José Salinas Morán
Spain · Defender

José Salinas Morán

YAŞ18
BOY181 cm
KİLO73 kg
DOĞUM YERİSantander
LİGLa Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.25 / 90
Kilit pas20.51 / 90
Başarılı dripling20.51 / 90
Kazanılan ikili266.59 / 90
Rating6.39
OYUNCU PROFİLİLa Liga 2026 · 76 defanslar
Müdahale — %97 (3.80) Pas arası — %53 (1.27) Blok — %0 (0.00) İkili mücadele — %40 (%54) Pas isabeti — %12 (%78) Faul (az iyi) — %67 (0.51) 45 ORT. % 97 53 0 40 12 67
  • Müdahale 3.80 %97
  • Pas arası 1.27 %53
  • Blok 0.00 %0
  • İkili mücadele %54 %40
  • Pas isabeti %78 %12
  • Faul (az iyi) 0.51 %67
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 355 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
14. Segunda División2025 · Racing Santander · 33 maç 7asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27 4 355 0 0 6.39
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
La LigaRacing Santander 4 355 0 0 6.39
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan26%54
Müdahale15
Faul26 kazanılan
İlk 114
Kart1
2025/26 33 2.617 0 7 6.58
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Segunda DivisiónRacing Santander 33 2.617 0 7 6.58
Şut16%38 isabet
Kilit pas26
Drible22%37 başarı
İkili kazanılan194%51
Müdahale95
Faul4129 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11303 yedek
G+A / 900.24
Kart91
TOPLAM GOL0
İLK 1163 yedek girdi
KART1
FORMA17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 6 4-4-2 — 2 8 maç
  • 4-2-3-16%75
  • 4-4-22%25
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 Rayo VallecanoA 3-2 86 0 6.0
28.08.2026 ElcheH 3-2 87 1 5.7
23.08.2026 GetafeA 1-0 90 7.0
16.08.2026 VillarrealH 2-2 92 6.9
31.05.2026 CadizH 4-1 9 6.7
24.05.2026 MalagaA 1-1 90 7.0
16.05.2026 ValladolidH 4-1 90 6.2
10.05.2026 LeganesA 1-2 90 1 7.0
03.05.2026 HuescaH 4-2 90 2 6.9
26.04.2026 AD Ceuta FCA 0-0 90 2 7.3
17.04.2026 Real Sociedad IIA 1-3 90 6.6
05.04.2026 FC AndorraA 6-2 73 5.2
01.04.2026 Sporting GijonH 3-1 18 1 6.6
21.03.2026 AlbaceteH 0-4 90 5.6
14.03.2026 Cultural LeonesaA 1-2 25 1 7.2
08.03.2026 CordobaH 4-3 90 1 2 6.2
28.02.2026 CastellónA 1-3 90 6.6
22.02.2026 BurgosH 1-0 90 6.6
09.02.2026 MirandesH 1-0 90 7.0
01.02.2026 Granada CFA 1-0 58 5.9
25.01.2026 Deportivo La CorunaA 0-1 90 6.3
18.01.2026 Las PalmasH 4-1 90 1 1 6.6
10.01.2026 ZaragozaH 2-3 90 1 6.3
03.01.2026 ValladolidA 1-1 90 6.2
20.12.2025 HuescaA 1-1 36 7.2
13.12.2025 LeganesH 1-1 90 7.2
07.12.2025 CadizA 2-3 90 6.7
30.11.2025 EibarH 4-0 90 1 1 6.9
23.11.2025 BurgosA 0-2 90 2 7.2
12.10.2025 Sporting GijonA 2-1 61 6.2
05.10.2025 MalagaH 3-0 90 1 7.2
27.09.2025 FC AndorraH 1-2 90 2 6.3
21.09.2025 CordobaA 2-2 90 5.5
14.09.2025 Cultural LeonesaH 2-4 90 5.9
30.08.2025 AD Ceuta FCH 4-1 89 7.2
25.08.2025 AlbaceteA 2-3 88 2 6.2
16.08.2025 CastellónH 3-1 90 1 7.3
ŞUT28
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
38' · xG 0.0 30' · xG 0.0 28' · xG 0.0 90' · xG 0.0 8' · xG 0.0 7' · xG 0.0 73' · xG 0.0 84' · xG 0.0 83' · xG 0.0 63' · xG 0.0 59' · xG 0.0 77' · xG 0.0 82' · xG 0.0 60' · xG 0.0 7' · xG 0.0 34' · xG 0.0 28' · xG 0.0 47' · xG 0.0 38' · xG 0.0 90' · xG 0.0 69' · xG 0.0 61' · xG 0.0 31' · xG 0.0 45' · xG 0.0 2' · xG 0.0 62' · xG 0.0 17' · xG 0.0 7' · xG 0.214
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 14 (%50) Duran top — 4 (%14) Asist sonrası — 4 (%14) Açık oyun — 4 (%14) Taç sonrası — 2 (%7) 28 şut
  • Korner14%50
  • Duran top4%14
  • Asist sonrası4%14
  • Açık oyun4%14
  • Taç sonrası2%7
Vücut bölgesine göre
Kafa — 12 (%43) Sol ayak — 12 (%43) Sağ ayak — 4 (%14) 28 şut
  • Kafa12%43
  • Sol ayak12%43
  • Sağ ayak4%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
1-15' — 5 16-30' — 4 31-45' — 5 46-60' — 3 61-75' — 5 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 5 %18
  • 16-30' 4 %14
  • 31-45' 5 %18
  • 46-60' 3 %11
  • 61-75' 5 %18
  • 76-90+' 6 %21
PİYASA DEĞERİ€5.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 37 maç
Racing Santander 37maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 Rayo Cantabria Racing -
2024-07-01 Racing U19 Rayo Cantabria -
2023-07-01 Racing Yth. Racing U19 -
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Manchester United %50 2026-09-01
Atlético Madrid %33 2026-09-01
Manchester United %50 2026-08-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2617 dk

Takip listesi: Agresif savunma profili

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU79.9Segunda División 2025
PERFORMANS68.22617 dk
KARARİzlemeye değer67/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 87.8
Ofansif bek 86.7
Agresif stoper 85.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 198 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %84
Dakika %80
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %99
Performans %83
Dakika %94
Değer / getiri %4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 3.27 3 100
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 68.2 74 92
Pas hacmi / 90 36.87 42 88
İkili mücadele kazanma 50.92 58 88
Pas arası / 90 1.13 1.9 60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam