LİGLiga MX
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.16 / 90
Kazanılan ikili284.52 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2026 · 83 defanslar
- Müdahale 1.13 %27
- Pas arası 1.13 %50
- Blok 0.65 %66
- İkili mücadele %65 %83
- Pas isabeti %89 %73
- Faul (az iyi) 0.65 %72
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 558 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
18.
Liga MX2026 · Santos Laguna · 1 maç
1asist18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
6
558
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan28%65
Müdahale7
Faul45 kazanılan
İlk 116
Kart1
2025/26
34
918
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan60%65
Müdahale21
Faul153 kazanılan
İlk 11727 yedek
Kart2
2024/25
5
42
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan6%100
Müdahale4
2023/24
25
2.342
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas4
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan119%56
Müdahale25
Faul259 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1125
Kart7
TOPLAM GOL0
İLK 1168 yedek girdi
KART2
FORMA2
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-35%36
- 4-3-1-23%21
- 3-4-2-12%14
- 4-2-3-12%14
- 4-4-22%14
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Tigres UANLH | 0-0 | 95 | – | 7.0 | ||
| 23.08.2026 | PueblaA | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2026 | Guadalajara ChivasH | 0-1 | 91 | – | 7.3 | ||
| 02.08.2026 | Club AmericaA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.07.2026 | AtlasH | 0-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 19.07.2026 | MonterreyA | 3-2 | 95 | – | 7.2 | ||
| 09.05.2026 | 1. FC NürnbergA | 3-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | Fortuna DüsseldorfH | 1-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | SC Paderborn 07A | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Preußen MünsterH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | SV ElversbergA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 05.04.2026 | Karlsruher SCH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | SV Darmstadt 98A | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | Hannover 96H | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 06.03.2026 | Arminia BielefeldH | 1-0 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | SpVgg Greuther FürthA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | 1. FC MagdeburgH | 5-3 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | Holstein KielA | 1-2 | 12↑ | – | 6.9 | ||
| 07.02.2026 | Dynamo DresdenH | 2-2 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | VfL BochumA | 2-0 | 81 | – | 6.2 | ||
| 25.01.2026 | 1. FC KaiserslauternH | 2-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 17.01.2026 | Hertha BSCA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2025 | Eintracht BraunschweigA | 2-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 14.12.2025 | 1. FC NürnbergH | 1-0 | 10↑ | – | 7.0 | ||
| 05.12.2025 | Fortuna DüsseldorfA | 0-2 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 28.11.2025 | SC Paderborn 07H | 2-1 | 10↑ | – | 7.0 | ||
| 22.11.2025 | Preußen MünsterA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | SV ElversbergH | 1-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | Karlsruher SCA | 2-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 24.10.2025 | SV Darmstadt 98H | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 17.10.2025 | Hannover 96A | 0-3 | 18↑ | – | 7.2 | ||
| 05.10.2025 | Arminia BielefeldA | 1-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 26.09.2025 | SpVgg Greuther FürthH | 1-0 | 14↑ | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | 1. FC MagdeburgA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | Holstein KielH | 0-1 | 78 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Dynamo DresdenA | 0-1 | 45↑ | 1 | 6.5 | ||
| 23.08.2025 | VfL BochumH | 2-1 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 17.08.2025 | Lokomotive LeipzigA | 0-1 | 52↑ | – | 6.9 | ||
| 09.08.2025 | 1. FC KaiserslauternA | 1-0 | 86 | – | 6.5 | ||
| 01.08.2025 | Hertha BSCH | 2-1 | 88 | – | 6.9 | ||
| 13.06.2024 | Barracas CentralH | 2-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 02.06.2024 | Instituto CordobaA | 2-1 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 26.05.2024 | BanfieldH | 3-0 | 3↑ | – | – | ||
| 18.05.2024 | Defensa Y JusticiaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2024 | Velez SarsfieldH | 3-1 | 20↑ | – | 6.2 | ||
| 30.07.2023 | PlatenseH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.07.2023 | Talleres CordobaA | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.07.2023 | Boca JuniorsH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.07.2023 | Atletico TucumanA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 07.07.2023 | IndependienteH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.07.2023 | Newells Old BoysA | 2-2 | 98 | – | 6.3 | ||
| 22.06.2023 | Central Cordoba de SantiagoA | 0-0 | 96 | 1 | 6.9 | ||
| 13.06.2023 | HuracanH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.06.2023 | Union Santa FeA | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.05.2023 | Sarmiento JuninH | 0-0 | 96 | 2 | 6.7 | ||
| 19.05.2023 | Godoy CruzA | 2-0 | 95 | – | 6.7 | ||
| 15.05.2023 | LanusH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.05.2023 | Arsenal SarandiA | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.04.2023 | TigreH | 1-1 | 98 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2023 | Argentinos JRSA | 2-4 | 96 | – | 7.2 |
ŞUT5
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner3%60
- Duran top1%20
- Taç sonrası1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %40
- 46-60' 1 %20
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 1 %20
PİYASA DEĞERİ€800K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 70 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-09
Gimnasia
→
FC Schalke 04
€1.20m
Gimnasia
→
FC Schalke 04
€1.20m
2023-01-01
Gimnasia II
→
Gimnasia
-
Gimnasia II
→
Gimnasia
-
2022-01-01
Gimnasia U20
→
Gimnasia II
-
Gimnasia U20
→
Gimnasia II
-
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 866 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.42. Bundesliga 2025
PERFORMANS69.4866 dk
KARARİzlemeye değer71/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
74.9
Agresif stoper
73.5
Klasik stoper
72.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%82
Dakika
%46
Değer / getiri
%83
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%86
Dakika
%69
Değer / getiri
%91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
69.4
74
94
Pas hacmi / 90
37.83
42
90
İkili mücadele kazanma
69.05
58
100
Müdahale / 90
2.08
3
69
Dakika güvenliği
55.5
80
69
Pas arası / 90
1.45
1.9
76
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Jan ElvediSpVgg Greuther Fürth · 29
%95
1gol
1asist
74scout
€800K
2. Bundesliga
Steven NadorModena · 23
%83
0gol
0asist
80scout
€750K
Serie B
Lorenco ŠimićAvellino · 29
%80
3gol
1asist
76scout
€600K
Serie B
Amos PieperWerder Bremen · 27
%77
0gol
0asist
76scout
€4.00M
Bundesliga
Madiodio DiaHaugesund · 21
%73
1gol
0asist
84scout
Eliteserien
Renzo GiampaoliGimnasia L.P. · 25
%66
0gol
0asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Bernardo SchappoEstrela · 26
%64
0gol
0asist
77scout
€50K
Primeira Liga
Ignacio VazquezPlatense · 28
%60
1gol
2asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

