Luciano Emilio Gondou Zanelli
Côte d'Ivoire · Attacker

Luciano Emilio Gondou Zanelli

YAŞ29
BOY187 cm
KİLO75 kg
KULÜPReggiana
DOĞUM YERİDivo
LİGCoppa Italia
BU SEZON3G · 1A
Gol20.11 / 90
Asist10.05 / 90
Şut231.26 / 90
Kilit pas191.04 / 90
Başarılı dripling140.77 / 90
Kazanılan ikili1367.45 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 60 forvetler
Gol — %7 (0.11) Şut — %17 (1.3) Asist — %25 (0.05) Kilit pas — %46 (1.04) Drible — %58 (0.77) İkili mücadele — %56 (%43) 35 ORT. % 7 17 25 46 58 56
  • Gol 0.11 %7
  • Şut 1.3 %17
  • Asist 0.05 %25
  • Kilit pas 1.04 %46
  • Drible 0.77 %58
  • İkili mücadele %43 %56
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1643 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
16. Coppa Italia2025 · Reggiana · 1 maç 1gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Serie B2021/2022 · Italy · 2nd Place
🥈 Serie B2020/2021 · Italy · 2nd Place
2025/26 28 1.740 3 1 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BReggiana 27 1.643 2 1 6.57
Coppa ItaliaReggiana 1 97 1 0 6.60
Şut24%38 isabet
Kilit pas20
Drible14%40 başarı
İkili kazanılan143%43
Müdahale19
Faul5749 kazanılan
Ofsayt13
Penaltı1
İlk 11199 yedek
G+A / 900.21
Kart3
2021/22 14 704 1 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASalernitana 14 704 1 0 6.75
Şut15%53 isabet
Kilit pas12
Drible11%55 başarı
İkili kazanılan71%48
Müdahale5
Faul1832 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11104 yedek
G+A / 900.13
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 11124 yedek girdi
KART1
FORMA15
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-1-2 — 7 3-4-1-2 — 3 5-3-2 — 2 3-5-2 — 1 4-3-3 — 1 4-5-1 — 1 15 maç
  • 4-3-1-27%47
  • 3-4-1-23%20
  • 5-3-22%13
  • 3-5-21%7
  • 4-3-31%7
  • 4-5-11%7
MAÇ GEÇMİŞİ42 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
08.05.2026 SampdoriaH 1-0 57 6.2
01.05.2026 ModenaA 2-1 90 1 6.9
25.04.2026 PalermoH 1-1 74 2 6.6
19.04.2026 PadovaA 1-0 73 1 6.2
12.04.2026 CarrareseH 2-0 86 7.5
06.04.2026 PescaraH 1-3 45 1 1 6.3
28.02.2026 SpeziaA 0-1 25 6.2
10.02.2026 MantovaH 1-0 20 1 6.3
07.02.2026 CatanzaroA 2-0 90 2 6.9
01.02.2026 Juve StabiaH 1-1 76 1 1 7.6
24.01.2026 FrosinoneA 1-0 80 1 6.7
17.01.2026 CesenaH 1-2 79 2 7.2
27.12.2025 SampdoriaA 2-1 12 6.2
13.12.2025 PadovaH 1-2 86 3 6.9
08.12.2025 MantovaA 0-1 76 1 5.6
29.11.2025 FrosinoneH 0-1 53 1 6.7
22.11.2025 CarrareseA 0-0 13 6.2
08.11.2025 Virtus EntellaH 0-0 63 2 6.3
01.11.2025 AvellinoA 4-3 12 6.3
28.10.2025 ModenaH 1-0 71 6.3
25.10.2025 MonzaA 3-1 19 6.7
18.10.2025 BariH 3-1
27.09.2025 SudtirolA 3-1 90 1 6.7
20.09.2025 CatanzaroH 2-2 79 2 6.3
13.09.2025 Juve StabiaA 0-0 90 6.6
29.08.2025 EmpoliH 3-1 90 1 1 7.2
23.08.2025 PalermoA 2-1 94 6.3
15.08.2025 EmpoliA 1-1 97 1 1 6.6
15.01.2022 LazioH 0-3 82 1 6.9
09.01.2022 VeronaA 1-2 76 2 7.2
17.12.2021 InterH 0-5 19 1 7.2
26.11.2021 CagliariA 1-1 40 1 6.6
21.11.2021 SampdoriaH 0-2 55 1 6.9
07.11.2021 LazioA 3-0 27 1 6.9
31.10.2021 NapoliH 0-1 64 1 6.3
26.10.2021 VeneziaA 1-2 14 1 6.3
23.10.2021 EmpoliH 2-4 45 2 6.6
16.10.2021 SpeziaA 2-1 22 2 6.6
02.10.2021 GenoaH 1-0 61 6.5
26.09.2021 SassuoloA 1-0 64 6.6
