LİGUEFA Europa League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.97 / 90
Kilit pas41.30 / 90
Başarılı dripling30.97 / 90
Kazanılan ikili92.92 / 90
Rating6.55
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.970.81
Kilit pas
1.300.81
Başarılı dripling
0.970.27
Kazanılan ikili
2.922.16
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
12.
Premier League2025 · Dynamo Kyiv · 16 maç
2asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Cup2020/2021 · Ukraine
🏆
Premier League2020/2021 · Ukraine
🏆
Super Cup2020/2021 · Ukraine
🏆
Super Cup2019/2020 · Ukraine
🏆
Cup2019/2020 · Ukraine
🏆
Super Cup2017/2018 · Ukraine
🏆
Persha Liga2012/2013 · Ukraine
🥈
Premier League2023/2024 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Premier League2019/2020 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Cup2015/2016 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Super Cup2011/2012 · Ukraine · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
6
277
0
0
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Kilit pas4
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan9%50
Müdahale4
Faul11 kazanılan
İlk 1124 yedek
Kaptan1maçta
2024/25
10
495
0
0
6.53
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas4
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan10%40
Müdahale5
Faul13 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1164 yedek
2023/24
2
179
0
1
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan12%75
Müdahale1
Faul15 kazanılan
İlk 112
G+A / 900.5
2022/23
10
316
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas3
Drible2%20 başarı
İkili kazanılan15%48
Müdahale4
Faul45 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1128 yedek
G+A / 900.28
Kart1
2021/22
6
157
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan12%71
Müdahale2
Faul13 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1115 yedek
2020/21
12
531
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas5
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan26%63
Müdahale3
Faul27 kazanılan
İlk 1166 yedek
TOPLAM GOL7
İLK 114345 yedek girdi
KART1
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR7 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 2 %29
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-334%42
- 4-1-4-121%26
- 4-2-3-117%21
- 4-4-25%6
- 3-4-1-22%2
- 3-4-32%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar6aldığı asist
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ46 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.12.2025 | FC NoahH | 2-0 | 82↑ | 1 | 7.0 | ||
| 11.12.2025 | FiorentinaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.11.2025 | Omonia NicosiaAC | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.11.2025 | FranceA | 4-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 06.11.2025 | ZrinjskiH | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.10.2025 | SamsunsporA | 3-0 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 02.10.2025 | Crystal PalaceH | 0-2 | 15↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.01.2025 | GalatasarayA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.12.2024 | Real SociedadA | 3-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 28.11.2024 | PlzenH | 1-2 | 64 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | Ferencvarosi TCH | 0-4 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 24.10.2024 | AS RomaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | 1899 HoffenheimA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.09.2024 | LazioH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2024 | Red Bull SalzburgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2024 | Red Bull SalzburgH | 0-2 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 31.08.2023 | BesiktasA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2023 | BesiktasH | 2-3 | 89 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 03.11.2022 | FenerbahceH | 0-2 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 27.10.2022 | AEK LarnacaA | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2022 | RennesH | 0-1 | 13↑ | 1 | 6.5 | ||
| 06.10.2022 | RennesA | 2-1 | 8↑ | – | 6.2 | ||
| 15.09.2022 | AEK LarnacaH | 0-1 | 23↑ | – | 6.6 | ||
| 08.09.2022 | FenerbahceA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2022 | BenficaA | 3-0 | 87 | – | 6.3 | ||
| 17.08.2022 | BenficaH | 0-2 | 26↑ | 2 | 6.7 | ||
| 09.08.2022 | Sturm GrazA | 1-2 | 49↑ | – | 7.3 | ||
| 03.08.2022 | Sturm GrazH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 08.12.2021 | BenficaA | 2-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2021 | Bayern MunichH | 1-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2021 | BarcelonaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.10.2021 | BarcelonaA | 1-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 29.09.2021 | Bayern MunichA | 5-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 14.09.2021 | BenficaH | 0-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 18.03.2021 | VillarrealA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2021 | VillarrealH | 0-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 25.02.2021 | Club Brugge KVA | 0-1 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 18.02.2021 | Club Brugge KVH | 1-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 08.12.2020 | Ferencvarosi TCH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.12.2020 | JuventusA | 3-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 24.11.2020 | BarcelonaH | 0-4 | 60 | – | 6.2 | ||
| 28.10.2020 | Ferencvarosi TCA | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 20.10.2020 | JuventusH | 0-2 | 70 | – | 6.3 | ||
| 29.09.2020 | GentH | 3-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 23.09.2020 | GentA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.09.2020 | AZ AlkmaarH | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 |
PİYASA DEĞERİ€400K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 46 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-26
Santa Clara
→
Fortaleza
End of loan
Santa Clara
→
Fortaleza
End of loan
2024-08-14
Fortaleza
→
Santa Clara
loan transfer
Fortaleza
→
Santa Clara
loan transfer
2024-08-09
Chapecoense
→
Fortaleza
End of loan
Chapecoense
→
Fortaleza
End of loan
2024-01-01
Fortaleza
→
Chapecoense
loan transfer
Fortaleza
→
Chapecoense
loan transfer
2023-12-31
ABC FC
→
Fortaleza
End of loan
ABC FC
→
Fortaleza
End of loan
2023-04-17
Fortaleza
→
ABC FC
loan transfer
Fortaleza
→
ABC FC
loan transfer
2022-02-08
Primavera
→
Fortaleza
€35k
Primavera
→
Fortaleza
€35k
2022-01-31
Fortaleza U20
→
Primavera
End of loan
Fortaleza U20
→
Primavera
End of loan
2021-04-05
Primavera
→
Fortaleza U20
loan transfer
Primavera
→
Fortaleza U20
loan transfer
2020-12-31
Coritiba U20
→
Primavera
End of loan
Coritiba U20
→
Primavera
End of loan
2020-10-01
Primavera
→
Coritiba U20
loan transfer
Primavera
→
Coritiba U20
loan transfer
2019-12-31
Flamengo U20
→
Primavera
End of loan
Flamengo U20
→
Primavera
End of loan
2019-04-01
Primavera
→
Flamengo U20
loan transfer
Primavera
→
Flamengo U20
loan transfer
SCOUT RAPORUAggregated only · 277 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU41.5UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS43.4277 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru
%57
Performans
%67
Dakika
%72
Değer / getiri
%96
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%64
Dakika
%56
Değer / getiri
%93
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marius WörlArminia Bielefeld · 21
%95
2gol
0asist
67scout
€1.50M
2. Bundesliga
Amadou SagnaGuingamp · 26
%82
1gol
1asist
63scout
€700K
Ligue 2
Rachid KoudaSpezia · 23
%68
1gol
1asist
60scout
€2.00M
Serie B
Deniz TürüçKonyaspor · 32
%68
1gol
0asist
54scout
€600K
Süper Lig
Aimar OrozOsasuna · 24
%67
0gol
2asist
63scout
€9.00M
La Liga
Harald TangenSarpsborg 08 FF · 24
%61
2gol
1asist
61scout
Eliteserien
Álvaro FidalgoClub America · 28
%60
1gol
0asist
58scout
Liga MX
Jonathan PerlazaClub Queretaro · 28
%60
1gol
1asist
44scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
