LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON1G · 0A
Gol10.06 / 90
Asist00.00 / 90
Şut50.29 / 90
Kilit pas10.06 / 90
Başarılı dripling60.35 / 90
Kazanılan ikili754.39 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 151 defanslar
- Müdahale 1.29 %20
- Pas arası 2.17 %97
- Blok 0.18 %13
- İkili mücadele %51 %16
- Pas isabeti %80 %68
- Faul (az iyi) 1.05 %27
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1536 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.536
1
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas1
Drible6%33 başarı
İkili kazanılan75%51
Müdahale22
Faul186 kazanılan
İlk 1118
G+A / 900.06
Kart1
2025/26
17
53
0
0
6.45
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%33
Faul1
Ofsayt1
Kart1
2024/25
25
1.057
0
0
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan41%38
Müdahale16
Faul133 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111114 yedek
Kart3
2023/24
21
1.798
0
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8
Kilit pas14
Drible32%51 başarı
İkili kazanılan135%55
Müdahale50
Faul257 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11201 yedek
G+A / 900.05
Kart7
2022/23
21
574
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
Drible8%89 başarı
İkili kazanılan32%56
Müdahale16
Faul73 kazanılan
İlk 11516 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 111430 yedek girdi
KART5
FORMA13
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-314%33
- 4-2-3-113%30
- 3-4-2-16%14
- 5-3-26%14
- 5-4-13%7
- 3-4-1-21%2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Estudiantes L.P.A | 3-0 | 14 | – | 6.2 | ||
| 29.07.2026 | Deportivo RiestraH | 2-1 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 24.07.2026 | AldosiviH | 1-1 | 87 | – | 6.6 | ||
| 04.05.2026 | Gimnasia M.A | 2-1 | 95 | – | 6.0 | ||
| 23.04.2026 | Boca JuniorsH | 0-4 | 95 | – | 6.0 | ||
| 18.04.2026 | IndependienteA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.04.2026 | Instituto CordobaA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 21.03.2026 | Union Santa FeH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 16.03.2026 | San LorenzoA | 2-5 | 90 | – | 6.3 | ||
| 12.03.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 02.03.2026 | LanusH | 1-1 | 95 | 1 | 6.6 | ||
| 24.02.2026 | PlatenseA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.02.2026 | Belgrano CordobaH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 94 | – | 6.6 | ||
| 08.02.2026 | Newells Old BoysA | 2-3 | 98 | – | 6.2 | ||
| 02.02.2026 | Estudiantes L.P.H | 0-0 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 29.01.2026 | Deportivo RiestraA | 0-1 | 97 | – | 7.0 | ||
| 22.01.2026 | AldosiviA | 0-0 | 100 | 1 | 6.9 | ||
| 17.11.2025 | Independ. RivadaviaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 21.10.2025 | Union Santa FeA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.10.2025 | Argentinos JRSH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2025 | TigreA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.09.2025 | Boca JuniorsH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 22.09.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | PlatenseH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | Belgrano CordobaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.08.2025 | Barracas CentralA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | Newells Old BoysH | 1-1 | 29↑ | 1 | 6.6 | ||
| 11.08.2025 | Deportivo RiestraH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-1 | 23↑ | – | 6.3 | ||
| 22.07.2025 | AldosiviH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2025 | Independ. RivadaviaA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2025 | HuracanA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2025 | Union Santa FeH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2025 | Argentinos JRSA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.12.2024 | Velez SarsfieldA | 2-0 | 49↑ | – | 6.2 | ||
| 10.12.2024 | PlatenseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2024 | Talleres CordobaA | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 24.11.2024 | Boca JuniorsH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.11.2024 | Atletico TucumanA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.11.2024 | IndependienteH | 1-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 06.11.2024 | Newells Old BoysA | 2-4 | 97 | – | 6.2 | ||
| 01.11.2024 | Gimnasia L.P.H | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2024 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-0 | 86 | – | 6.6 | ||
| 20.10.2024 | Union Santa FeA | 0-1 | 68 | – | 6.2 | ||
| 22.09.2024 | LanusH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2024 | Deportivo RiestraA | 1-0 | 86 | – | 6.6 | ||
| 01.09.2024 | TigreH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2024 | Argentinos JRSA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2024 | Belgrano CordobaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | River PlateA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2024 | Racing ClubH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.07.2024 | Rosario CentralA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.07.2024 | Estudiantes L.P.H | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2024 | San LorenzoA | 1-1 | 94 | – | 6.5 | ||
| 15.06.2024 | Independ. RivadaviaH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.06.2024 | Barracas CentralA | 0-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.05.2024 | Instituto CordobaH | 1-0 | 105 | – | 6.3 | ||
| 19.05.2024 | BanfieldA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.05.2024 | Defensa Y JusticiaH | 3-1 | 100 | – | 6.3 |
ŞUT7
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top4%57
- Korner2%29
- Asist sonrası1%14
Vücut bölgesine göre
- Kafa5%71
- Sol ayak1%14
- Sağ ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 1 %14
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1349 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU66.2Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS61.91349 dk
KARARİzlemeye değer63/100
FORM TRENDİDüşüşte-12.8
ROL UYUMU2026
Agresif stoper
74.4
Defansif bek
74.0
Klasik stoper
71.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 269 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%63
Dakika
%89
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%62
Dakika
%94
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.63
7.1
93
Pas arası / 90
2.34
2.2
100
Dakika güvenliği
100
78
100
Performans skoru
61.9
74
84
İkili mücadele kazanma
50
62
81
Müdahale / 90
1.33
3
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -12.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sergio VittorBanfield · 36
%95
0gol
0asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Alix ViniciusRB Bragantino · 26
%83
0gol
0asist
68scout
Serie A
Juan AntoniniEstudiantes de Rio Cuarto · 26
%77
0gol
0asist
61scout
Liga Profesional Argentina
Rudy CamachoColumbus Crew · 34
%76
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Marco Di CesareRacing Club · 23
%74
2gol
0asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Tobias Kvalvagnes GuddalTromso · 23
%71
0gol
1asist
75scout
Eliteserien
Cristian PazDeportivo Riestra · 30
%65
0gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Enzo MartínezGimnasia L.P. · 27
%60
2gol
0asist
72scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum