Argentina · Midfielder
Renzo Iván Tesuri
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON2G · 1A
Gol20.10 / 90
Asist10.05 / 90
Şut170.86 / 90
Kilit pas120.60 / 90
Başarılı dripling60.30 / 90
Kazanılan ikili783.93 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİLiga Profesional Argentina 2026 · 155 orta sahalar
- Kilit pas 0.60 %21
- Asist 0.05 %47
- Drible 0.30 %19
- Pas isabeti %70 %10
- Top kapma 2.32 %33
- İkili mücadele %42 %13
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1787 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 9 G+A
GolAsist
2026/27
23
1.787
2
1
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas12
Drible6%21 başarı
İkili kazanılan78%42
Müdahale37
Faul1127 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1123
G+A / 900.15
Kart3
Kaptan16maçta
2025/26
6
285
0
0
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas8
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan13%46
Müdahale5
Faul45 kazanılan
İlk 1142 yedek
Kart1
2024/25
26
2.140
6
3
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%48 isabet
Kilit pas28
Drible21%55 başarı
İkili kazanılan117%52
Müdahale51
Faul1334 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1126
G+A / 900.38
Kart5
2023/24
27
1.793
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas8
Drible19%49 başarı
İkili kazanılan125%54
Müdahale63
Faul1333 kazanılan
İlk 11198 yedek
Kart4
2022/23
40
1.772
3
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas26
Drible12%41 başarı
İkili kazanılan123%52
Müdahale53
Faul2049 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111921 yedek
G+A / 900.2
Kart9
2021/22
31
1.187
4
2
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%47 isabet
Kilit pas13
Drible11%48 başarı
İkili kazanılan70%50
Müdahale29
Faul1122 kazanılan
Ofsayt7
İlk 111318 yedek
G+A / 900.45
Kart4
2020/21
10
500
0
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas5
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan23%39
Müdahale7
Faul311 kazanılan
İlk 1155 yedek
Kart1
TOPLAM GOL6
İLK 11372 yedek girdi
KART6
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 1 %17
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %17
- 76-90+' 1 %17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-225%66
- 4-1-4-15%13
- 5-3-23%8
- 4-2-3-12%5
- 4-3-32%5
- 3-4-1-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar5aldığı asist
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Belgrano CordobaHC | 0-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 22.08.2026 | Instituto CordobaHC | 0-0 | 48 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2026 | Estudiantes de Rio CuartoAC | 0-1 | 76 | 2 | 6.2 | ||
| 08.08.2026 | Sarmiento JuninHC | 1-2 | 81 | 1 | 6.0 | ||
| 04.08.2026 | HuracanAC | 0-0 | 85 | – | 6.5 | ||
| 31.07.2026 | Central Cordoba de SantiagoAC | 0-2 | 81 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | Independ. RivadaviaHC | 0-0 | 91 | – | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | River PlateAC | 0-1 | 80 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 26.04.2026 | BanfieldHC | 1-1 | 75 | – | 7.6 | ||
| 19.04.2026 | Argentinos JRSAC | 1-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 12.04.2026 | TigreHC | 0-0 | 79 | – | 7.0 | ||
| 05.04.2026 | Rosario CentralAC | 2-1 | 69 | 1 | 6.6 | ||
| 21.03.2026 | Gimnasia L.P.HC | 1-0 | 89 | 1 | 6.0 | ||
| 16.03.2026 | Barracas CentralAC | 2-1 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 12.03.2026 | AldosiviHC | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 04.03.2026 | Racing ClubH | 0-3 | 71 | 1 | 6.5 | ||
| 25.02.2026 | Belgrano CordobaA | 3-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 20.02.2026 | Instituto CordobaA | 2-1 | 98 | 1 | – | 6.9 | |
| 15.02.2026 | Estudiantes de Rio CuartoH | 4-0 | 80 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 08.02.2026 | Sarmiento JuninA | 2-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | HuracanH | 1-1 | 67 | – | 6.3 | ||
| 28.01.2026 | Central Cordoba de SantiagoH | 0-0 | 74 | 2 | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | Independ. RivadaviaAC | 2-1 | 96 | 2 | 5.6 | ||
| 14.11.2025 | LanusA | 3-1 | 23↑ | 1 | 6.2 | ||
| 10.11.2025 | Godoy CruzH | 2-1 | 63 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | IndependienteA | 3-0 | 16↑ | 1 | 7.0 | ||
| 05.02.2025 | Deportivo RiestraH | 0-3 | 14 | – | 6.7 | ||
