LİGLeague Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas10.43 / 90
Başarılı dripling10.43 / 90
Kazanılan ikili114.76 / 90
Rating6.36
OYUNCU PROFİLİChampionship 2026 · 96 defanslar
- Müdahale 1.73 %68
- Pas arası 2.16 %98
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %61 %59
- Pas isabeti %76 %16
- Faul (az iyi) 0.87 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 208 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
FA Cup2024 · Brighton · 2 maç
2asist2.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2019/2020 · Holland
🏆
Eredivisie2018/2019 · Holland
🏆
KNVB Beker2018/2019 · Holland
🏆
Super Cup2013/2014 · Holland
🏆
Eredivisie2013/2014 · Holland
🏆
Eredivisie2012/2013 · Holland
🏆
Eredivisie2011/2012 · Holland
🥈
Florida Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
Eredivisie2017/2018 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2016/2017 · Holland · 2nd Place
🥈
UEFA Europa League2016/2017 · Europe · 2nd Place
🥈
Eredivisie2015/2016 · Holland · 2nd Place
🥈
Eredivisie2014/2015 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Holland · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2013/2014 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2012/2013 · Holland · 2nd Place
🥈
The NextGen Series2011/2012 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
5
208
0
0
6.36
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan11%61
Müdahale4
Faul22 kazanılan
İlk 1132 yedek
Kart1
2025/26
33
1.091
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas4
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan70%68
Müdahale30
Faul921 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11924 yedek
G+A / 900.08
Kart5
2024/25
24
1.699
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas6
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan112%61
Müdahale43
Faul2744 kazanılan
İlk 11195 yedek
Kart5
2023/24
37
1.967
1
1
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas5
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan143%64
Müdahale62
Faul2146 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112116 yedek
G+A / 900.09
Kart6
2022/23
33
2.194
1
1
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas10
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan131%62
Müdahale62
Faul2738 kazanılan
İlk 11258 yedek
G+A / 900.08
Kart6
2021/22
35
2.881
1
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas18
Drible16%50 başarı
İkili kazanılan183%59
Müdahale74
Faul3938 kazanılan
İlk 11332 yedek
G+A / 900.06
Kart6
2020/21
33
2.282
1
1
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas22
Drible18%50 başarı
İkili kazanılan165%57
Müdahale67
Faul3439 kazanılan
İlk 11258 yedek
G+A / 900.08
Kart3
TOPLAM GOL4
İLK 1111553 yedek girdi
KART29
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA34
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %75
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-193%62
- 4-4-217%11
- 3-4-2-114%9
- 3-5-211%7
- 3-4-1-27%5
- 4-3-37%5
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | DerbyH | 3-0 | 90 | 0 | 7.1 | ||
| 01.09.2026 | WolvesH | 4-2 | 34 | 0 | 5.7 | ||
| 29.08.2026 | WatfordA | 1-1 | 84 | 0 | 6.3 | ||
| 22.08.2026 | CharltonH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | BurnleyA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.05.2026 | Manchester UnitedH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | LeedsA | 1-0 | 65 | – | 6.6 | ||
| 09.05.2026 | WolvesH | 3-0 | 32↑ | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | NewcastleA | 3-1 | 63↑ | – | 6.2 | ||
| 21.04.2026 | ChelseaH | 3-0 | 43↑ | – | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | TottenhamA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | BurnleyA | 0-2 | 0↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | LiverpoolH | 2-1 | 5↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | SunderlandA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.03.2026 | ArsenalH | 0-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | Nottingham ForestH | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 21.02.2026 | BrentfordA | 0-2 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 11.02.2026 | Aston VillaA | 1-0 | 93 | – | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | Crystal PalaceH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | EvertonH | 1-1 | 27↑ | – | 6.5 | ||
| 24.01.2026 | FulhamA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.01.2026 | BournemouthH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.01.2026 | BurnleyH | 2-0 | 94 | 1 | 7.0 | ||
| 30.12.2025 | West HamA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 27.12.2025 | ArsenalA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | SunderlandH | 0-0 | 50↑ | – | 7.5 | ||
