LİGBundesliga
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili25.45 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili
5.452.96
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
FIFA Intercontinental Cup2020 Qatar · World
🏆
UEFA Super Cup2020/2021 · Europe
🏆
Super Cup2020/2021 · Germany
🏆
Bundesliga2020/2021 · Germany
🏆
DFB Pokal2019/2020 · Germany
🏆
Bundesliga2019/2020 · Germany
🏆
UEFA Champions League2019/2020 · Europe
🏆
Bundesliga2018/2019 · Germany
🏆
Super Cup2018/2019 · Germany
🏆
DFB Pokal2018/2019 · Germany
🏆
Super Cup2017/2018 · Germany
🏆
Bundesliga2017/2018 · Germany
🏆
Bundesliga2016/2017 · Germany
🏆
Super Cup2016/2017 · Germany
🏆
Bundesliga2015/2016 · Germany
🏆
DFB Pokal2015/2016 · Germany
🏆
Audi Cup2015 · World
🏆
FIFA World Cup2014 Brazil · World
🏆
Bundesliga2014/2015 · Germany
🏆
FIFA Intercontinental Cup2013 Morocco · World
🏆
Bundesliga2013/2014 · Germany
🏆
UEFA Super Cup2013/2014 · Europe
🏆
DFB Pokal2013/2014 · Germany
🏆
Audi Cup2013 · World
🏆
UEFA Champions League2012/2013 · Europe
🏆
Bundesliga2012/2013 · Germany
🏆
Super Cup2012/2013 · Germany
🏆
DFB Pokal2012/2013 · Germany
🏆
FA Cup2010/2011 · England
🏆
Emirates Cup2008 · World
🥈
Super Cup2019/2020 · Germany · 2nd Place
🥈
Audi Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2017/2018 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Germany · 2nd Place
🥈
MLS All-Star2014 · World · 2nd Place
🥈
Super Cup2013/2014 · Germany · 2nd Place
🥈
DFB Pokal2011/2012 · Germany · 2nd Place
🥈
UEFA Champions League2011/2012 · Europe · 2nd Place
🥈
Bundesliga2011/2012 · Germany · 2nd Place
🥈
Audi Cup2011 · World · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2024/25
2
33
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%67
Müdahale2
Faul1
2023/24
8
243
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan8%47
Faul2
Ofsayt1
İlk 1144 yedek
2022/23
22
435
0
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan10%62
Müdahale3
Faul1
İlk 11616 yedek
2021/22
34
1.828
0
2
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%75 isabet
Kilit pas10
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan49%60
Müdahale25
Faul163 kazanılan
İlk 112212 yedek
G+A / 900.1
Kart8
2020/21
42
2.900
2
1
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas7
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan107%59
Müdahale42
Faul2814 kazanılan
İlk 11357 yedek
G+A / 900.09
Kart8
TOPLAM GOL2
İLK 114133 yedek girdi
KART12
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-136%50
- 3-4-2-111%15
- 4-3-310%14
- 3-4-1-27%10
- 4-1-4-14%6
- 4-3-1-24%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.10.2024 | Olimpija LjubljanaA | 2-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 03.10.2024 | Djurgardens IFH | 2-2 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 12.04.2024 | LazioA | 4-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2024 | SassuoloH | 2-2 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 01.04.2024 | BolognaA | 3-0 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 16.03.2024 | LecceH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.02.2024 | MonzaH | 0-2 | 29↑ | – | 6.2 | ||
| 16.02.2024 | InterA | 4-0 | 24 | – | 6.3 | ||
| 09.02.2024 | EmpoliH | 1-3 | 59 | – | 6.9 | ||
| 04.02.2024 | TorinoA | 0-0 | 61 | – | 7.3 | ||
| 03.06.2023 | NiceA | 3-1 | 45 | – | 6.0 | ||
| 27.05.2023 | ReimsH | 3-0 | 69 | – | 6.9 | ||
| 19.05.2023 | MonacoH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2023 | MarseilleH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2023 | ToulouseA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2023 | RennesH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2023 | Paris Saint GermainA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.03.2023 | NantesH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2023 | AuxerreA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2023 | LensH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2023 | Estac TroyesA | 1-3 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 01.02.2023 | Stade Brestois 29H | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2023 | AjaccioA | 0-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 14.01.2023 | StrasbourgH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2023 | Clermont FootH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.11.2022 | MarseilleA | 1-0 | 69 | – | 6.9 | ||
| 30.10.2022 | LilleH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.10.2022 | MontpellierA | 1-2 | 59 | – | 6.6 | ||
| 16.10.2022 | RennesA | 3-2 | 76 | – | 6.6 | ||
| 07.10.2022 | ToulouseH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 02.10.2022 | LensA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.08.2022 | AjaccioH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2022 | Clermont FootA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2022 | NantesH | 3-2 | 17↑ | – | 6.2 | ||
| 08.05.2022 | MetzA | 3-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 01.05.2022 | MarseilleA | 0-3 | 69 | – | 6.6 | ||
| 23.04.2022 | MontpellierH | 5-2 | 54↑ | – | 6.6 | ||
| 17.04.2022 | BordeauxH | 6-1 | 10↑ | – | 7.0 | ||
| 14.04.2022 | West HamH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2022 | StrasbourgA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2022 | West HamA | 1-1 | 64 | – | 6.6 | ||
| 03.04.2022 | AngersH | 3-2 | 69 | 1 | 7.0 | ||
| 04.03.2022 | LorientA | 1-4 | 19↑ | – | 6.7 | ||
| 27.02.2022 | LilleH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2022 | MonacoA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 01.02.2022 | MarseilleH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.01.2022 | Estac TroyesA | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 09.01.2022 | Paris Saint GermainH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.12.2021 | MetzH | 1-1 | 77 | – | 7.3 | ||
| 12.12.2021 | LilleA | 0-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2021 | RangersH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.12.2021 | BordeauxA | 2-2 | 76 | – | 7.0 | ||
| 01.12.2021 | ReimsH | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 28.11.2021 | MontpellierA | 0-1 | 73 | – | 6.9 | ||
| 07.11.2021 | RennesA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.11.2021 | Sparta PrahaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.10.2021 | LensH | 2-1 | 77 | – | 7.6 | ||
| 24.10.2021 | NiceA | 3-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.10.2021 | Sparta PrahaA | 3-4 | 69 | 1 | – | 7.2 | |
| 16.10.2021 | MonacoH | 2-0 | 90 | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2005–2024 · 108 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
SakatlıkŞüpheli
3 maç
05.2024
SakatlıkKadroda yok
18 maç
05.2023
Kas sakatlığıKadroda yok
6 maç
01.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2021
DinlenmeKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