| 31.01.2025 | Central Cordoba de SantiagoA | 2-0 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 25.01.2025 | San Martin S.J.A | 0-1 | 79 | 1 | 7.6 | ||
| 17.12.2024 | Central Cordoba de SantiagoH | 2-0 | 94 | 1 | – | 7.3 | |
| 10.12.2024 | IndependienteA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.12.2024 | Newells Old BoysH | 0-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 24.11.2024 | Gimnasia L.P.A | 1-0 | 97 | – | 6.6 | ||
| 19.11.2024 | HuracanH | 4-2 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 04.11.2024 | Sarmiento JuninH | 1-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 01.11.2024 | Godoy CruzA | 1-1 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 28.10.2024 | LanusH | 1-0 | 86 | – | 7.7 | ||
| 18.10.2024 | Deportivo RiestraA | 2-0 | 96 | 3 | 7.2 | ||
| 08.10.2024 | TigreH | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 30.09.2024 | Argentinos JRSA | 0-0 | 86 | 1 | 7.3 | ||
| 22.09.2024 | Belgrano CordobaH | 2-4 | 62 | 1 | – | 7.0 | |
| 14.09.2024 | River PlateA | 4-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 01.09.2024 | Racing ClubH | 1-0 | 67 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 26.08.2024 | Rosario CentralA | 1-0 | 86 | – | 6.6 | ||
| 18.08.2024 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 10.08.2024 | San LorenzoA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 04.08.2024 | Independ. RivadaviaH | 2-1 | 79 | – | 6.7 | ||
| 29.07.2024 | Barracas CentralA | 0-2 | 69 | 2 | 7.3 | ||
| 26.07.2024 | Instituto CordobaH | 1-0 | 89 | – | 7.0 | ||
| 20.07.2024 | BanfieldA | 1-1 | 81 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 15.06.2024 | Defensa Y JusticiaH | 1-1 | 84 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.06.2024 | Velez SarsfieldA | 1-1 | 83 | 1 | 6.7 | ||
| 28.05.2024 | PlatenseH | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 19.05.2024 | Talleres CordobaA | 2-0 | 62 | 1 | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | Boca JuniorsH | 1-0 | 85 | 2 | 6.9 | ||
| 29.07.2023 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.07.2023 | IndependienteH | 1-0 | 100 | – | 7.2 | ||
| 17.07.2023 | Newells Old BoysA | 0-0 | 70 | – | 6.2 | ||
| 12.07.2023 | Gimnasia L.P.H | 2-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 07.07.2023 | HuracanA | 0-1 | 90 | – | 7.3 |
ŞUT25
GOL2
xG0.6
xG FARKI+1.4over performing
DÖNÜŞÜM%8.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%48
- Açık oyun5%20
- Korner4%16
- Taç sonrası3%12
- Duran top1%4
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak17%68
- Kafa4%16
- Sol ayak4%16
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR25 şut
- 1-15' 6 %24
- 16-30' 3 %12
- 31-45' 6 %24
- 46-60' 4 %16
- 61-75' 3 %12
- 76-90+' 3 %12
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2013–2026 · 163 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1254 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.6Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS33.41254 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİDüşüşte-10.6
ROL UYUMU2026
Top kapan ön libero
59.7
Box-to-box orta saha
59.1
İleri sekiz
57.5
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 440 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%48
Dakika
%93
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 1512 oyuncu
Scout skoru
%67
Performans
%45
Dakika
%96
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.61
7.1
93
Müdahale / 90
1.72
3.2
54
Performans skoru
33.4
75
44
İkili mücadele kazanma
42.22
58
73
Pas hacmi / 90
21.82
50
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -10.6.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Hakon Helland HosethKFUM Oslo · 26
%95
1gol
1asist
48scout
Eliteserien
Ludvig FritzsonDegerfors IF · 30
%94
0gol
0asist
40scout
Allsvenskan
Gabriel GirottoRB Bragantino · 33
%92
2gol
0asist
44scout
Serie A
Jhon CórdobaInstituto Cordoba · 25
%77
1gol
0asist
48scout
Liga Profesional Argentina
Ayrton PortilloDefensa Y Justicia · 25
%73
3gol
1asist
49scout
Liga Profesional Argentina
Ronaldo VieiraSan Jose Earthquakes · 27
%71
0gol
0asist
48scout
Major League Soccer
Andreas HansenSarpsborg 08 FF · 22
%65
1gol
0asist
49scout
Eliteserien
Keaton ParksNew York City FC · 28
%60
2gol
0asist
45scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
