LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Şut20.82 / 90
Kilit pas10.41 / 90
Kazanılan ikili135.34 / 90
Rating6.83
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 68 defanslar
- Müdahale 1.64 %48
- Pas arası 0.82 %25
- Blok 2.05 %100
- İkili mücadele %54 %42
- Pas isabeti %87 %64
- Faul (az iyi) 0.82 %48
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 219 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
21.
Jupiler Pro League2026 · Cercle Brugge · 1 maç
1gol21.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
3
219
0
0
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
İkili kazanılan13%54
Müdahale4
Faul21 kazanılan
İlk 113
2025/26
29
2.264
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas5
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan120%63
Müdahale48
Faul2125 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11254 yedek
Kart2
2024/25
43
3.654
1
0
7.02
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%25 isabet
Kilit pas6
Drible16%57 başarı
İkili kazanılan271%61
Müdahale99
Faul3143 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11421 yedek
G+A / 900.02
Kart21
Kaptan1maçta
2023/24
26
1.814
0
2
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4
Kilit pas10
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan124%58
Müdahale51
Faul2529 kazanılan
İlk 11215 yedek
G+A / 900.1
Kart3
2022/23
23
1.122
1
0
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan64%59
Müdahale27
Faul1111 kazanılan
İlk 111112 yedek
G+A / 900.08
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 11747 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA66
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %33
- 31-45' 1 %33
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-115%22
- 4-2-3-114%21
- 4-4-214%21
- 3-4-1-211%16
- 3-4-310%15
- 4-2-2-24%6
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Club Brugge KVA | 1-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 14.08.2026 | St. TruidenH | 3-3 | 61 | – | 6.3 | ||
| 08.08.2026 | Standard LiegeA | 2-2 | 87 | 2 | 7.3 | ||
| 09.05.2026 | RAAL La LouvièreA | 4-1 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 01.05.2026 | Zulte WaregemH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | DenderH | 0-0 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 20.02.2026 | GentA | 0-1 | 91 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2026 | Club Brugge KVH | 1-2 | 92 | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | CharleroiA | 3-4 | 93 | – | 6.3 | ||
| 31.01.2026 | AntwerpH | 0-4 | 81 | – | 5.3 | ||
| 25.01.2026 | GenkA | 1-1 | 91 | – | 7.3 | ||
| 17.01.2026 | KVC WesterloA | 0-2 | 90 | – | 7.6 | ||
| 26.12.2025 | Union St. GilloiseH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.12.2025 | OH LeuvenA | 0-2 | 103 | – | 7.3 | ||
| 13.12.2025 | KV MechelenH | 2-3 | 100 | – | 6.5 | ||
| 06.12.2025 | Standard LiegeH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.11.2025 | Zulte WaregemA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 22.11.2025 | Union St. GilloiseA | 2-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | OH LeuvenH | 1-2 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | RAAL La LouvièreA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2025 | Zulte WaregemH | 1-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2025 | GenkH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | AntwerpA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 28.09.2025 | GentH | 2-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 21.09.2025 | KV MechelenA | 0-0 | 99 | – | 7.9 | ||
| 14.09.2025 | CharleroiH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 29.08.2025 | St. TruidenH | 1-1 | 95 | – | 6.9 | ||
| 23.08.2025 | Standard LiegeA | 0-3 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 17.08.2025 | KVC WesterloH | 4-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 09.08.2025 | Club Brugge KVA | 2-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 03.08.2025 | AnderlechtH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.07.2025 | DenderA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.05.2025 | Patro EisdenH | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | Patro EisdenA | 1-5 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 10.05.2025 | Beerschot WilrijkA | 4-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | KortrijkH | 0-2 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 26.04.2025 | St. TruidenH | 3-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2025 | St. TruidenA | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2025 | Beerschot WilrijkH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.03.2025 | KortrijkA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | AnderlechtA | 3-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.03.2025 | JagielloniaH | 2-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | Club Brugge KVH | 1-3 | 101 | – | 7.3 | ||
| 06.03.2025 | JagielloniaA | 3-0 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | AntwerpH | 0-0 | 74 | 1 | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | KortrijkA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.02.2025 | KVC WesterloH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 08.02.2025 | GenkA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.02.2025 | Standard LiegeH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.01.2025 | CharleroiA | 1-1 | 71 | – | 6.5 | ||
| 18.01.2025 | DenderA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.01.2025 | KV MechelenH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.12.2024 | St. TruidenA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 22.12.2024 | OH LeuvenH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 19.12.2024 | Istanbul BasaksehirH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 15.12.2024 | GentA | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 12.12.2024 | Olimpija LjubljanaAC | 1-4 | 56 | – | 7.0 | ||
| 01.12.2024 | Beerschot WilrijkA | 3-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.11.2024 | Heart Of MidlothianH | 2-0 | 62 | 1 | 7.2 | ||
| 10.11.2024 | AnderlechtH | 0-5 | 37 | – | 6.7 |
ŞUT12
GOL1
xG2.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Kafa6%50
- Sağ ayak3%25
- Sol ayak3%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %8
- 31-45' 1 %8
- 46-60' 1 %8
- 61-75' 3 %25
- 76-90+' 6 %50
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2026 · 126 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-01
Jong Cercle
→
Cercle Brugge
-
Jong Cercle
→
Cercle Brugge
-
2021-07-01
Club Brugge U18
→
Cercle U21
free transfer
Club Brugge U18
→
Cercle U21
free transfer
2018-07-01
Club Brugge Yth
→
Club Brugge U18
-
Club Brugge Yth
→
Club Brugge U18
-
2011-07-01
Harelbeke Youth
→
Club Brugge Yth
free transfer
Harelbeke Youth
→
Club Brugge Yth
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2264 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.8Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS72.22264 dk
KARARİzlemeye değer74/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
88.8
Agresif stoper
86.4
Klasik stoper
86.2
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%95
Performans
%87
Dakika
%80
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%98
Performans
%90
Dakika
%90
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
72.2
74
98
Pas hacmi / 90
37.77
42
90
İkili mücadele kazanma
62.83
58
100
Müdahale / 90
1.91
3
64
Pas arası / 90
1.39
1.9
73
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Maxwell Gyamfi1. FC Kaiserslautern · 25
%95
0gol
0asist
79scout
€900K
2. Bundesliga
Moustapha MbowParis FC · 25
%82
0gol
1asist
74scout
Ligue 1
David AffengruberElche · 24
%77
1gol
1asist
77scout
La Liga
Lautaro RiveroRiver Plate · 22
%75
0gol
0asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Harry HilveniusBK Hacken · 18
%72
0gol
0asist
73scout
Allsvenskan
Benjamin NelsonLeicester · 21
%70
1gol
1asist
82scout
€1.20M
Championship
Eirik HauganMolde · 28
%64
0gol
0asist
68scout
Eliteserien
Rodrigo SamJuventude · 30
%60
1gol
0asist
68scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum