Emre Kılınç
Türkiye · Attacker

Emre Kılınç

YAŞ31
BOY174
KİLO68
DOĞUM YERİSakarya
LİGSüper Lig
BU SEZON1G · 0A
Gol10.37 / 90
Şut31.11 / 90
Kilit pas31.11 / 90
Kazanılan ikili31.11 / 90
Rating7.13
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2026 · 23 forvetler
Gol — %59 (0.37) Şut — %32 (1.1) Asist — %0 (0.00) Kilit pas — %68 (1.11) Drible — %0 (0.00) İkili mücadele — %5 (%21) 27 ORT. % 59 32 0 68 0 5
  • Gol 0.37 %59
  • Şut 1.1 %32
  • Asist 0.00 %0
  • Kilit pas 1.11 %68
  • Drible 0.00 %0
  • İkili mücadele %21 %5
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 244 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈 Süper Lig2024 · Samsunspor · 31 maç 11asist2.
18. Süper Lig2025 · Samsunspor · 16 maç 5asist18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 1. LigNone · Türkiye
🏆 1. Lig2016/2017 · Türkiye
🥈 Süper LigNone · Türkiye · 2nd Place
🥈 Süper Lig2020/2021 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 14 G+A
2020 8 2021 5 2022 4 2023 8 2024 14 2025 8 2026 1
GolAsist
2026/27 3 244 1 0 7.13
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigSamsunspor 3 244 1 0 7.13
Şut3%33 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan3%21
Müdahale1
İlk 113
G+A / 900.37
Kaptan3maçta
2025/26 23 1.574 2 6 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigSamsunspor 16 1.190 1 5 6.78
UEFA Europa Conference LeagueSamsunspor 7 384 1 1 6.86
Şut19%53 isabet
Kilit pas31
Drible13%50 başarı
İkili kazanılan83%47
Müdahale33
Faul2223 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11185 yedek
G+A / 900.46
Kart6
Kaptan1maçta
2024/25 31 2.390 3 11 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigSamsunspor 31 2.390 3 11 7.03
Şut20%55 isabet
Kilit pas45
Drible27%47 başarı
İkili kazanılan120%40
Müdahale31
Faul3442 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11301 yedek
G+A / 900.53
Kart7
Kaptan1maçta
2023/24 34 2.574 4 4 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueGalatasaray 1 0 0 0
Süper LigSamsunspor 33 2.574 4 4 7.15
Şut19%26 isabet
Kilit pas52
Drible28%51 başarı
İkili kazanılan157%49
Müdahale64
Faul3640 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11322 yedek
G+A / 900.28
Kart4
Kaptan11maçta
2022/23 33 2.015 2 2 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigAnkaragucu 28 1.978 2 2 6.81
Süper LigGalatasaray 5 37 0 0 6.30
Şut26%54 isabet
Kilit pas34
Drible19%43 başarı
İkili kazanılan109%43
Müdahale35
Faul3037 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11249 yedek
G+A / 900.18
Kart4
2021/22 45 1.455 4 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGalatasaray 35 1.220 3 1 6.79
UEFA Champions LeagueGalatasaray 2 156 1 0 6.60
UEFA Europa LeagueGalatasaray 8 79 0 0 6.53
Şut19%63 isabet
Kilit pas20
Drible19%54 başarı
İkili kazanılan96%48
Müdahale38
Faul2323 kazanılan
Ofsayt2
İlk 111629 yedek
G+A / 900.31
Kart5
2020/21 37 2.309 4 4 6.93
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigGalatasaray 37 2.309 4 4 6.93
Şut36%50 isabet
Kilit pas34
Drible36%73 başarı
İkili kazanılan120%49
Müdahale31
Faul3228 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112710 yedek
G+A / 900.31
Kart1
TOPLAM GOL5
İLK 11546 yedek girdi
