Espen Bjørnsen Garnås
Norway · Defender

Espen Bjørnsen Garnås

YAŞ31
LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.31 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.31 / 90
Kazanılan ikili206.27 / 90
Rating6.28
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.15
Asist 0.000.00
Şut 0.310.61
Kilit pas 0.000.10
Başarılı dripling 0.310.05
Kazanılan ikili 6.276.52
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 NM Cupen2022/2023 · Norway · 2nd Place
🥈 1. Division2020 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 4 G+A
2021 2 2022 4 2023 3 2024 3 2026 0
GolAsist
2026/27 9 287 0 0 6.28
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienLillestrom 9 287 0 0 6.28
Şut1%100 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan20%56
Müdahale2
Faul35 kazanılan
İlk 1145 yedek
Kart1
2024/25 29 1.781 3 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienLillestrom 29 1.781 3 0 7.10
Şut12%58 isabet
Kilit pas2
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan129%72
Müdahale32
Faul1733 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111910 yedek
G+A / 900.15
Kart5
2023/24 27 2.226 3 0 7.10
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienLillestrom 27 2.226 3 0 7.10
Şut18%44 isabet
Kilit pas13
Drible7%88 başarı
İkili kazanılan167%66
Müdahale48
Faul2633 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11261 yedek
G+A / 900.12
Kart8
2022/23 30 2.471 2 2 7.02
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienLillestrom 29 2.381 2 2 7.05
UEFA Europa Conference LeagueLillestrom 1 90 0 0 6.20
Şut18%44 isabet
Kilit pas11
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan153%66
Müdahale45
Faul3038 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11282 yedek
G+A / 900.15
Kart4
2021/22 28 2.323 2 0 7.08
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienLillestrom 28 2.323 2 0 7.08
Şut20%25 isabet
Kilit pas11
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan152%60
Müdahale22
Faul3123 kazanılan
İlk 11262 yedek
G+A / 900.08
Kart6
TOPLAM GOL3
İLK 112211 yedek girdi
KART5
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 16 4-5-1 — 5 4-1-4-1 — 4 5-3-2 — 3 4-2-3-1 — 2 4-4-2 — 2 32 maç
  • 4-3-316%50
  • 4-5-15%16
  • 4-1-4-14%12
  • 5-3-23%9
  • 4-2-3-12%6
  • 4-4-22%6
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 G. ÅsenG. Åsen 1 F. ElkærF. Elkær Garnås 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 BrannA 1-2 4 0 6.2
30.08.2026 FredrikstadH 1-4 83 1 6.0
22.07.2026 VikingH 1-2 93 6.9
18.07.2026 KFUM OsloH 2-1 1
20.05.2026 Kristiansund BKH 1-2 24 6.0
16.05.2026 SandefjordH 3-1 1
10.05.2026 RosenborgA 2-0
03.05.2026 Sarpsborg 08 FFH 4-0
15.03.2026 AalesundA 1-3 81 6.3
01.12.2024 Bodo/GlimtA 5-2 90 6.7
23.11.2024 SandefjordH 0-3
09.11.2024 BrannA 2-1
03.11.2024 HaugesundH 0-1
27.10.2024 ODD BallklubbH 3-0
20.10.2024 FredrikstadA 2-1
29.09.2024 VikingH 1-4 90 1 6.3
21.09.2024 Ham-KamA 5-0 90 6.7
15.09.2024 RosenborgH 1-1 90 7.3
30.08.2024 KFUM OsloA 2-0 90 7.2
25.08.2024 TromsoH 0-1 90 1 7.5
21.08.2024 RosenborgA 4-0 90 1 6.9
