LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut30.39 / 90
Kilit pas20.26 / 90
Başarılı dripling30.39 / 90
Kazanılan ikili233.00 / 90
Rating6.91
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 87 defanslar
- Müdahale 0.65 %1
- Pas arası 0.91 %38
- Blok 0.52 %52
- İkili mücadele %49 %13
- Pas isabeti %86 %63
- Faul (az iyi) 0.39 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 689 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
19
689
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan23%49
Müdahale5
Faul33 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11811 yedek
Kart1
2024/25
27
803
1
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan33%55
Müdahale7
Faul74 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11819 yedek
G+A / 900.11
Kart1
2023/24
30
2.336
0
1
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas7
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan94%57
Müdahale30
Faul1116 kazanılan
İlk 11255 yedek
G+A / 900.04
Kart2
Kaptan14maçta
2022/23
2
170
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan3%43
Müdahale1
Faul1
İlk 112
Kaptan2maçta
2021/22
29
2.429
2
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas8
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan79%60
Müdahale24
Faul1215 kazanılan
İlk 11263 yedek
G+A / 900.07
Kart6
2020/21
26
1.274
1
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan56%69
Müdahale21
Faul48 kazanılan
İlk 111511 yedek
G+A / 900.07
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 111024 yedek girdi
KART1
FORMA30
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-317%52
- 4-1-4-16%18
- 4-5-14%12
- 5-3-23%9
- 4-2-3-12%6
- 3-4-31%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BrannA | 1-2 | 90 | 0 | 6.6 | ||
| 30.08.2026 | FredrikstadH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2026 | KFUM OsloA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | RosenborgH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.07.2026 | Bodo/GlimtA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.07.2026 | VikingH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2026 | KFUM OsloH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.07.2026 | FredrikstadA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 25.05.2026 | Ham-KamA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.05.2026 | Kristiansund BKH | 1-2 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | SandefjordH | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 10.05.2026 | RosenborgA | 2-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | Sarpsborg 08 FFH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Bodo/GlimtH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | ValerengaA | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 15.04.2026 | TromsoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | StartH | 3-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 06.04.2026 | MoldeA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.03.2026 | AalesundA | 1-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 09.11.2024 | BrannA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | HaugesundH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | ODD BallklubbH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | VikingH | 1-4 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 21.09.2024 | Ham-KamA | 5-0 | 87 | – | 6.3 | ||
| 15.09.2024 | RosenborgH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2024 | KFUM OsloA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.08.2024 | TromsoH | 0-1 | 85 | – | 6.9 | ||
| 21.08.2024 | RosenborgA | 4-0 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 17.08.2024 | StromsgodsetA | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.08.2024 | MoldeH | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.08.2024 | Kristiansund BKA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | Sarpsborg 08 FFH | 2-2 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 13.07.2024 | StromsgodsetH | 3-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 07.07.2024 | MoldeA | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.06.2024 | KFUM OsloH | 2-1 | 25↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 02.06.2024 | TromsoA | 1-2 | 18↑ | – | 6.3 | ||
| 26.05.2024 | ODD BallklubbA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.05.2024 | FredrikstadH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2024 | VikingA | 1-4 | 25↑ | – | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | BrannH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | Ham-KamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | SandefjordA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | Bodo/GlimtH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | HaugesundA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.04.2024 | Kristiansund BKH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2023 | LillestromH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.11.2023 | StabaekAC | 2-1 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 12.11.2023 | RosenborgHC | 3-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.11.2023 | AalesundAC | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.10.2023 | BrannH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.10.2023 | Bodo/GlimtAC | 4-3 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 08.10.2023 | Ham-KamH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2023 | ValerengaH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.09.2023 | VikingA | 4-3 | 90 | – | 6.0 | ||
| 16.09.2023 | StromsgodsetH | 2-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 03.09.2023 | ODD BallklubbA | 3-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 27.08.2023 | HaugesundH | 0-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 20.08.2023 | TromsoA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.08.2023 | MoldeH | 2-2 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT3
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%67
- Asist sonrası1%33
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak2%67
- Sol ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 133 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-03-22
Sandefjord
→
Lillestrøm SK
free transfer
Sandefjord
→
Lillestrøm SK
free transfer
2018-03-11
Sandefjord II
→
Sandefjord
-
Sandefjord II
→
Sandefjord
-
2017-12-31
Tønsberg
→
Sandefjord II
End of loan
Tønsberg
→
Sandefjord II
End of loan
2016-07-30
Sandefjord II
→
Tønsberg
loan transfer
Sandefjord II
→
Tønsberg
loan transfer
2016-01-01
Eik-Tønsberg
→
Sandefjord II
free transfer
Eik-Tønsberg
→
Sandefjord II
free transfer
2015-01-27
Stokke IL
→
Eik-Tønsberg
free transfer
Stokke IL
→
Eik-Tønsberg
free transfer
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eliteserien2021 · Sandefjord
5sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 598 dk
Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.5Eliteserien 2026
PERFORMANS50.5598 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİDüşüşte-21.2
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper
56.9
Klasik stoper
51.7
Defansif bek
48.4
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 116 oyuncu
Scout skoru
%32
Performans
%24
Dakika
%62
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 315 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%33
Dakika
%58
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
74.5
62
100
Performans skoru
50.5
76
66
İkili mücadele kazanma
48.78
64
76
Ortalama rating
6.95
7.2
96
Pas arası / 90
0.9
1.8
50
Blok / 90
0.6
1.5
40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -21.2.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tristan BlackmonVancouver Whitecaps · 29
%95
1gol
0asist
57scout
Major League Soccer
Alan Javier FrancoSao Paulo · 29
%79
0gol
0asist
55scout
Serie A
Nathan ByrneCharlotte · 33
%77
0gol
0asist
50scout
Major League Soccer
Ethan BartlowSporting Kansas City · 25
%75
0gol
0asist
58scout
Major League Soccer
Robin JanssonOrlando City SC · 34
%67
0gol
0asist
48scout
Major League Soccer
Morris DugganMinnesota United FC · 25
%64
1gol
0asist
65scout
Major League Soccer
Nkosi TafariLos Angeles FC · 28
%63
0gol
1asist
60scout
Major League Soccer
Iago SilvaOrlando City SC · 20
%60
0gol
0asist
70scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