| 13.12.2025 | LiverpoolA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | West HamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.12.2025 | Aston VillaH | 3-4 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | Nottingham ForestA | 0-2 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | BrentfordH | 2-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | Crystal PalaceA | 0-0 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 27.09.2025 | ChelseaA | 1-3 | 55 | – | 6.7 | ||
| 20.09.2025 | TottenhamH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | BournemouthA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | Manchester CityH | 2-1 | 99 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | EvertonA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | FulhamH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | TottenhamA | 1-4 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 19.05.2025 | LiverpoolH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | NewcastleH | 1-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 26.04.2025 | West HamH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2025 | ChelseaH | 3-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 01.02.2025 | Nottingham ForestA | 7-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 25.01.2025 | EvertonH | 0-1 | 84 | 1 | 7.5 | ||
| 19.01.2025 | Manchester UnitedA | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.01.2025 | IpswichA | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.01.2025 | ArsenalH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 30.12.2024 | Aston VillaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2024 | BrentfordH | 0-0 | 88 | 1 | 7.6 | ||
| 21.12.2024 | West HamA | 1-1 | 67 | – | 6.9 | ||
| 23.11.2024 | BournemouthA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.11.2024 | Manchester CityH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | LiverpoolA | 2-1 | 76 | – | 6.2 | ||
| 26.10.2024 | WolvesH | 2-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 19.10.2024 | NewcastleA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.10.2024 | TottenhamH | 3-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 22.09.2024 | Nottingham ForestH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.09.2024 | IpswichH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.08.2024 | ArsenalA | 1-1 | 72 | – | 6.7 |
ŞUT4
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak2%50
- Sağ ayak1%25
- Kafa1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 2 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 1 %25
AKSİYON HARİTASI975 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %49
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR975
- Pas695%74
- Top kazanma47%5
- Uzaklaştırma39%4
- Faul35%4
- Top teması29%3
- Müdahale28%3
- Hava topu27%3
- Çalım17%2
- İkili mücadele13%1
- Pas arası13%1
PİYASA DEĞERİ€2.50M-37.5%
KAÇIRDIĞI MAÇ32
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 200 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
3 maç
10.2025
Baldır sakatlığıŞüpheli
4 maç
04.2025
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
6 maç
02.2025
SakatlıkŞüpheli
1 maç
12.2024
Kas sakatlığıŞüpheli
6 maç
05.2024
DarbeKadroda yok
1 maç
05.2024
DarbeŞüpheli
1 maç
02.2024
Diz sakatlığıKadroda yok
6 maç
05.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
12.2021
Uyluk sakatlığıŞüpheli
1 maç
08.2021
QuarantineŞüpheli
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1091 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.5Premier League 2025
PERFORMANS73.31091 dk
KARARİzlemeye değer72/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
84.3
Agresif stoper
83.0
Klasik stoper
81.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 211 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%98
Dakika
%49
Değer / getiri
%96
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%92
Dakika
%74
Değer / getiri
%98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
85.5
80
100
Performans skoru
73.3
74
99
Müdahale / 90
2.47
3
82
İkili mücadele kazanma
67.96
58
100
Pas hacmi / 90
35.06
42
84
Pas arası / 90
1.48
1.9
78
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bruno FuchsPalmeiras · 26
%95
2gol
1asist
73scout
Serie A
Mathias TonnessenKFUM Oslo · 22
%80
0gol
1asist
82scout
Eliteserien
Óscar SalomónPlatense · 26
%77
1gol
1asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Felipe SánchezFC Schalke 04 · 21
%72
0gol
0asist
76scout
€800K
2. Bundesliga
Amadeus SögaardIFK Norrkoping · 27
%66
0gol
2asist
74scout
Allsvenskan
Renzo GiampaoliGimnasia L.P. · 25
%61
0gol
0asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Dominik BaumgartnerWolfsberger AC · 29
%60
2gol
1asist
76scout
€600K
Bundesliga
Jan ElvediSpVgg Greuther Fürth · 29
%60
1gol
1asist
74scout
€800K
2. Bundesliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