11.08.2024 MoldeH 1-2 90 6.9
04.08.2024 Kristiansund BKA 2-1 90 1 7.0
28.07.2024 Sarpsborg 08 FFH 2-2 97 1 7.2
13.07.2024 StromsgodsetH 3-1 90 7.3
07.07.2024 MoldeA 3-0 90 7.0
27.06.2024 KFUM OsloH 2-1 99 1 1 7.9
02.06.2024 TromsoA 1-2 90 7.0
26.05.2024 ODD BallklubbA 2-1 90 1 2 8.5
20.05.2024 FredrikstadH 0-3 10 1 6.5
16.05.2024 VikingA 1-4 90 7.5
12.05.2024 BrannH 0-2 13 6.7
05.05.2024 Sarpsborg 08 FFA 1-0
28.04.2024 Ham-KamH 1-1 45 7.2
21.04.2024 SandefjordA 0-1
14.04.2024 Bodo/GlimtH 0-5 90 1 6.2
07.04.2024 HaugesundA 0-2 90 6.9
01.04.2024 Kristiansund BKH 2-3 77 1 2 7.9
03.12.2023 SandefjordA 1-0 90 7.2
26.11.2023 ODD BallklubbH 4-4 90 6.5
12.11.2023 MoldeA 4-0 76 1 7.0
05.11.2023 HaugesundH 1-0 90 1 2 8.2
30.10.2023 Bodo/GlimtA 3-1 83 6.2
22.10.2023 ValerengaH 2-0 90 7.7
01.10.2023 BrannH 0-2 90 1 6.9
24.09.2023 RosenborgH 3-0 90 7.9
17.09.2023 Sarpsborg 08 FFA 3-1 45 6.3
03.09.2023 AalesundA 1-1 90 1 7.7
20.08.2023 StromsgodsetA 1-2 90 7.0
06.08.2023 TromsoA 3-1 83 1 1 7.3
30.07.2023 Ham-KamH 3-1 90 2 7.3
23.07.2023 HaugesundA 1-0 90 1 6.5
19.07.2023 AalesundH 5-1 90 3 7.5
09.07.2023 RosenborgA 1-2 90 1 7.3
02.07.2023 TromsoH 0-1 79 7.6
11.06.2023 BrannA 2-2 63 6.9
04.06.2023 StabaekH 3-1 69 1 7.0
29.05.2023 Ham-KamA 0-0 90 8.2
16.05.2023 Sarpsborg 08 FFH 1-2 63 2 6.6
12.05.2023 ODD BallklubbA 0-1 90 7.3
ŞUT3
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.215 56' · xG 0.024 20' · xG 0.069
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Duran top — 2 (%67) Korner — 1 (%33) 3 şut
  • Duran top2%67
  • Korner1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 123 maç
Lillestrom 123maç 2021–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-09-08 Ullensaker/Kisa Lillestrøm SK €30k
2020-09-08 Ull/Kisa Lillestrom
2017-08-15 Kjelsås Ullensaker/Kisa ?
2017-08-15 Kjelsås Ull/Kisa
2017-01-01 Mjondalen Kjelsås
2014-08-01 Mjøndalen Yth. Kjelsås ?
2013-08-16 Hallingdal FK Mjøndalen Yth. ?
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 Eliteserien2026 · Lillestrom 1kırmızı · 4 maç
🟨 Eliteserien2023 · Lillestrom 8sarı · 27 maç
🟨 Eliteserien2021 · Lillestrom 6sarı · 27 maç
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 106 dk

Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.7Eliteserien 2026
PERFORMANS51.3106 dk
KARARVeri yetersiz35/100
FORM TRENDİStabil-0.4
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper 42.2
Klasik stoper 34.7
Agresif stoper 33.3
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 76/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 116 oyuncu
Scout skoru %11
Performans %27
Dakika %25
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 315 oyuncu
Scout skoru %19
Performans %36
Dakika %24
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 77.26 62 100
Performans skoru 51.3 76 68
Pas arası / 90 2.55 1.8 100
İkili mücadele kazanma 42.11 64 66
Ortalama rating 6.15 7.2 85
Blok / 90 0 1.5 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta +0.00. Dakika delta -6.8.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam