Şut20.83 / 90
Kilit pas10.42 / 90
Başarılı dripling10.42 / 90
Kazanılan ikili62.50 / 90
Rating6.30
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2026 · 31 forvetler
- Gol 0.00 %0
- Şut 0.8 %10
- Asist 0.00 %0
- Kilit pas 0.42 %13
- Drible 0.42 %43
- İkili mücadele %18 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 216 dakika oynadı.
2026/27
3
216
0
0
6.30
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan6%18
Müdahale2
Faul31 kazanılan
Ofsayt2
İlk 113
2025/26
16
165
1
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan10%53
Müdahale2
Faul3
G+A / 900.55
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 11316 yedek girdi
KART1
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-110%53
- 4-2-3-15%26
- 3-4-33%16
- 5-4-11%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ19 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | AjaxH | 0-4 | 65 | – | 6.5 | ||
| 14.08.2026 | Sparta RotterdamH | 1-3 | 64 | 1 | 6.2 | ||
| 08.08.2026 | NEC NijmegenA | 1-2 | 87 | 1 | 6.2 | ||
| 17.05.2026 | FC VolendamA | 1-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 10.05.2026 | HeraclesH | 3-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 02.05.2026 | NEC NijmegenA | 1-1 | 21↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.04.2026 | Sparta RotterdamH | 4-1 | 1↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 11.04.2026 | UtrechtA | 4-1 | 1↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | GroningenH | 0-2 | 4↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | PSV EindhovenH | 3-1 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 14.03.2026 | HeerenveenA | 3-0 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 08.03.2026 | Fortuna SittardA | 1-4 | 10↑ | 1 | 6.5 | ||
| 27.02.2026 | NAC BredaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | FeyenoordA | 2-1 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 15.02.2026 | TwenteH | 1-1 | 28↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | GO Ahead EaglesA | 1-1 | 34↑ | 1 | 6.3 | ||
| 22.11.2025 | Fortuna SittardH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.11.2025 | AZ AlkmaarH | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | TelstarH | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT11
GOL1
xG2.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası3%27
- Kontra atak3%27
- Korner2%18
- Açık oyun2%18
- Duran top1%9
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak4%36
- Sağ ayak4%36
- Kafa3%27
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %9
- 31-45' 1 %9
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 7 %64
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 19 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-02-04
Excelsior U21
→
Sparta U21
free transfer
Excelsior U21
→
Sparta U21
free transfer
2023-07-01
Excelsior U18
→
Excelsior U21
-
Excelsior U18
→
Excelsior U21
-
2021-07-01
Alexandria Yth.
→
Excelsior U18
free transfer
Alexandria Yth.
→
Excelsior U18
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 164 dk
Veri yetersiz: Skor tehdidi yüksek hücumcu
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.0Eredivisie 2025
PERFORMANS66.7164 dk
KARARİzlemeye değer63/100
ROL UYUMU2025
Bitirici
67.2
Pivot forvet
63.9
İçe kat eden kanat
57.5
Pivot forvet
15.3
Bitirici
9.0
İçe kat eden kanat
7.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru
%68
Performans
%81
Dakika
%40
Değer / getiri
%19
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%79
Performans
%84
Dakika
%45
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
66.7
78
86
Gol / 90
0.55
0.65
85
Tahmini xG / 90
196.756
0.48
100
Şut / 90
2.74
3.4
81
Şut isabeti
60
48
100
Ortalama rating
6.58
7.15
92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Ante BudimirOsasuna · 34
%95
16gol
0asist
64scout
€3.00M
La Liga
Pablo VegettiVasco DA Gama · 37
%79
14gol
1asist
60scout
Serie A
Pape Moussa FallRAAL La Louvière · 21
%73
11gol
1asist
77scout
Jupiler Pro League
Eneko JauregiMalaga · 29
%66
4gol
0asist
53scout
Segunda División
Kasper HøghBodo/Glimt · 25
%64
6gol
3asist
75scout
UEFA Champions League
Zian FlemmingBurnley · 27
%61
11gol
0asist
66scout
Premier League
Sebastian GrønningHertha BSC · 28
%60
3gol
0asist
48scout
2. Bundesliga
Stefán Ingi SigurðarsonGO Ahead Eagles · 24
%60
3gol
0asist
55scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

