LİGEliteserien
BU SEZON0G · 2A
Gol00.00 / 90
Asist20.12 / 90
Şut70.42 / 90
Kilit pas241.45 / 90
Başarılı dripling90.55 / 90
Kazanılan ikili392.36 / 90
Rating6.85
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 90 orta sahalar
- Kilit pas 1.45 %65
- Asist 0.12 %60
- Drible 0.55 %42
- Pas isabeti %88 %92
- Top kapma 2.73 %63
- İkili mücadele %45 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1486 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Eliteserien2022 · Lillestrom · 30 maç
8asist4.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
1. DivisionNone · Norway
🏆
NM CupenNone · Norway
🏆
NM Cupen2019 · Norway
🏆
1. Division2018 · Norway
🥈
NM CupenNone · Norway · 2nd Place
🥈
NM Cupen2022/2023 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 13 G+A
GolAsist
2026/27
18
1.486
0
2
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas24
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan39%45
Müdahale17
Faul238 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11171 yedek
G+A / 900.12
Kart6
2025/26
10
824
3
3
7.37
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%62 isabet
Kilit pas26
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan8%21
Müdahale6
Faul151 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1110
G+A / 900.66
Kart1
2024/25
27
1.997
1
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%45 isabet
Kilit pas34
Drible9%36 başarı
İkili kazanılan53%38
Müdahale31
Faul197 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11225 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2023/24
29
2.257
2
5
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%42 isabet
Kilit pas31
Drible20%49 başarı
İkili kazanılan94%47
Müdahale48
Faul2118 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11272 yedek
G+A / 900.28
Kart4
2022/23
31
2.284
4
9
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%39 isabet
Kilit pas55
Drible19%38 başarı
İkili kazanılan77%37
Müdahale31
Faul2818 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11283 yedek
G+A / 900.51
2020/21
29
2.366
7
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut43%37 isabet
Kilit pas29
Drible9%45 başarı
İkili kazanılan51%37
Müdahale21
Faul2216 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11281 yedek
G+A / 900.3
Kart4
TOPLAM GOL3
İLK 11395 yedek girdi
KART7
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %67
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-317%40
- 5-3-213%30
- 4-1-4-16%14
- 4-5-14%9
- 4-2-3-12%5
- 3-4-31%2
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | BrannA | 0-2 | 45 | 0 | 7.1 | ||
| 30.08.2026 | FredrikstadH | 1-4 | 83 | – | 7.0 | ||
| 15.08.2026 | KFUM OsloA | 1-1 | 89 | 2 | 6.5 | ||
| 09.08.2026 | RosenborgH | 0-2 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 31.07.2026 | Bodo/GlimtA | 4-0 | 67 | – | 6.2 | ||
| 22.07.2026 | VikingH | 1-2 | 84 | – | 6.6 | ||
| 18.07.2026 | KFUM OsloH | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 11.07.2026 | FredrikstadA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 25.05.2026 | Ham-KamA | 2-0 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 20.05.2026 | Kristiansund BKH | 1-2 | 45↑ | – | 7.9 | ||
| 10.05.2026 | RosenborgA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | Sarpsborg 08 FFH | 4-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 26.04.2026 | Bodo/GlimtH | 0-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.04.2026 | ValerengaA | 0-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 15.04.2026 | TromsoA | 0-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | StartH | 3-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2026 | MoldeA | 0-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 15.03.2026 | AalesundA | 1-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | BrannA | 3-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 23.11.2025 | HaugesundH | 5-0 | 78 | 2 | 7.2 | ||
| 08.11.2025 | VikingA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2025 | SandefjordH | 3-1 | 88 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 26.10.2025 | Kristiansund BKA | 1-3 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 19.10.2025 | ValerengaH | 2-1 | 86 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 05.10.2025 | FredrikstadA | 1-1 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 28.09.2025 | RosenborgH | 4-0 | 61 | 1 | 3 | 8.3 | |
