Ivan Schranz
Slovakia · Attacker

Ivan Schranz

YAŞ32
BOY185
KİLO75
DOĞUM YERİBratislava
LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut22.73 / 90
Kazanılan ikili34.09 / 90
Rating6.55
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 2.731.57
Kazanılan ikili 4.095.48
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
🥇 Euro Championship2024 · Slovakia · 4 maç 3gol1.
6. UEFA Europa League2023 · Slavia Praha · 9 maç 5gol6.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Czech LigaNone · Czechia
🏆 CupNone · Czechia
🏆 CupNone · Cyprus
🏆 Czech Liga2024/2025 · Czechia
🏆 Cup2022/2023 · Czechia
🏆 Cup2018/2019 · Cyprus
🥈 1. ligaNone · Slovakia · 2nd Place
🥈 Czech LigaNone · Czechia · 2nd Place
🥈 Czech Liga2023/2024 · Czechia · 2nd Place
🥈 Czech Liga2022/2023 · Czechia · 2nd Place
🥈 Czech Liga2021/2022 · Czechia · 2nd Place
🥈 Czech Liga2014/2015 · Czechia · 2nd Place
🥈 1. liga2011/2012 · Slovakia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 4 G+A
2021 4 2022 0 2023 3 2024 2 2025 0
GolAsist
2025/26 5 66 0 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSlavia Praha 5 66 0 0 6.55
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan3%43
Faul21 kazanılan
Kart1
2024/25 7 251 2 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSlavia Praha 4 115 1 0 6.72
UEFA Champions LeagueSlavia Praha 2 91 1 0 7.35
World Cup - Qualification EuropeSlovakia 1 45 0 0 6.90
Şut3%100 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan13%39
Müdahale4
Faul12 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1125 yedek
G+A / 900.72
2023/24 6 259 3 0 6.94
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSlavia Praha 6 259 3 0 6.94
Şut4%75 isabet
Kilit pas4
İkili kazanılan4%20
Müdahale1
Faul13 kazanılan
İlk 1133 yedek
G+A / 901.04
2022/23 2 107 0 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha 2 107 0 0 6.50
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan2%29
Faul21 kazanılan
İlk 1111 yedek
Kart1
2021/22 10 697 3 1 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha 10 697 3 1 6.93
Şut5%80 isabet
Kilit pas11
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan41%43
Müdahale17
Faul184 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1182 yedek
G+A / 900.52
Kart1
TOPLAM GOL7
İLK 111015 yedek girdi
KART2
FORMA26
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 1 %14
  • 16-30' 2 %29
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %14
  • 76-90+' 3 %43
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 10 3-4-2-1 — 5 3-4-3 — 5 3-5-2 — 2 4-1-4-1 — 1 4-2-3-1 — 1 24 maç
  • 4-3-310%42
  • 3-4-2-15%21
  • 3-4-35%21
  • 3-5-22%8
  • 4-1-4-11%4
  • 4-2-3-11%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ30 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.01.2026 PafosA 4-1
21.01.2026 BarcelonaH 2-4 20 1 6.5
09.12.2025 TottenhamA 3-0
17.11.2025 GermanyA 6-0 45 6.9
30.09.2025 InterA 3-0 45 6.6
17.09.2025 Bodo/GlimtH 2-2 1 1
30.01.2025 Malmo FFH 2-2 24 1 2 6.6
12.12.2024 AnderlechtH 1-2 63 6.7
28.11.2024 FenerbahceH 1-2 18 6.9
07.11.2024 Eintracht FrankfurtA 1-0 10 6.7
28.08.2024 LilleH 2-1 16 1 1 8.0
20.08.2024 LilleA 2-0 75 6.7
14.03.2024 AC MilanH 1-3 8 6.3
07.03.2024 AC MilanA 4-2 29 1 1 7.3
14.12.2023 Servette FCH 4-0 90 1 1 7.5
30.11.2023 Sheriff TiraspolA 2-3
26.10.2023 AS RomaA 2-0 65 1 6.3
05.10.2023 Sheriff TiraspolH 6-0 67 1 1 7.3
15.09.2022 BallkaniH 3-2 80 3 6.3
08.09.2022 SivassporA 1-1 27 1 6.7
14.04.2022 FeyenoordH 1-3 77 6.5
07.04.2022 FeyenoordA 3-3 90 1 7.2
17.03.2022 Lask LinzA 4-3 80 6.0
24.02.2022 FenerbahceH 3-2 90 1 2 7.3
17.02.2022 FenerbahceA 2-3 90 6.9
09.12.2021 Union BerlinA 1-1 90 1 2 7.6
25.11.2021 FeyenoordH 2-2 62 6.7
21.10.2021 Maccabi HaifaA 1-0 76 6.9
30.09.2021 FeyenoordA 2-1 21 7.0
16.09.2021 Union BerlinH 3-1 21 1 1 7.2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 30 maç
Slavia Praha 29maç 2021–2025
Slovakia 1maç 2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01 FK Jablonec Slavia Praha
2020-08-03 České Budějovice FK Jablonec
2019-07-01 AEL České Budějovice
2019-01-30 Dukla Praha AEL
2017-07-01 Spartak Trnava Dukla Praha
2015-06-01 Sparta Praha Spartak Trnava
2015-01-01 Spartak Trnava Sparta Praha
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025 Kas sakatlığıKadroda yok 5 maç
01.2025 HastalıkKadroda yok 1 maç
11.2023 SakatlıkŞüpheli 1 maç
09.2023 Kişisel sebepKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 66 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU29.4UEFA Champions League 2025
PERFORMANS30.766 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 377 oyuncu
Scout skoru %32
Performans %50
Dakika %37
Değer / getiri %28
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %27
Performans %44
Dakika %30
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam