Everton Galdino Moreira
Brazil · Attacker

Everton Galdino Moreira

YAŞ28
BOY177
KİLO75
KULÜPMirassol
DOĞUM YERİOsasco
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut61.95 / 90
Kilit pas30.97 / 90
Başarılı dripling20.65 / 90
Kazanılan ikili92.92 / 90
Rating6.47
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 1.951.19
Kilit pas 0.971.59
Başarılı dripling 0.652.18
Kazanılan ikili 2.925.35
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Gaúcho 1None · Brazil
🏆 Recopa GaúchaNone · Brazil
🏆 Gaúcho 12024 · Brazil
🏆 Recopa Gaúcha2023 · Brazil
🏆 Gaúcho 12023 · Brazil
🥈 Serie CNone · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie ANone · Brazil · 2nd Place
🥈 Recopa GaúchaNone · Brazil · 2nd Place
🥈 Goiano 1None · Brazil · 2nd Place
🥈 Recopa Gaúcha2024 · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie A2023 · Brazil · 2nd Place
🥈 Serie C2021 · Brazil · 2nd Place
🥈 Goiano 12017 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 8 G+A
2023 8 2024 0 2026 0
GolAsist
2026/27 16 277 0 0 6.47
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AMirassol 16 277 0 0 6.47
Şut6%17 isabet
Kilit pas3
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan9%43
Müdahale1
Faul14 kazanılan
2024/25 15 454 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGremio 15 454 0 0 6.73
Şut6%33 isabet
Kilit pas8
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan27%39
Müdahale5
Faul88 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11411 yedek
Kart3
2023/24 30 1.247 6 2 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie AGremio 30 1.247 6 2 6.68
Şut26%54 isabet
Kilit pas20
Drible26%44 başarı
İkili kazanılan62%34
Müdahale14
Faul1410 kazanılan
İlk 11921 yedek
G+A / 900.58
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 11912 yedek girdi
KART5
FORMA13
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %100
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 11 4-3-3 — 6 4-4-2 — 3 4-4-1-1 — 1 21 maç
  • 4-2-3-111%52
  • 4-3-36%29
  • 4-4-23%14
  • 4-4-1-11%5
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 FluminenseH 1-0
16.05.2026 Atletico-MGA 3-1 27 6.2
10.05.2026 Chapecoense-scH 1-1 85 4 6.2
03.05.2026 CorinthiansH 2-1
26.04.2026 Sao PauloA 1-0 9 6.6
19.04.2026 InternacionalA 1-2
11.04.2026 BahiaH 1-2
05.04.2026 RB BragantinoH 0-1
01.04.2026 BotafogoA 3-2
22.03.2026 VitoriaA 1-0 30 1 6.7
18.03.2026 CoritibaH 0-1
15.03.2026 PalmeirasA 1-0
11.03.2026 SantosH 2-2 8 6.3
11.02.2026 CruzeiroH 2-2 30 6.5
04.02.2026 RemoA 2-2 55 1 6.7
29.01.2026 Vasco DA GamaH 2-1 33 6.6
21.07.2024 VitoriaH 2-0
17.07.2024 Sao PauloA 1-0 45 1 6.2
10.07.2024 CruzeiroH 0-2 45 1 6.6
07.07.2024 JuventudeA 3-0 45 1 6.9
04.07.2024 PalmeirasH 2-2 31 6.9
30.06.2024 FluminenseH 1-0 20 6.9
26.06.2024 Atletico GoianienseA 1-1 32 6.7
22.06.2024 InternacionalH 0-1 83 1 6.7
16.06.2024 BotafogoH 1-2 20 6.9
13.06.2024 FlamengoA 2-1 76 1 6.9
01.06.2024 RB BragantinoH 0-2 21 6.5
28.04.2024 BahiaA 1-0
20.04.2024 CuiabaH 1-0 21 6.7
17.04.2024 Atletico ParanaenseH 2-0 15 1 6.9
14.04.2024 Vasco DA GamaA 2-1
07.12.2023 FluminenseA 2-3 70 1 1 6.9
03.12.2023 Vasco DA GamaH 1-0
30.11.2023 GoiasH 2-1 35 6.2
26.11.2023 Atletico-MGA 3-0 65 1 6.9
12.11.2023 CorinthiansH 0-1 60 3 6.9
09.11.2023 BotafogoA 3-4 74 1 1 6.6
04.11.2023 BahiaH 1-0 45 6.5
01.11.2023 CoritibaA 1-2 72 1 1 6.9
28.10.2023 America MineiroA 3-4 52 1 2 7.3
26.10.2023 FlamengoH 3-2 69 1 6.9
21.10.2023 Sao PauloA 3-0 26 6.3
18.10.2023 Atletico ParanaenseH 1-2 45 6.7
08.10.2023 InternacionalA 3-2 45 6.3
30.09.2023 Fortaleza ECA 1-1 45 1 6.6
22.09.2023 PalmeirasH 1-0 45 1 6.2
19.09.2023 CorinthiansA 4-4 45 1 2 6.9
15.09.2023 RB BragantinoA 2-0 45 3 7.3
03.09.2023 CuiabaH 2-0 31 2 6.0
27.08.2023 CruzeiroH 3-0
20.08.2023 SantosA 2-1 28 1 6.3
11.06.2023 FlamengoA 3-0 9 6.6
04.06.2023 Sao PauloH 2-1 37 6.3
27.05.2023 Atletico ParanaenseA 1-2 85 1 1 7.0
21.05.2023 InternacionalH 3-1 31 6.2
14.05.2023 Fortaleza ECH 0-0 34 3 6.9
11.05.2023 PalmeirasA 4-1 37 6.2
07.05.2023 RB BragantinoH 3-3 45 1 1 7.5
30.04.2023 CuiabaA 1-2 26 1 1 7.7
23.04.2023 CruzeiroA 1-0 12 6.7
ŞUT6
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
87' · xG 0.022 61' · xG 0.481 76' · xG 0.026 45' · xG 0.183 45' · xG 0.021 36' · xG 0.027
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%67) Korner — 1 (%17) Açık oyun — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası4%67
  • Korner1%17
  • Açık oyun1%17
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 4 (%67) Sağ ayak — 1 (%17) Kafa — 1 (%17) 6 şut
  • Sol ayak4%67
  • Sağ ayak1%17
  • Kafa1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %17
  • 76-90+' 2 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 61 maç
Mirassol 16maç 2026
Gremio 45maç 2023–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-23 Mirassol FC FC Tokyo Kiralıktan geri döndü23 Tem 2026
2026-07-22 Mirassol FC Tokyo
2025-01-20 Gremio FC Tokyo
2024-08-09 Gremio FC Tokyo
2024-01-11 Tombense Gremio
2023-01-10 Tombense Gremio
2020-11-01 Figueirense Tombense
2019-12-11 Tombense Figueirense
2019-08-19 Tombense Ponte Preta
2017-11-14 Vila Nova Tombense
2017-05-10 Vila Nova Tombense
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 277 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU27.0Serie A 2026
PERFORMANS20.2277 dk
KARARVeri yetersiz35/100
FORM TRENDİStabil-1.5
ROL UYUMU2026
Çizgi kanadı 33.0
Pivot forvet 31.4
Bağlantı kuran forvet 31.1
Role fit sinyali var ama confidence 67/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 141 oyuncu
Scout skoru %14
Performans %24
Dakika %38
Değer / getiri %4
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %10
Performans %23
Dakika %40
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.47 7.2 90
Kilit pas / 90 0.97 2 48
Şut / 90 1.95 2.2 89
Performans skoru 20.2 76 27
Başarılı drible / 90 0.65 2.2 30
Pas hacmi / 90 22.42 38 59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.20. Dakika delta -7.5.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam