LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas20.91 / 90
Başarılı dripling20.91 / 90
Kazanılan ikili94.11 / 90
Rating6.73
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 48 orta sahalar
- Kilit pas 0.91 %34
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.91 %79
- Pas isabeti %81 %28
- Top kapma 3.65 %85
- İkili mücadele %56 %72
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 197 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
20.
Superliga2026 · Aarhus · 2 maç
1gol20.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Cup2022/2023 · Greece
🏆
Super League 12022/2023 · Greece
🏆
Super Cup2017/2018 · Turkey
🏆
Cup2016/2017 · Turkey
🥈
Super League 12023/2024 · Greece · 2nd Place
🥈
DBU Pokalen2015/2016 · Denmark · 2nd Place
🥈
1. Division2014/2015 · Denmark · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
9
303
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan13%54
Müdahale4
Faul25 kazanılan
İlk 1154 yedek
2025/26
3
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
2023/24
6
272
0
0
6.54
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan14%47
Müdahale6
Faul3
İlk 1124 yedek
Kart1
2021/22
33
1.312
0
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas8
Drible8%80 başarı
İkili kazanılan84%61
Müdahale40
Faul168 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111716 yedek
G+A / 900.07
Kart3
2020/21
36
2.628
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%17 isabet
Kilit pas12
Drible15%68 başarı
İkili kazanılan134%55
Müdahale55
Faul3424 kazanılan
İlk 11333 yedek
Kart6
TOPLAM GOL3
İLK 114946 yedek girdi
KART19
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %67
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-233%40
- 4-2-3-127%33
- 4-1-4-111%13
- 3-4-35%6
- 4-4-1-14%5
- 3-4-2-13%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | FC MidtjyllandH | 0-2 | 0 | 0 | – | ||
| 30.08.2026 | Randers FCA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | OdenseH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2026 | Sabah FAA | 4-0 | 82 | – | 6.7 | ||
| 05.08.2026 | Sabah FAH | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 01.08.2026 | LyngbyA | 2-2 | 80 | 1 | 6.5 | ||
| 29.07.2026 | Lech PoznanA | 0-3 | 70 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2026 | BrondbyH | 1-1 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 21.07.2026 | Lech PoznanH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2025 | AnderlechtH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2025 | PanserraikosH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2025 | AnderlechtA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2023 | AjaxA | 3-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 26.10.2023 | MarseilleA | 3-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.10.2023 | AjaxH | 1-1 | 23↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.09.2023 | BrightonA | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2023 | AntwerpH | 1-2 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 22.08.2023 | AntwerpA | 1-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 15.05.2022 | Real MadridH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.05.2022 | Real SociedadA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.04.2022 | SevillaA | 1-1 | 79 | – | 6.5 | ||
| 21.04.2022 | Athletic ClubH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2022 | BarcelonaA | 0-1 | 77 | – | 7.3 | ||
| 09.04.2022 | Real BetisH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.04.2022 | ValenciaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.03.2022 | VillarrealH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.03.2022 | Atletico MadridA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2022 | Rayo VallecanoH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2022 | GetafeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2022 | Celta VigoH | 0-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 05.02.2022 | MallorcaA | 2-1 | 28↑ | – | 6.9 | ||
| 22.01.2022 | LevanteA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.01.2022 | OsasunaA | 2-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 03.01.2022 | SevillaH | 0-1 | 62 | – | 6.9 | ||
| 19.12.2021 | Real MadridA | 0-0 | 85 | – | 7.5 | ||
| 13.12.2021 | Granada CFH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.12.2021 | ElcheA | 3-1 | 81 | – | 7.0 | ||
| 28.11.2021 | Atletico MadridH | 1-4 | 83 | 1 | 6.0 | ||
| 05.11.2021 | Athletic ClubA | 0-1 | 84 | – | 7.3 | ||
| 31.10.2021 | MallorcaH | 1-1 | 62 | 1 | 7.0 | ||
| 26.10.2021 | VillarrealA | 3-3 | 53 | – | 6.5 | ||
| 23.10.2021 | AlavesH | 0-2 | 45↑ | 2 | 7.3 | ||
| 18.10.2021 | EspanyolA | 2-0 | 70 | – | 6.7 | ||
| 02.10.2021 | ValenciaH | 0-0 | 71 | – | 7.3 | ||
| 26.09.2021 | Rayo VallecanoA | 3-1 | 45 | 1 | – | 7.3 | |
| 23.09.2021 | BarcelonaH | 0-0 | 50↑ | 1 | 7.0 | ||
| 17.09.2021 | Celta VigoA | 1-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 12.09.2021 | Real SociedadH | 0-2 | 59 | – | 6.7 | ||
| 29.08.2021 | OsasunaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2021 | Real BetisA | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 14.08.2021 | LevanteH | 1-1 | 70 | – | 6.6 | ||
| 21.05.2021 | LevanteA | 2-2 | 56 | – | 6.5 | ||
| 16.05.2021 | ElcheH | 1-3 | 61 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2021 | OsasunaA | 3-2 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 08.05.2021 | HuescaH | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.05.2021 | Granada CFA | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 21.04.2021 | Real MadridH | 0-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 18.04.2021 | Celta VigoH | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 10.04.2021 | GetafeA | 0-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 04.04.2021 | ValenciaH | 2-1 | 90 | 1 | 7.0 |
ŞUT2
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası1%50
- Serbest vuruş1%50
Vücut bölgesine göre
- Kafa1%50
- Sağ ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 87 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2023
SakatlıkŞüpheli
1 maç
05.2022
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
01.2022
SakatlıkKadroda yok
2 maç
04.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 0 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU14.1UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS00 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru
%0
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%0
Performans
%0
Dakika
%0
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Vanja VlahovićSpezia · 21
%95
2gol
2asist
48scout
€25.00M
Serie B
Dennis GjengaarNew York Red Bulls · 21
%89
2gol
1asist
51scout
Major League Soccer
Yilmaz CinHatayspor · 17
%74
0gol
0asist
41scout
1. Lig
Daniel GiraldoJuventude · 33
%74
0gol
0asist
31scout
Serie A
Bruno VerrengiaCatanzaro
%71
2gol
0asist
39scout
€400K
Serie B
Tobias AnselmWSG Wattens
%66
1gol
1asist
44scout
€300K
Bundesliga
Jere KallinenHJK helsinki · 23
%64
2gol
0asist
44scout
Veikkausliiga
Gabriel EuropaeusGnistan · 20
%60
1gol
0asist
41scout
Veikkausliiga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



