Dávid Strelec
Slovakia · Attacker

Dávid Strelec

YAŞ24
BOY185 cm
KİLO73 kg
DOĞUM YERİNové Zámky
LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİChampionship 2025 · 66 forvetler
Gol — %66 (0.35) Şut — %69 (1.7) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %46 (0.87) Drible — %62 (0.66) İkili mücadele — %8 (%34) 42 ORT. % 66 69 0 46 62 8
  • Gol 0.35 %66
  • Şut 1.7 %69
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 0.87 %46
  • Drible 0.66 %62
  • İkili mücadele %34 %8
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2061 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Coppa Italia2022 · Spezia · 2 maç 3gol2.
10. UEFA Nations League2024 · Slovakia · 6 maç 4gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 1. liga2023/2024 · Slovakia
🏆 1. liga2020/2021 · Slovakia
🏆 Cup2020/2021 · Slovakia
🏆 U19 League2020/2021 · Slovakia
🏆 1. liga2019/2020 · Slovakia
🏆 Cup2019/2020 · Slovakia
🏆 1. liga2018/2019 · Slovakia
🥈 Tipsport Liga2019 · Europe · 2nd Place
🥈 1. liga2017/2018 · Slovakia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 8 G+A
2021 1 2022 0 2023 1 2024 4 2025 8 2026 0
GolAsist
2026/27 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipMiddlesbrough 2 0 0 0
İlk 112
2025/26 37 2.166 8 0 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipMiddlesbrough 36 2.061 8 0 6.67
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava 1 105 0 0 6.30
Şut42%52 isabet
Kilit pas20
Drible17%42 başarı
İkili kazanılan68%35
Müdahale14
Faul209 kazanılan
Ofsayt9
İlk 112611 yedek
G+A / 900.33
Kart2
2024/25 12 995 3 1 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava 10 845 2 0 6.63
World Cup - Qualification EuropeSlovakia 2 150 1 1 7.65
Şut15%53 isabet
Kilit pas6
Drible6%38 başarı
İkili kazanılan36%40
Müdahale5
Faul610 kazanılan
Ofsayt1
Penaltı1
İlk 1112
G+A / 900.36
2023/24 10 549 0 1 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava 8 453 0 1 6.61
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava 2 96 0 0 6.50
Şut8%25 isabet
Kilit pas7
Drible6%40 başarı
İkili kazanılan21%32
Müdahale1
Faul123 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1173 yedek
G+A / 900.16
Kart2
2022/23 18 163 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASpezia 18 163 0 0 6.30
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan8%32
Müdahale2
Faul41 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11117 yedek
2021/22 27 516 1 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASpezia 25 506 1 0 6.56
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava 2 10 0 0 6.30
Şut4%75 isabet
Kilit pas7
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan25%42
Müdahale4
Faul46 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11720 yedek
G+A / 900.17
TOPLAM GOL252 penaltı
İLK 116753 yedek girdi
KART5
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR25 gol
1-15' — 3 16-30' — 6 31-45' — 4 46-60' — 5 61-75' — 3 76-90+' — 4 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 16-30'
  • 1-15' 3 %12
  • 16-30' 6 %24
  • 31-45' 4 %16
  • 46-60' 5 %20
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 4 %16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 31 4-3-3 — 25 3-5-2 — 18 3-4-2-1 — 14 4-1-4-1 — 8 4-2-2-2 — 7 103 maç
  • 4-2-3-131%30
  • 4-3-325%24
  • 3-5-218%17
  • 3-4-2-114%14
  • 4-1-4-18%8
  • 4-2-2-27%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 QPRA 0-1 0 0
29.08.2026 West BromH 3-1 0 0
23.05.2026 Hull CityA 1-0 63 2 6.0
12.05.2026 SouthamptonA 2-1 83 6.3
09.05.2026 SouthamptonH 0-0 79 2 6.2
02.05.2026 WrexhamA 2-2 71 1 2 8.3
25.04.2026 WatfordH 5-1 88 1 2 6.6
22.04.2026 Sheffield WednesdayH 1-0 78 6.2
19.04.2026 IpswichA 2-2 82 1 4 7.3
11.04.2026 PortsmouthH 0-1 63 1 6.3
06.04.2026 SwanseaA 2-2 66 1 6.7
03.04.2026 MillwallH 1-2 96 6.3
21.03.2026 BlackburnA 0-0 78 1 6.5
14.03.2026 Bristol CityH 1-1 20 6.3
11.03.2026 CharltonH 0-1 58 1 6.7
08.03.2026 QPRA 0-4 66 1 3 6.9
02.03.2026 BirminghamA 1-3 61 1 1 7.9
24.02.2026 LeicesterH 1-1 21 2 6.5
21.02.2026 Oxford UnitedH 0-0 75 1 7.5
16.02.2026 CoventryA 3-1 34 1 6.7
09.02.2026 Sheffield UtdA 1-2 7
31.01.2026 NorwichH 1-0 14 6.2
26.12.2025 BlackburnH 0-0 90 6.7
20.12.2025 Bristol CityA 2-0 96 2 6.9
13.12.2025 QPRH 3-1 64 1 1 7.0
05.12.2025 Hull CityA 1-4 79 1 2 6.9
29.11.2025 DerbyH 2-1 36 1 6.3
17.11.2025 GermanyA 6-0 67 6.3
08.11.2025 BirminghamH 2-1
04.11.2025 LeicesterA 1-1 63 1 6.3
01.11.2025 WatfordA 3-0 20 3 6.3
25.10.2025 WrexhamH 1-1 27 6.3
22.10.2025 Sheffield WednesdayA 0-1 56 6.3
17.10.2025 IpswichH 2-1 69 1 7.2
04.10.2025 PortsmouthA 1-0 31 6.3
30.09.2025 Stoke CityH 0-0 65 2 6.6
27.09.2025 SouthamptonA 1-1 72 6.2
19.09.2025 West BromH 2-1 45 1 1 7.6
13.09.2025 PrestonA 2-2 45 2 6.6
04.09.2025 GermanyH 2-0 83 1 1 3 9.0
12.08.2025 Kairat AlmatyH 1-0 105 2 6.3
29.01.2025 Bayern MünchenA 3-1 70 6.7
21.01.2025 VfB StuttgartH 1-3 90 6.7
11.12.2024 Atletico MadridA 3-1 90 1 1 7.3
26.11.2024 AC MilanH 2-3 90 1 6.2
05.11.2024 Dinamo ZagrebH 1-4 87 1 4 7.2
22.10.2024 GironaA 2-0 84 6.2
01.10.2024 Manchester CityH 0-4 79 6.3
18.09.2024 CelticA 5-1 85 1 6.9
28.08.2024 FC MidtjyllandH 3-2 89 2 6.6
21.08.2024 FC MidtjyllandA 1-1 81 3 6.2
22.02.2024 Sturm GrazH 0-1 60 2 6.2
15.02.2024 Sturm GrazA 4-1 79 6.5
14.12.2023 Olimpija LjubljanaH 1-2 67 6.5
30.11.2023 KI KlaksvikA 1-2 85 1 3 7.5
09.11.2023 LilleH 1-1 83 2 6.2
26.10.2023 LilleA 2-1 1
05.10.2023 Olimpija LjubljanaA 0-1 11 6.5
21.09.2023 KI KlaksvikH 2-1 67 1 6.9
15.08.2023 Maccabi HaifaA 3-1 80 6.3
ŞUT53
GOL8
xG10.2
xG FARKI-2.2under performing
DÖNÜŞÜM%15.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
61' · xG 0.228 45' · xG 0.192 · GOL 43' · xG 0.579 · GOL 35' · xG 0.237 57' · xG 0.165 52' · xG 0.222 7' · xG 0.124 61' · xG 0.133 45' · xG 0.048 42' · xG 0.05 19' · xG 0.202 70' · xG 0.075 56' · xG 0.077 41' · xG 0.178 25' · xG 0.911 · GOL 24' · xG 0.213 24' · xG 0.103 14' · xG 0.077 63' · xG 0.057 81' · xG 0.62 45' · xG 0.284 33' · xG 0.03 60' · xG 0.141 · GOL 55' · xG 0.135 42' · xG 0.026 20' · xG 0.65 · GOL 16' · xG 0.135 11' · xG 0.038 41' · xG 0.079 81' · xG 0.104 73' · xG 0.272 78' · xG 0.064 30' · xG 0.317 · GOL 22' · xG 0.056 82' · xG 0.045 12' · xG 0.319 32' · xG 0.092 9' · xG 0.538 · GOL 74' · xG 0.05 73' · xG 0.125 25' · xG 0.212 90' · xG 0.037 90' · xG 0.261 86' · xG 0.048 37' · xG 0.684 58' · xG 0.079 54' · xG 0.023 15' · xG 0.018 8' · xG 0.053 90' · xG 0.312 68' · xG 0.02 51' · xG 0.053 26' · xG 0.395 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 33 (%62) Korner — 8 (%15) Açık oyun — 5 (%9) Kontra atak — 4 (%8) Duran top — 2 (%4) Taç sonrası — 1 (%2) 53 şut
  • Asist sonrası33%62
  • Korner8%15
  • Açık oyun5%9
  • Kontra atak4%8
  • Duran top2%4
  • Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 32 (%60) Kafa — 11 (%21) Sağ ayak — 7 (%13) Diğer — 3 (%6) 53 şut
  • Sol ayak32%60
  • Kafa11%21
  • Sağ ayak7%13
  • Diğer3%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR53 şut
1-15' — 7 16-30' — 10 31-45' — 12 46-60' — 8 61-75' — 8 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 12 31-45'
  • 1-15' 7 %13
  • 16-30' 10 %19
  • 31-45' 12 %23
  • 46-60' 8 %15
  • 61-75' 8 %15
  • 76-90+' 8 %15
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2019–2026 · 106 maç
Middlesbrough 38maç 2025–2026
Slovan Bratislava 23maç 2021–2025
Slovakia 2maç 2024
Slovakia U21 2021–2023
Spezia 43maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-01 Slovan Bratislava Middlesbrough
2024-07-01 Spezia Calcio Slo. Bratislava €700k
2024-06-30 Slo. Bratislava Spezia Calcio End of loan
2023-08-09 Spezia Calcio Slo. Bratislava Loan fee:<br /><i class="normaler-text">€300k</i>
2023-08-08 Spezia Slovan Bratislava
2023-06-30 Reggina Spezia Calcio End of loan
2023-01-31 Spezia Calcio Reggina loan transfer
2021-08-31 Slovan Bratislava Spezia € 2.5M
2021-08-31 Slo. Bratislava Spezia Calcio €2.28m
2018-07-01 Slovan U19 Slo. Bratislava -
2017-07-01 Slovan Yth. Slovan U19 -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
PAOK %71 2026-08-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2061 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.5Championship 2025
PERFORMANS51.22061 dk
KARARİzlemeye değer65/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Bitirici 78.2
Pivot forvet 75.2
İçe kat eden kanat 74.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 217 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %69
Dakika %82
Değer / getiri %12
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %83
Performans %67
Dakika %93
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Tahmini xG / 90 0.445 0.48 93
Performans skoru 51.2 78 66
Şut isabeti 55 48 100
Dakika güvenliği 100 72 100
Ortalama rating 6.67 7.15 93
Gol / 90 0.35 0.65 54
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam