LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut22.00 / 90
Kilit pas11.00 / 90
Başarılı dripling11.00 / 90
Kazanılan ikili88.00 / 90
Rating7.50
LİG SIRALAMALARINDA
4.
Super League 12026 · Aris Thessalonikis · 2 maç
1gol6.
1asist4.
40.
Super League 12025 · Aris Thessalonikis · 3 maç
1asist40.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Liga2017/2018 · Serbia
🏆
Super Liga2015/2016 · Serbia
🥈
Taça de Portugal2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈
Copa del Rey2021/2022 · Spain · 2nd Place
🥈
Super Liga2016/2017 · Serbia · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Serbia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2025/26
1
90
0
0
7.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan8%53
Müdahale4
Faul12 kazanılan
İlk 111
2024/25
41
1.637
3
3
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%38 isabet
Kilit pas14
Drible10%59 başarı
İkili kazanılan95%54
Müdahale44
Faul2817 kazanılan
İlk 111724 yedek
G+A / 900.33
Kart7
2023/24
32
829
1
1
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%40 isabet
Kilit pas6
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan41%54
Müdahale11
Faul612 kazanılan
İlk 11824 yedek
G+A / 900.22
Kart1
2022/23
26
1.083
1
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas6
Drible13%81 başarı
İkili kazanılan84%58
Müdahale21
Faul1525 kazanılan
Penaltı1
İlk 111214 yedek
G+A / 900.08
Kart2
2021/22
37
1.229
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%9 isabet
Kilit pas5
Drible14%78 başarı
İkili kazanılan102%53
Müdahale32
Faul2925 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111324 yedek
Kart31
2020/21
33
2.205
1
1
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%38 isabet
Kilit pas9
Drible24%69 başarı
İkili kazanılan157%50
Müdahale38
Faul4425 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11258 yedek
G+A / 900.08
Kart6
TOPLAM GOL113 penaltı
İLK 118281 yedek girdi
KART25
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 2 %18
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 1 %9
- 61-75' 2 %18
- 76-90+' 1 %9
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-170%50
- 4-4-237%26
- 4-3-311%8
- 4-1-4-19%6
- 5-3-28%6
- 3-5-26%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar8aldığı asist
Onun asist yaptıkları7verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2025 | EnglandH | 0-5 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2025 | Volos NFCH | 2-0 | 90 | 2 | 7.5 | ||
| 17.05.2025 | BenficaH | 1-1 | 73 | 2 | 7.7 | ||
| 10.05.2025 | Casa PiaA | 2-1 | 69 | 1 | 6.5 | ||
| 03.05.2025 | Santa ClaraH | 1-1 | 82 | – | 6.3 | ||
| 25.04.2025 | FamalicaoA | 1-1 | 45 | – | 6.2 | ||
| 19.04.2025 | EstorilA | 0-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 13.04.2025 | AVSH | 4-1 | 76 | 2 | 2 | 8.6 | |
| 07.04.2025 | Sporting CPA | 1-1 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | AroucaH | 2-1 | 71 | 1 | 1 | 1 | 8.5 |
| 15.03.2025 | FarenseA | 0-1 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 08.03.2025 | FC PortoH | 1-0 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | Rio AveA | 2-1 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 21.02.2025 | NacionalH | 1-0 | 14↑ | 1 | 6.2 | ||
| 16.02.2025 | GuimaraesA | 0-0 | 28↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.02.2025 | GIL VicenteH | 2-0 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | PortsmouthH | 5-1 | 24↑ | 1 | 6.7 | ||
| 21.01.2025 | MiddlesbroughA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2025 | Stoke CityH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.01.2025 | SwanseaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.01.2025 | PrestonH | 3-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 29.12.2024 | Sheffield UtdA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2024 | DerbyA | 2-1 | 45 | – | 6.6 | ||
| 22.12.2024 | Bristol CityH | 2-0 | 36↑ | 1 | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | WatfordA | 2-1 | 65 | 2 | 7.2 | ||
| 11.12.2024 | CoventryH | 2-0 | 10↑ | 1 | 6.9 | ||
