2023/24
23
721
0
2
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas6
Drible9%29 başarı
İkili kazanılan32%33
Müdahale12
Faul157 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11716 yedek
G+A / 900.25
2022/23
11
931
1
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%83 isabet
Kilit pas22
Drible22%52 başarı
İkili kazanılan55%51
Müdahale9
Faul614 kazanılan
Penaltı1
İlk 11101 yedek
G+A / 900.1
Kart1
2021/22
38
2.297
5
6
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut24%50 isabet
Kilit pas41
Drible52%48 başarı
İkili kazanılan138%42
Müdahale32
Faul3333 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112414 yedek
G+A / 900.43
Kart2
2020/21
9
371
1
0
6.39
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible12%52 başarı
İkili kazanılan25%36
Müdahale9
Faul92 kazanılan
İlk 1136 yedek
G+A / 900.24
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 111524 yedek girdi
KART2
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-115%39
- 4-4-212%32
- 4-3-38%21
- 4-1-3-21%3
- 4-1-4-11%3
- 4-3-1-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 0-2 | 41 | 0 | 6.5 | ||
| 28.08.2026 | Union Santa FeA | 4-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 14↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 16.08.2026 | HuracanH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Atletico TucumanA | 1-2 | 10↑ | 1 | 6.3 | ||
| 03.08.2026 | Independ. RivadaviaH | 2-1 | 21↑ | – | 6.9 | ||
| 28.07.2026 | BanfieldA | 3-2 | 32↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.07.2026 | Argentinos JRSH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.10.2025 | Rosario CentralH | 0-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | Talleres CordobaA | 1-0 | 30 | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | Barracas CentralA | 0-1 | 69 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | AldosiviH | 2-0 | 96 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 25.08.2025 | Deportivo RiestraA | 3-0 | 93 | – | 6.3 | ||
| 18.08.2025 | Atletico TucumanH | 2-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 09.08.2025 | San Martin S.J.A | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 25.07.2025 | LanusH | 0-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 19.07.2025 | Godoy CruzA | 0-0 | 89 | – | 6.2 | ||
| 13.07.2025 | IndependienteH | 2-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 02.05.2025 | Independ. RivadaviaA | 3-2 | 37↑ | – | 6.7 | ||
| 28.04.2025 | Racing ClubH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | HuracanA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 14.04.2025 | Union Santa FeH | 0-0 | 39↑ | 1 | 6.5 | ||
| 06.04.2025 | Argentinos JRSA | 4-1 | 26↑ | – | 7.0 | ||
| 28.03.2025 | TigreH | 1-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | Estudiantes L.P.H | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2025 | PlatenseA | 0-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | Barracas CentralH | 1-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 25.11.2023 | Columbus CrewH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2023 | Nashville SCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2023 | Nashville SCH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2023 | Toronto FCA | 0-2 | 61 | – | 6.5 | ||
| 07.10.2023 | New England RevolutionH | 3-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2023 | Nashville SCA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2023 | CF MontrealH | 3-0 | 16↑ | – | 6.3 | ||
| 24.09.2023 | Inter MiamiH | 1-1 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 20.09.2023 | New York City FCA | 2-0 | 10↑ | 1 | 6.3 | ||
| 16.09.2023 | Columbus CrewH | 4-3 | –↑ | – | – | ||
| 21.06.2023 | Philadelphia UnionH | 2-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 20.05.2023 | Inter MiamiA | 1-3 | 64 | – | 6.3 | ||
| 17.05.2023 | New York City FCH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 6.3 | |
| 13.05.2023 | Columbus CrewA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.05.2023 | CF MontrealA | 2-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 29.04.2023 | Los Angeles GalaxyH | 2-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 22.04.2023 | DC UnitedH | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.04.2023 | Minnesota United FCA | 1-2 | 86 | 1 | – | 6.2 | |
| 01.04.2023 | Nashville SCH | 0-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 25.03.2023 | Philadelphia UnionA | 1-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 18.03.2023 | CharlotteH | 1-2 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 12.03.2023 | DC UnitedA | 1-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 05.03.2023 | FC CincinnatiH | 0-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.04.2022 | San LorenzoH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.04.2022 | Racing ClubA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 09.04.2022 | Newells Old BoysH | 1-0 | 86 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 01.04.2022 | PatronatoA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 19.03.2022 | Colon Santa FeA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.03.2022 | BanfieldH | 2-1 | 64 | – | 6.2 | ||
| 04.03.2022 | PlatenseH | 1-0 | 95 | 1 | 7.3 | ||
| 27.02.2022 | Sarmiento JuninA | 2-1 | 52↑ | – | 6.6 | ||
| 22.02.2022 | Atletico TucumanH | 1-0 | 94 | – | 6.6 | ||
| 18.02.2022 | Talleres CordobaA | 0-0 | 90 | – | 7.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 108 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 782 dk
Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.5Liga Profesional Argentina 2025
PERFORMANS41.9782 dk
FORM TRENDİInsufficient_Sample+5.0
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 336 oyuncu
Scout skoru
%63
Performans
%64
Dakika
%67
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%57
Dakika
%74
Değer / getiri
%19
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bernard KamungoFC Dallas · 23
%95
2gol
1asist
61scout
Major League Soccer
Iker MuniainSan Lorenzo · 33
%86
1gol
0asist
38scout
Liga Profesional Argentina
Konrad de la FuenteAD Ceuta FC · 24
%78
3gol
1asist
68scout
€700K
Segunda División
Amin ChiakhaVejle · 19
%72
2gol
0asist
61scout
Superliga
Julian HallNew York Red Bulls · 17
%65
1gol
0asist
54scout
Major League Soccer
Wesley RibeiroInternacional · 26
%63
0gol
1asist
43scout
CONMEBOL Libertadores
Kazeem OlaigbeKonyaspor · 22
%61
0gol
0asist
50scout
Süper Lig
Teodor HaltvikKFUM Oslo · 25
%60
1gol
1asist
55scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



