LİGFriendlies
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut51.10 / 90
Kilit pas51.10 / 90
Başarılı dripling71.54 / 90
Kazanılan ikili286.15 / 90
Rating6.23
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.15
Şut
1.101.20
Kilit pas
1.101.35
Başarılı dripling
1.541.05
Kazanılan ikili
6.156.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
BundesligaNone · Austria
🏆
CupNone · Austria
🏆
Bundesliga2019/2020 · Austria
🏆
Cup2019/2020 · Austria
🥈
CupNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Cup2024/2025 · Belgium · 2nd Place
🥈
Cup2021/2022 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
10
410
0
0
6.23
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas5
Drible7%37 başarı
İkili kazanılan28%44
Müdahale11
Faul78 kazanılan
İlk 1164 yedek
Kart11
2024/25
28
679
1
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas11
Drible9%60 başarı
İkili kazanılan51%50
Müdahale19
Faul1623 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11622 yedek
G+A / 900.27
Kart5
2023/24
16
476
0
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas6
Drible5%42 başarı
İkili kazanılan34%49
Müdahale14
Faul710 kazanılan
İlk 11511 yedek
Kart2
2022/23
32
1.764
3
3
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas24
Drible22%55 başarı
İkili kazanılan110%54
Müdahale44
Faul2741 kazanılan
İlk 111814 yedek
G+A / 900.31
Kart4
2021/22
32
1.145
3
3
6.82
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas20
Drible15%68 başarı
İkili kazanılan68%55
Müdahale35
Faul1713 kazanılan
İlk 111022 yedek
G+A / 900.47
Kart41
2020/21
15
599
1
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%62 isabet
Kilit pas2
Drible3%30 başarı
İkili kazanılan31%47
Müdahale18
Faul810 kazanılan
İlk 1187 yedek
G+A / 900.15
TOPLAM GOL1
İLK 111228 yedek girdi
KART8
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-311%28
- 3-4-1-210%26
- 4-2-3-19%23
- 3-4-2-14%10
- 4-4-23%8
- 4-3-1-22%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Cercle BruggeH | 4-1 | 45 | 1 | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | DenderA | 2-1 | 42↑ | – | 6.9 | ||
| 11.04.2026 | Cercle BruggeA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | DenderH | 0-1 | 73 | – | 7.3 | ||
| 22.03.2026 | GenkH | 5-5 | 71 | 1 | 5.9 | ||
| 15.03.2026 | Cercle BruggeA | 1-3 | 57 | – | 6.2 | ||
| 06.03.2026 | AntwerpH | 0-0 | 63 | 3 | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | KV MechelenH | 0-2 | 18 | – | 3.0 | ||
| 15.02.2026 | AnderlechtA | 0-0 | 30↑ | – | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | Union St. GilloiseA | 2-1 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 25.05.2025 | GenkA | 2-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 01.05.2025 | AntwerpA | 1-3 | 61 | – | 6.6 | ||
| 27.04.2025 | GentA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2025 | GentH | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | AntwerpH | 0-0 | 9↑ | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | GenkH | 1-2 | 45↑ | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | Club Brugge KVA | 2-0 | 76 | – | 6.2 | ||
| 16.03.2025 | Cercle BruggeH | 3-0 | 16↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 09.03.2025 | KVC WesterloA | 2-0 | 28↑ | – | 7.0 | ||
| 02.03.2025 | Standard LiegeA | 0-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 20.02.2025 | FenerbahceH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | KortrijkH | 4-0 | 38 | 1 | 7.2 | ||
| 27.10.2024 | Club Brugge KVA | 2-1 | 33↑ | 1 | 6.9 | ||
| 24.10.2024 | LudogoretsH | 2-0 | 59 | 2 | 7.3 | ||
| 18.10.2024 | Beerschot WilrijkA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2024 | Standard LiegeH | 3-0 | 1↑ | – | – | ||
| 03.10.2024 | Real SociedadA | 1-2 | 2↑ | – | – | ||
| 28.09.2024 | DenderA | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 25.09.2024 | Ferencvarosi TCH | 2-1 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 21.09.2024 | CharleroiH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2024 | GenkH | 0-2 | 21↑ | 1 | 6.9 | ||
| 14.09.2024 | KVC WesterloH | 2-2 | 27↑ | 1 | 7.0 | ||
| 01.09.2024 | Union St. GilloiseA | 0-0 | 13↑ | 1 | 6.3 | ||
| 17.08.2024 | KV MechelenA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2024 | OH LeuvenH | 1-1 | 60 | 1 | 6.5 | ||
| 04.08.2024 | AntwerpA | 1-2 | 15↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 27.07.2024 | St. TruidenH | 1-0 | 77 | – | 7.3 | ||
| 05.05.2024 | Union St. GilloiseA | 0-0 | 68 | – | 7.3 | ||
| 28.04.2024 | Cercle BruggeA | 1-1 | 22↑ | – | 7.0 | ||
| 24.04.2024 | Cercle BruggeH | 3-0 | 21↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2024 | GenkA | 2-1 | 21↑ | – | 6.7 | ||
| 14.04.2024 | Union St. GilloiseH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.04.2024 | Club Brugge KVA | 3-1 | 25↑ | – | 6.5 | ||
| 30.03.2024 | AntwerpH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 22.01.2024 | MozambiqueA | 2-2 | 37 | – | 6.5 | ||
| 18.01.2024 | EgyptA | 2-2 | 62 | – | 7.2 | ||
| 14.01.2024 | Cape Verde IslandsH | 1-2 | 87 | – | 6.7 | ||
| 27.12.2023 | Cercle BruggeH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 23.12.2023 | GenkH | 2-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 10.12.2023 | Standard LiegeH | 2-2 | 15↑ | – | 6.7 | ||
| 01.12.2023 | KVC WesterloA | 1-3 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 26.11.2023 | RWDMH | 2-1 | 8↑ | – | 7.0 | ||
| 28.07.2023 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 81 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2023 | AZ AlkmaarA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.04.2023 | AZ AlkmaarH | 2-0 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 16.03.2023 | VillarrealA | 0-1 | 26↑ | – | 6.3 | ||
| 09.03.2023 | VillarrealH | 1-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 23.02.2023 | LudogoretsH | 2-1 | 37↑ | – | 6.9 | ||
| 19.02.2023 | KortrijkA | 2-2 | 73 | 1 | – | 6.9 |
ŞUT7
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner5%71
- Asist sonrası1%14
- Açık oyun1%14
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak6%86
- Sol ayak1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 2 %29
- 16-30' 1 %14
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 133 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-07-01
Salzburg
→
RSC Anderlecht
€1.50m
Salzburg
→
RSC Anderlecht
€1.50m
2021-06-30
RSC Anderlecht
→
Salzburg
End of loan
RSC Anderlecht
→
Salzburg
End of loan
2021-01-13
Salzburg
→
RSC Anderlecht
loan transfer
Salzburg
→
RSC Anderlecht
loan transfer
2019-06-30
FC St. Gallen
→
Salzburg
End of loan
FC St. Gallen
→
Salzburg
End of loan
2018-07-01
Salzburg
→
FC St. Gallen
loan transfer
Salzburg
→
FC St. Gallen
loan transfer
2018-06-30
Wolfsberger AC
→
Salzburg
End of loan
Wolfsberger AC
→
Salzburg
End of loan
2018-01-07
Salzburg
→
Wolfsberger AC
loan transfer
Salzburg
→
Wolfsberger AC
loan transfer
2018-01-06
A. Lustenau
→
Salzburg
End of loan
A. Lustenau
→
Salzburg
End of loan
2017-08-31
Salzburg
→
A. Lustenau
loan transfer
Salzburg
→
A. Lustenau
loan transfer
2017-08-30
WAFA SC
→
Salzburg
?
WAFA SC
→
Salzburg
?
2016-07-01
WAFA U19
→
WAFA SC
-
WAFA U19
→
WAFA SC
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
02.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
3 maç
01.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 410 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.8Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS51.7410 dk
KARARVeri yetersiz45/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha
45.0
Top kapan ön libero
44.2
İleri sekiz
42.1
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru
%39
Performans
%78
Dakika
%50
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%49
Performans
%78
Dakika
%61
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
2.41
2.5
96
Performans skoru
51.7
76
68
Başarılı drible / 90
1.54
1.2
100
İkili mücadele kazanma
43.75
55
80
Kilit pas / 90
1.1
1.3
85
Pas hacmi / 90
31.83
60
53
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Marvin SchulzPreußen Münster · 30
%95
1gol
3asist
62scout
2. Bundesliga
Luis MandacaJuventude · 24
%91
2gol
1asist
62scout
Serie A
Ignacio SchorPlatense · 25
%88
1gol
1asist
68scout
€800K
Liga Profesional Argentina
Nicolas BajliczRied · 21
%80
0gol
0asist
76scout
€800K
Bundesliga
Alan SosaGimnasia L.P. · 22
%73
0gol
0asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Owen MaesRAAL La Louvière · 27
%70
0gol
1asist
60scout
Jupiler Pro League
Ignacio SosaPenarol · 22
%68
0gol
0asist
58scout
CONMEBOL Libertadores
Daniel LunaHuesca · 22
%60
2gol
0asist
66scout
€600K
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