| 21.09.2025 | TromsoA | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | StromsgodsetH | 1-2 | 61 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2024 | BrannA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | HaugesundH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2024 | ODD BallklubbH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.09.2024 | VikingH | 1-4 | 65 | 1 | 6.2 | ||
| 21.09.2024 | Ham-KamA | 5-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 15.09.2024 | RosenborgH | 1-1 | 79 | 2 | 6.3 | ||
| 30.08.2024 | KFUM OsloA | 2-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 25.08.2024 | TromsoH | 0-1 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 21.08.2024 | RosenborgA | 4-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 17.08.2024 | StromsgodsetA | 3-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 11.08.2024 | MoldeH | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 04.08.2024 | Kristiansund BKA | 2-1 | 53↑ | – | 6.9 | ||
| 28.07.2024 | Sarpsborg 08 FFH | 2-2 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 13.07.2024 | StromsgodsetH | 3-1 | 90 | 5 | 7.3 | ||
| 07.07.2024 | MoldeA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 27.06.2024 | KFUM OsloH | 2-1 | 99 | – | 6.7 | ||
| 02.06.2024 | TromsoA | 1-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.05.2024 | ODD BallklubbA | 2-1 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 20.05.2024 | FredrikstadH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 16.05.2024 | VikingA | 1-4 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | BrannH | 0-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 05.05.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.04.2024 | Ham-KamH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.04.2024 | SandefjordA | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.04.2024 | Bodo/GlimtH | 0-5 | 78 | 1 | 6.2 | ||
| 07.04.2024 | HaugesundA | 0-2 | 85 | 1 | 6.9 | ||
| 01.04.2024 | Kristiansund BKH | 2-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 03.12.2023 | SandefjordA | 1-0 | 88 | – | 6.3 | ||
| 26.11.2023 | ODD BallklubbH | 4-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.11.2023 | HaugesundH | 1-0 | 85 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 30.10.2023 | Bodo/GlimtA | 3-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 22.10.2023 | ValerengaH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 |
ŞUT19
GOL0
xG1.6
xG FARKI-1.6under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası15%79
- Korner1%5
- Açık oyun1%5
- Kontra atak1%5
- Serbest vuruş1%5
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak15%79
- Kafa2%11
- Sağ ayak2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 8 %42
- 46-60' 4 %21
- 61-75' 1 %5
- 76-90+' 4 %21
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 144 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-01-16
Viking FK
→
Ural
free transfer
Viking FK
→
Ural
free transfer
2018-07-20
Mjøndalen
→
Viking FK
free transfer
Mjøndalen
→
Viking FK
free transfer
2018-01-12
Arendal
→
Mjøndalen
free transfer
Arendal
→
Mjøndalen
free transfer
2012-08-01
Arendal F. II
→
Arendal
-
Arendal F. II
→
Arendal
-
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eliteserien2026 · Lillestrom
5sarı · 13 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 849 dk
İzlemede: Yaratıcı orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.0Eliteserien 2026
PERFORMANS54.2849 dk
KARARVeri yetersiz56/100
FORM TRENDİDüşüşte-14.6
ROL UYUMU2026
Derinden oyun kurucu
70.7
Top kapan ön libero
67.3
Box-to-box orta saha
58.3
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%73
Performans
%81
Dakika
%84
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 531 oyuncu
Scout skoru
%78
Performans
%84
Dakika
%81
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
58.83
72
82
Kilit pas / 90
1.7
1.4
100
Pas arası / 90
2.33
1.6
100
Performans skoru
54.2
76
71
Dakika güvenliği
53.2
82
65
Ortalama rating
6.9
7.2
96
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -14.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Francisco RomeroEstudiantes de Rio Cuarto
%95
0gol
0asist
46scout
Liga Profesional Argentina
Pablo MonjeDeportivo Riestra · 28
%84
0gol
0asist
47scout
Liga Profesional Argentina
José AldoMirassol · 27
%80
0gol
1asist
62scout
Serie A
Simen HestnesKFUM Oslo · 29
%76
1gol
1asist
53scout
Eliteserien
Robin RaschKFUM Oslo · 31
%68
0gol
0asist
40scout
Eliteserien
Max LarssonDjurgardens IF · 22
%65
0gol
0asist
52scout
Allsvenskan
Joackim FagerjordGais · 27
%64
1gol
1asist
58scout
Allsvenskan
Samuel GidiFC Cincinnati · 21
%60
0gol
0asist
60scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

