BU SEZON0G · 1A
Asist10.60 / 90
Şut31.79 / 90
Kilit pas10.60 / 90
Başarılı dripling31.79 / 90
Kazanılan ikili52.98 / 90
Rating6.38
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.600.16
Şut
1.791.58
Kilit pas
0.600.47
Başarılı dripling
1.791.90
Kazanılan ikili
2.985.22
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Canadian ChampionshipNone · Canada
🏆
FIFA U17 World CupNone · World
🏆
Canadian Championship2019 · Canada
🏆
FIFA U17 World Cup2015 · World
2025/26
18
151
0
1
6.38
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan5%25
Faul3
G+A / 900.6
2020/21
15
569
1
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%70 isabet
Kilit pas3
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan33%39
Müdahale7
Faul1610 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1178 yedek
G+A / 900.32
TOPLAM GOL0
İLK 1101 yedek girdi
FORMA18
MAÇ GEÇMİŞİ33 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.01.2026 | MantovaH | 2-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 24.01.2026 | MonzaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | ModenaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.01.2026 | Juve StabiaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.12.2025 | SpeziaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.12.2025 | ReggianaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2025 | FrosinoneH | 1-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 08.12.2025 | BariA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.11.2025 | PadovaH | 0-1 | 19↑ | 2 | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | MonzaH | 0-2 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 01.11.2025 | PalermoA | 5-0 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 28.10.2025 | AvellinoH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | Virtus EntellaA | 1-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | CarrareseH | 2-2 | 27↑ | 1 | – | 6.6 | |
| 05.10.2025 | SampdoriaA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2025 | SudtirolH | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | ModenaA | 2-1 | 12↑ | 1 | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | VeneziaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.11.2020 | New England RevolutionA | 2-1 | 33↑ | – | 6.7 | ||
| 28.10.2020 | Nashville SCH | 0-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 23.09.2020 | New England RevolutionA | 3-1 | 27 | 1 | 6.7 | ||
| 20.09.2020 | Philadelphia UnionH | 1-4 | 75 | – | 6.3 | ||
| 17.09.2020 | Vancouver WhitecapsA | 3-1 | 79 | 3 | 6.5 | ||
| 14.09.2020 | Vancouver WhitecapsA | 2-4 | 89 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 10.09.2020 | Toronto FCH | 1-2 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 02.09.2020 | Toronto FCA | 0-1 | 11↑ | 1 | 6.6 | ||
| 29.08.2020 | Toronto FCH | 0-1 | 22↑ | 0 | 6.2 | ||
| 26.08.2020 | Vancouver WhitecapsH | 2-0 | 24↑ | 1 | 6.9 | ||
| 26.07.2020 | Orlando City SCA | 1-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 22.07.2020 | DC UnitedH | 1-0 | 21↑ | 0 | 6.9 | ||
| 17.07.2020 | Toronto FCH | 3-4 | 11↑ | 0 | 6.6 | ||
| 10.07.2020 | New England RevolutionH | 0-1 | 45 | 0 | 5.9 | ||
| 07.03.2020 | FC DallasA | 2-2 | 32 | 1 | 1 | 6.7 |
ŞUT5
GOL0
xG0.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%60
- Korner2%40
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%80
- Sağ ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 5 %100
PİYASA DEĞERİ€200K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 33 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 151 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.1Serie B 2025
PERFORMANS48.2151 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Çizgi kanadı
49.6
Bağlantı kuran forvet
44.8
İçe kat eden kanat
43.3
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 150 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%54
Dakika
%17
Değer / getiri
%96
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%60
Performans
%64
Dakika
%43
Değer / getiri
%96
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.38
7.2
89
Asist / 90
0.6
0.32
100
Performans skoru
48.2
76
63
Başarılı drible / 90
1.79
2.2
81
Şut / 90
1.79
2.2
81
Kilit pas / 90
0.6
2
30
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tim VäyrynenGnistan · 32
%95
2gol
1asist
49scout
Veikkausliiga
Ben Hamed ToureAnnecy · 22
%69
3gol
3asist
77scout
€600K
Ligue 2
Momodou SarrInter Turku · 25
%68
0gol
0asist
40scout
Veikkausliiga
Daniel MosqueraVerona · 26
%64
0gol
2asist
51scout
€2.50M
Serie A
Alan MindaCercle Brugge · 22
%63
3gol
2asist
70scout
Jupiler Pro League
Hyllarion GooreGent · 20
%62
5gol
4asist
79scout
Jupiler Pro League
David RomeroTigre · 22
%60
2gol
1asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Brian AguirreBoca Juniors · 22
%60
1gol
2asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
