LİGLa Liga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.39 / 90
Asist00.00 / 90
Şut20.78 / 90
Başarılı dripling10.39 / 90
Kazanılan ikili166.23 / 90
Rating6.78
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.390.06
Asist
0.000.00
Şut
0.780.46
Başarılı dripling
0.390.29
Kazanılan ikili
6.235.60
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
48.
La Liga2025 · Espanyol · 2 maç
1gol48.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Segunda División2022/2023 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
38
231
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%67
Müdahale3
Faul11 kazanılan
İlk 11137 yedek
G+A / 900.39
2023/24
30
1.559
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas2
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan97%62
Müdahale22
Faul2011 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111713 yedek
G+A / 900.06
Kart5
2020/21
11
135
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan10%50
Faul21 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11110 yedek
TOPLAM GOL31 penaltı
İLK 112056 yedek girdi
KART7
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-238%54
- 4-2-3-117%24
- 4-3-35%7
- 4-1-4-14%6
- 4-4-1-13%4
- 5-4-13%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Real SociedadH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2026 | OsasunaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.05.2026 | Athletic ClubH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2026 | SevillaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | Real MadridH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | LevanteH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.04.2026 | Rayo VallecanoA | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | BarcelonaA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Real BetisA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | GetafeH | 1-2 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 15.03.2026 | MallorcaA | 2-1 | 40↑ | 1 | 6.2 | ||
| 09.03.2026 | OviedoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | ElcheA | 2-2 | 3↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Atletico MadridA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | Celta VigoH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.02.2026 | VillarrealA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | AlavesH | 1-2 | 5↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | ValenciaA | 3-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 16.01.2026 | GironaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.01.2026 | LevanteA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2026 | BarcelonaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.12.2025 | Athletic ClubA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.12.2025 | GetafeA | 0-1 | 1↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | Rayo VallecanoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2025 | Celta VigoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.11.2025 | SevillaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | VillarrealH | 0-2 | 8↑ | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | AlavesA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.10.2025 | ElcheH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2025 | OviedoA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | Real BetisH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.09.2025 | GironaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2025 | ValenciaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Real MadridA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2025 | MallorcaH | 3-2 | 11↑ | – | 7.5 | ||
| 31.08.2025 | OsasunaH | 1-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 24.08.2025 | Real SociedadA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 17.08.2025 | Atletico MadridH | 2-1 | 25↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 24.05.2024 | GironaA | 7-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 19.05.2024 | Celta VigoH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 15.05.2024 | Rayo VallecanoA | 2-1 | 90 | 2 | 7.0 | ||
| 05.05.2024 | SevillaA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 28.04.2024 | OsasunaH | 3-0 | 89 | – | 6.6 | ||
| 19.04.2024 | Athletic ClubA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.04.2024 | AlavesH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.04.2024 | ValenciaH | 0-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 29.03.2024 | CadizA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.03.2024 | MallorcaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2024 | Real SociedadH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.03.2024 | VillarrealA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2024 | AlmeriaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 11.02.2024 | BarcelonaA | 3-3 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 03.02.2024 | Las PalmasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2024 | GetafeA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.01.2024 | Atletico MadridH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2024 | Real BetisA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.01.2024 | CadizH | 2-0 | 11↑ | – | 6.9 | ||
| 19.12.2023 | SevillaH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.12.2023 | Celta VigoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2023 | Athletic ClubH | 1-1 | –↑ | – | – |
ŞUT2
GOL1
xG0.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Vücut bölgesine göre
- Kafa1%50
- Sağ ayak1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
AKSİYON HARİTASI122 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %44
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR122
- Pas62%53
- Uzaklaştırma23%19
- Hava topu14%12
- Kurtarış5%4
- Top kazanma4%3
- Müdahale3%3
- Top teması2%2
- Offsideprovoked2%2
- Bloke edilen pas2%2
- İsabetsiz şut1%1
PİYASA DEĞERİ€2.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ8
DİSİPLİN1kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2025 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-06-30
Valladolid Prom
→
Getafe CF B
End of loan
Valladolid Prom
→
Getafe CF B
End of loan
2020-08-19
Getafe CF B
→
Valladolid Prom
loan transfer
Getafe CF B
→
Valladolid Prom
loan transfer
2020-07-27
Valladolid Prom
→
Getafe CF B
End of loan
Valladolid Prom
→
Getafe CF B
End of loan
2020-02-14
Getafe CF B
→
Valladolid Prom
loan transfer
Getafe CF B
→
Valladolid Prom
loan transfer
2020-01-31
CF Fuenlabrada
→
Getafe CF B
End of loan
CF Fuenlabrada
→
Getafe CF B
End of loan
2019-07-25
Getafe CF B
→
CF Fuenlabrada
loan transfer
Getafe CF B
→
CF Fuenlabrada
loan transfer
2017-07-01
Getafe U19
→
Getafe CF B
-
Getafe U19
→
Getafe CF B
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
12.2023
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
5 maç
09.2023
SakatlıkKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Copa del Rey2022 · Granada CF
1kırmızı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 231 dk
Veri yetersiz: Dengeli savunmacı
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.6La Liga 2025
PERFORMANS62.8231 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
56.9
Agresif stoper
54.6
Ayağı iyi stoper
53.9
Role fit sinyali var ama confidence 76/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%47
Performans
%71
Dakika
%34
Değer / getiri
%83
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%70
Dakika
%46
Değer / getiri
%90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.78
7.2
94
İkili mücadele kazanma
66.67
68
98
Blok / 90
1.56
1.8
87
Pas hacmi / 90
26.49
45
59
Pas arası / 90
0.78
1.8
43
Müdahale / 90
1.17
2.4
49
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
José CanaleLanus · 29
%95
4gol
0asist
62scout
Liga Profesional Argentina
Marcel BeifusKarlsruher SC · 23
%80
2gol
0asist
68scout
€2.00M
2. Bundesliga
Anıl Yiğit ÇınarFatih Karagümrük · 22
%68
2gol
0asist
75scout
€200K
Süper Lig
Roggerio NyakossiOH Leuven · 21
%66
4gol
0asist
74scout
Jupiler Pro League
Malick ThiawNewcastle · 24
%62
4gol
0asist
70scout
Premier League
Alan MontesSerik Spor · 25
%60
2gol
0asist
71scout
1. Lig
Leandro González PírezEstudiantes L.P. · 33
%60
2gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Wilfried SingoGalatasaray · 25
%60
2gol
1asist
66scout
Süper Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Burgos CF