| 08.12.2024 | Sheffield UtdH | 2-2 | 17↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2024 | PrestonA | 1-1 | 84 | 1 | 6.6 | ||
| 26.11.2024 | SunderlandA | 0-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2024 | NorwichH | 2-2 | 20↑ | – | 6.7 | ||
| 10.11.2024 | Hull CityA | 1-2 | 25↑ | – | 6.6 | ||
| 07.11.2024 | BurnleyH | 0-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 01.11.2024 | LutonA | 1-1 | 74 | 1 | 6.9 | ||
| 26.10.2024 | CardiffH | 0-0 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 23.10.2024 | BlackburnA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2024 | Oxford UnitedA | 1-1 | 83 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 05.10.2024 | MillwallH | 0-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 01.10.2024 | MiddlesbroughH | 0-1 | 63 | – | 6.9 | ||
| 28.09.2024 | Sheffield WednesdayA | 3-2 | 60 | – | 6.5 | ||
| 21.09.2024 | PlymouthH | 1-0 | 71 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 15.09.2024 | PortsmouthA | 0-3 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | SwanseaH | 1-0 | 24↑ | 2 | 6.3 | ||
| 26.05.2024 | LazioA | 1-1 | 11↑ | – | 6.7 | ||
| 19.05.2024 | CagliariH | 0-2 | 57 | – | 6.6 | ||
| 12.05.2024 | GenoaA | 2-1 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 04.05.2024 | InterH | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 28.04.2024 | FiorentinaA | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.04.2024 | LecceH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.04.2024 | AC MilanH | 3-3 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 05.04.2024 | SalernitanaA | 2-2 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 01.04.2024 | UdineseH | 1-1 | 72 | 1 | 7.0 | ||
| 17.03.2024 | AS RomaA | 1-0 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 09.03.2024 | FrosinoneH | 1-0 | 90 | 1 | 2 | 8.0 | |
| 03.03.2024 | VeronaA | 1-0 | 22↑ | – | 6.9 | ||
| 28.02.2024 | NapoliH | 1-6 | 56 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 24.02.2024 | EmpoliH | 2-3 | 1↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | AtalantaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.02.2024 | TorinoH | 1-1 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 03.02.2024 | BolognaA | 4-2 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 28.01.2024 | MonzaA | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL1
xG1.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Penaltı2%29
- Korner2%29
- Asist sonrası1%14
- Taç sonrası1%14
- Açık oyun1%14
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak4%57
- Sol ayak2%29
- Kafa1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 1 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 170 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2024
SakatlıkŞüpheli
3 maç
12.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Super League 12026 · Aris Thessalonikis
1sarı · 1 maç
🟨
Copa del Rey2021 · Valencia
2sarı · 6 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 90 dk
Veri yetersiz: İki yönlü orta saha
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU45.6Super League 1 2025
PERFORMANS50.690 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 101 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%86
Dakika
%85
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%55
Performans
%77
Dakika
%39
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Silas AndersenBK Hacken · 21
%95
2gol
2asist
74scout
Allsvenskan
RubensAtletico-MG · 24
%85
1gol
0asist
56scout
Serie A
Edson ÁlvarezFenerbahçe · 28
%84
0gol
1asist
52scout
€13.00M
Süper Lig
Nodar LominadzeEstoril · 23
%80
2gol
0asist
51scout
Primeira Liga
Mark-Anthony KayeSan Jose Earthquakes · 31
%70
1gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Enzo GiménezRosario Central · 27
%67
2gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Charlie PatiñoDeportivo La Coruna · 22
%66
0gol
0asist
61scout
€600K
Segunda División
Marios VrousaiRio Ave · 27
%60
1gol
2asist
67scout
€2.50M
Primeira Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