KART14
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA11
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %20
  • 31-45' 2 %40
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 29 4-1-4-1 — 20 4-3-3 — 6 3-1-4-2 — 1 3-4-1-2 — 1 3-4-2-1 — 1 58 maç
  • 4-2-3-129%50
  • 4-1-4-120%34
  • 4-3-36%10
  • 3-1-4-21%2
  • 3-4-1-21%2
  • 3-4-2-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
30.08.2026 FenerbahçeHC 0-2 84 6.3
22.08.2026 RizesporAC 0-2 67 6.9
17.08.2026 GöztepeHC 3-3 93 1 3 8.2
19.04.2026 BesiktasH 2-1 88 1 7.3
13.04.2026 EyüpsporAC 1-2 95 1 2 6.2
05.04.2026 KonyasporH 2-2 85 1 6.7
19.03.2026 Rayo VallecanoA 0-1 7
15.03.2026 KayserisporH 2-1 9 6.3
12.03.2026 Rayo VallecanoH 1-3
21.12.2025 GoztepeA 2-0 88 1 6.2
18.12.2025 FSV Mainz 05A 2-0 90 1 6.2
14.12.2025 Istanbul BasaksehirH 0-2 67 1 6.3
11.12.2025 AEK Athens FCH 1-2 90 6.3
05.12.2025 GalatasarayA 3-2 90 1 1 1 9.0
01.12.2025 AlanyasporH 1-1 90 1 7.0
27.11.2025 BreidablikA 2-2 90 3 6.3
23.11.2025 BesiktasA 1-1 87 1 6.3
09.11.2025 EyüpsporH 1-0 90 1 6.9
06.11.2025 Hamrun SpartansH 3-0 90 1 1 2 8.6
02.11.2025 KonyasporA 1-3 64 6.9
27.10.2025 RizesporH 1-1 77 3 6.7
23.10.2025 Dynamo KyivH 3-0 17 6.9
19.10.2025 KayserisporA 1-3 28 6.9
31.08.2025 TrabzonsporA 1-1 65 6.3
16.08.2025 KocaelisporA 0-1 77 2 6.3
09.08.2025 GenclerbirligiH 2-1 90 1 7.2
01.06.2025 KayserisporH 2-1 90 2 1 9.0
25.05.2025 TrabzonsporA 2-2 90 1 1 1 8.0
18.05.2025 SivassporH 1-0 9 6.5
04.05.2025 EyüpsporH 3-0 76 1 3 7.2
26.04.2025 BB BodrumsporA 1-2 88 7.2
21.04.2025 AlanyasporA 1-0 75 1 6.7
11.04.2025 GalatasarayH 0-2 89 6.5
05.04.2025 AntalyasporA 2-1 83 1 6.7
29.03.2025 KasimpasaH 0-2 75 1 6.6
16.03.2025 FenerbahceA 0-0 67 6.5
09.03.2025 Adana DemirsporH 3-2 74 1 1 7.3
03.03.2025 GoztepeA 2-2 89 1 6.7
22.02.2025 RizesporH 2-3 84 1 1 7.2
16.02.2025 KonyasporA 0-1 89 1 7.0
07.02.2025 HataysporH 2-0 81 1 1 7.6
24.01.2025 Gazişehir GaziantepH 2-1 90 6.6
18.01.2025 BesiktasAC 0-0 87 1 7.0
11.01.2025 KayserisporA 0-1 89 1 1 7.3
04.01.2025 TrabzonsporH 2-1 86 6.5
08.12.2024 EyüpsporA 3-0 84 2 6.3
30.11.2024 BB BodrumsporH 4-0 90 1 8.0
24.11.2024 AlanyasporH 1-1 76 1 1 6.7
10.11.2024 GalatasarayA 3-2 65 6.6
04.11.2024 AntalyasporH 2-0 88 1 6.9
26.10.2024 KasimpasaA 1-4 89 1 7.7
20.10.2024 FenerbahceH 2-2 70 1 1 7.2
06.10.2024 Adana DemirsporA 1-3 64 6.6
28.09.2024 GoztepeH 4-3 74 6.6
22.09.2024 RizesporA 0-1 28 6.9
18.09.2024 Istanbul BasaksehirH 2-0 88 1 7.3
14.09.2024 KonyasporH 0-1 63 6.9
18.05.2024 AlanyasporH 1-1 90 1 7.7
12.05.2024 KonyasporAC 3-0 81 6.7
04.05.2024 TrabzonsporH 3-1 82 1 6.6
ŞUT26
GOL2
xG2.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
55' · xG 0.071 37' · xG 0.107 10' · xG 0.052 86' · xG 0.057 8' · xG 0.043 68' · xG 0.019 47' · xG 0.045 63' · xG 0.062 59' · xG 0.011 31' · xG 0.024 12' · xG 0.037 88' · xG 0.029 · GOL 80' · xG 0.06 53' · xG 0.098 60' · xG 0.025 45' · xG 0.016 45' · xG 0.094 29' · xG 0.369 5' · xG 0.509 51' · xG 0.18 64' · xG 0.029 16' · xG 0.012 52' · xG 0.073 48' · xG 0.043 43' · xG 0.247 · GOL 10' · xG 0.021
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 15 (%58) Açık oyun — 5 (%19) Korner — 3 (%12) Serbest vuruş — 1 (%4) Kontra atak — 1 (%4) Taç sonrası — 1 (%4) 26 şut
  • Asist sonrası15%58
  • Açık oyun5%19
  • Korner3%12
  • Serbest vuruş1%4
  • Kontra atak1%4
  • Taç sonrası1%4
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 20 (%77) Sağ ayak — 4 (%15) Kafa — 2 (%8) 26 şut
  • Sol ayak20%77
  • Sağ ayak4%15
  • Kafa2%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
1-15' — 5 16-30' — 2 31-45' — 5 46-60' — 8 61-75' — 3 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 46-60'
  • 1-15' 5 %19
  • 16-30' 2 %8
  • 31-45' 5 %19
  • 46-60' 8 %31
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 3 %12
AKSİYON HARİTASI765 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 7 7 7 7 7 7 8 8 8 8 8 8 9 9 9 9 9 9 10 12 12 12 13 13 23
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %62 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 5 5 6 6 6 6 6 6 6 6 6 7 8 8 9 9 9 9 11 12 12 21
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %66 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %54 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %49 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR765
Pas 483 Pas — 483 (%67) Top te… 53 Top teması — 53 (%7) Top ka… 52 Top kazanma — 52 (%7) Faul — 25 (%3) Çalım — 23 (%3) Müdahale — 23 (%3) Hava topu — 20 (%3) İkili mücadele — 17 (%2) Top kaptırma — 14 (%2) Korner kazandırma — 12 (%2)
  • Pas483%67
  • Top teması53%7
  • Top kazanma52%7
  • Faul25%3
  • Çalım23%3
  • Müdahale23%3
  • Hava topu20%3
  • İkili mücadele17%2
  • Top kaptırma14%2
  • Korner kazandırma12%2
PİYASA DEĞERİ€1.20M-33.3%
KAÇIRDIĞI MAÇ27
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 206 maç
Samsunspor 90maç 2023–2026
Galatasaray 88maç 2020–2023
Ankaragucu 28maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-08-04 Galatasaray Samsunspor
2023-07-01 Ankaragucu Galatasaray
2023-06-30 Ankaragücü Galatasaray End of loan
2022-09-08 Galatasaray Ankaragucu
2020-08-12 Sivasspor Galatasaray free transfer
2017-01-17 Boluspor Sivasspor €225k
2011-07-01 Boluspor U21 Boluspor -
2010-07-01 Boluspor Yth Boluspor U21 -
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026 Kadro dışıKadroda yok 12 maç
04.2026 Sarı kart cezasıKadroda yok 4 maç
10.2025 SakatlıkKadroda yok 4 maç
09.2025 WoundKadroda yok 1 maç
10.2024 Jaw injuryKadroda yok 4 maç
10.2024 Jaw injuryŞüpheli 1 maç
10.2022 CezalıKadroda yok 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1190 dk

Takip listesi: Yaratıcı orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.1Süper Lig 2025
PERFORMANS70.51190 dk
KARARVeri yetersiz58/100
ROL UYUMU2025
İleri sekiz 80.2
Box-to-box orta saha 77.1
Numara 10 76.4
Role fit sinyali var ama confidence 94/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru %94
Performans %95
Dakika %73
Değer / getiri %25
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %95
Dakika %80
Değer / getiri %12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90 1.82 1.8 100
Dakika güvenliği 98.7 76 100
Performans skoru 70.5 76 93
Asist / 90 0.38 0.28 100
Müdahale / 90 2.04 1.8 100
Ortalama rating 6.78 7.2 94
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam