LİGEliteserien
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut30.97 / 90
Başarılı dripling20.65 / 90
Kazanılan ikili258.12 / 90
Rating6.72
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.970.39
Başarılı dripling
0.650.32
Kazanılan ikili
8.125.08
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
NM CupenNone · Norway
🏆
EliteserienNone · Norway
🏆
NM Cupen2023 · Norway
🏆
Eliteserien2022 · Norway
🏆
NM Cupen2021/2022 · Norway
🏆
Eliteserien2014 · Norway
🏆
NM Cupen2014 · Norway
🥈
Coupe de FranceNone · France · 2nd Place
🥈
NM CupenNone · Norway · 2nd Place
🥈
NM Cupen2024 · Norway · 2nd Place
🥈
Coupe de France2015/2016 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
17
277
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%67 isabet
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan25%69
Müdahale6
Faul28 kazanılan
İlk 11215 yedek
2025/26
29
2.285
0
0
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas7
Drible8%62 başarı
İkili kazanılan129%60
Müdahale48
Faul2525 kazanılan
İlk 11263 yedek
Kart5
Kaptan3maçta
2024/25
38
1.646
4
0
7.14
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%46 isabet
Kilit pas3
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan108%62
Müdahale61
Faul2811 kazanılan
İlk 111820 yedek
G+A / 900.22
Kart4
2023/24
40
2.373
0
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas5
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan147%62
Müdahale68
Faul2521 kazanılan
İlk 112812 yedek
G+A / 900.08
Kart71
Kaptan1maçta
2022/23
36
2.831
1
1
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas8
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan160%62
Müdahale76
Faul2929 kazanılan
İlk 11306 yedek
G+A / 900.06
Kart9
2021/22
29
2.549
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas3
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan133%56
Müdahale39
Faul2129 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1129
Kart5
2020/21
25
2.261
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6
Kilit pas4
Drible8%57 başarı
İkili kazanılan129%61
Müdahale62
Faul2629 kazanılan
İlk 1125
Kart7
TOPLAM GOL6
İLK 114632 yedek girdi
KART9
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR6 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 2 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-5-219%25
- 3-1-4-214%19
- 4-4-214%19
- 4-2-3-113%17
- 4-1-4-19%12
- 5-3-26%8
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | ValerengaA | 3-4 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | TromsoH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2026 | Kristiansund BKA | 2-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 26.07.2026 | KFUM OsloA | 2-4 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2026 | BrannH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.07.2026 | AalesundA | 2-2 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 30.05.2026 | SandefjordH | 2-1 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 25.05.2026 | Sarpsborg 08 FFA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | Kristiansund BKH | 1-0 | 45↑ | 1 | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | TromsoA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2026 | Bodo/GlimtA | 0-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 26.04.2026 | ValerengaH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | StartA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.04.2026 | Ham-KamH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.04.2026 | LillestromH | 0-1 | 9↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.03.2026 | VikingA | 4-1 | 77 | 1 | 6.7 | ||
| 14.03.2026 | RosenborgH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Sarpsborg 08 FFA | 1-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 22.11.2025 | BrannH | 4-0 | 90 | – | 8.0 | ||
| 09.11.2025 | HaugesundAC | 0-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 01.11.2025 | RosenborgHC | 4-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 26.10.2025 | Bodo/GlimtAC | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | SandefjordH | 1-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.10.2025 | Kristiansund BKA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 28.09.2025 | ValerengaH | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.09.2025 | FredrikstadH | 1-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 31.08.2025 | StromsgodsetA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | TromsoH | 2-0 | 10 | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | KFUM OsloA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.08.2025 | Ham-KamH | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 03.08.2025 | BryneH | 2-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 19.07.2025 | StromsgodsetH | 4-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.07.2025 | FredrikstadA | 4-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 05.07.2025 | TromsoA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.06.2025 | KFUM OsloH | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.06.2025 | ValerengaA | 2-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.06.2025 | VikingH | 0-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.05.2025 | BrannA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2025 | Ham-KamA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2025 | Kristiansund BKH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.05.2025 | BryneA | 0-3 | 90 | – | 7.5 | ||
| 04.05.2025 | HaugesundH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.04.2025 | RosenborgA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 21.04.2025 | Bodo/GlimtH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2025 | SandefjordA | 3-0 | 25↑ | 1 | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | Sarpsborg 08 FFH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2025 | Legia WarszawaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2025 | Legia WarszawaH | 3-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.02.2025 | Shamrock RoversA | 0-1 | 120 | 1 | 8.0 | ||
| 13.02.2025 | Shamrock RoversH | 0-1 | 46↑ | – | 6.5 | ||
| 01.12.2024 | StromsgodsetA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.11.2024 | Apoel NicosiaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.11.2024 | BrannH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.11.2024 | Sarpsborg 08 FFA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 07.11.2024 | JagielloniaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2024 | Bodo/GlimtH | 3-3 | 10↑ | 1 | 6.7 | ||
| 27.10.2024 | HaugesundA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 24.10.2024 | GentA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | SandefjordH | 0-1 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 03.10.2024 | LarneH | 3-0 | –↑ | – | – |
ŞUT3
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%67
- Taç sonrası1%33
Vücut bölgesine göre
- Kafa2%67
- Sağ ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 214 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eliteserien2022 · Molde
7sarı · 26 maç
🟨
Allsvenskan2020 · Ostersunds FK
7sarı · 25 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2285 dk
İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.9Eliteserien 2025
PERFORMANS72.12285 dk
KARARVeri yetersiz60/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample-11.4
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
70.1
Agresif stoper
65.6
Klasik stoper
65.1
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 168 oyuncu
Scout skoru
%82
Performans
%90
Dakika
%90
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%90
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
82.11
62
100
Performans skoru
92.2
76
100
İkili mücadele kazanma
71.43
64
100
Pas arası / 90
2.15
1.8
100
Müdahale / 90
2.15
2.2
98
Blok / 90
1.43
1.5
95
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
IgnácioFluminense · 29
%95
0gol
0asist
66scout
Serie A
Jeanuël BelocianVfL Wolfsburg · 20
%93
0gol
1asist
77scout
€12.00M
Bundesliga
Cenk Özkaçar1.FC Köln · 25
%74
0gol
0asist
71scout
€4.00M
Bundesliga
Leonardo JaraGodoy Cruz · 34
%72
0gol
0asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Mattéo CommaretLaval · 24
%62
0gol
1asist
73scout
€500K
Ligue 2
Marc BartraReal Betis · 34
%61
1gol
0asist
73scout
€1.00M
La Liga
Nelson AbbeyRio Ave · 22
%61
0gol
1asist
72scout
Primeira Liga
Christiaan RavychCercle Brugge · 23
%60
0gol
0asist
77scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