22.09.2021 VeronaH 2-2 74 1 1 7.3
18.09.2021 AtalantaH 0-1 61 1 6.6
ŞUT35
GOL2
xG4.2
xG FARKI-2.2under performing
DÖNÜŞÜM%5.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
84' · xG 0.105 81' · xG 0.245 58' · xG 0.062 28' · xG 0.019 51' · xG 0.04 15' · xG 0.493 53' · xG 0.029 67' · xG 0.042 69' · xG 0.062 30' · xG 0.8 · GOL 90' · xG 0.043 64' · xG 0.071 43' · xG 0.148 20' · xG 0.024 73' · xG 0.027 67' · xG 0.047 25' · xG 0.052 11' · xG 0.035 57' · xG 0.071 54' · xG 0.016 27' · xG 0.054 12' · xG 0.035 90' · xG 0.053 22' · xG 0.053 88' · xG 0.138 12' · xG 0.134 8' · xG 0.085 90' · xG 0.098 48' · xG 0.03 42' · xG 0.079 73' · xG 0.086 58' · xG 0.04 64' · xG 0.01 48' · xG 0.067 44' · xG 0.788 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 19 (%54) Açık oyun — 6 (%17) Korner — 4 (%11) Kontra atak — 3 (%9) Taç sonrası — 1 (%3) Duran top — 1 (%3) Diğer — 1 (%3) 35 şut
  • Asist sonrası19%54
  • Açık oyun6%17
  • Korner4%11
  • Kontra atak3%9
  • Taç sonrası1%3
  • Duran top1%3
  • Diğer1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 21 (%60) Sol ayak — 8 (%23) Kafa — 6 (%17) 35 şut
  • Sağ ayak21%60
  • Sol ayak8%23
  • Kafa6%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR35 şut
1-15' — 5 16-30' — 6 31-45' — 3 46-60' — 8 61-75' — 7 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 46-60'
  • 1-15' 5 %14
  • 16-30' 6 %17
  • 31-45' 3 %9
  • 46-60' 8 %23
  • 61-75' 7 %20
  • 76-90+' 6 %17
PİYASA DEĞERİ€500K
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 42 maç
Reggiana 28maç 2025
Cremonese 2021–2022
Salernitana 14maç 2021
Rieti 2018
Teramo 2017
Ternana 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Cremonese Reggiana €300k
2024-06-30 Reggiana Cremonese End of loan
2023-09-01 Cremonese Reggiana
2023-08-30 Cremonese Reggiana loan transfer
2023-07-01 Ascoli Cremonese
2023-06-30 Ascoli Cremonese End of loan
2022-08-10 Cremonese Ascoli loan transfer
2022-01-30 Salernitana Cremonese ?
2021-09-17 Without Club Salernitana -
2021-09-17 Lazio Salernitana
2021-08-31 Lazio Without Club -
2021-07-01 Salernitana Lazio
2021-06-30 Salernitana Lazio End of loan
2019-09-02 Lazio Salernitana loan transfer
2019-09-01 Rieti Lazio €130k
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2022 SakatlıkŞüpheli 1 maç
12.2021 Kas sakatlığıŞüpheli 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
US Avellino 1912 %50 2026-08-25
US Avellino 1912 %50 2026-08-25
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1643 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.0Serie B 2025
PERFORMANS32.81643 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 67.7
Bağlantı kuran forvet 65.2
Çizgi kanadı 63.4
Role fit sinyali var ama confidence 93/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru %46
Performans %30
Dakika %82
Değer / getiri %43
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %66
Performans %47
Dakika %89
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 76 100
Ortalama rating 6.57 7.15 92
İkili mücadele kazanma 43.45 50 87
Performans skoru 32.8 76 43
Müdahale / 90 0.93 1.4 66
Şut / 90 1.26 3 42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam