LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.53 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling10.53 / 90
Kazanılan ikili147.46 / 90
Rating6.21
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.000.04
Asist
0.000.07
Şut
0.530.96
Kilit pas
0.000.89
Başarılı dripling
0.531.28
Kazanılan ikili
7.466.62
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
CupNone · Greece
🏆
Super League 1None · Greece
🏆
Super League 12021/2022 · Greece
🏆
Super League 12020/2021 · Greece
🏆
Super League 12019/2020 · Greece
🏆
Cup2019/2020 · Greece
🏆
Super League 12016/2017 · Greece
🥈
CupNone · Greece · 2nd Place
🥈
KNVB BekerNone · Netherlands · 2nd Place
🥈
Cup2020/2021 · Greece · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2018/2019 · Netherlands · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 4 G+A
GolAsist
2026/27
5
169
0
0
6.21
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%54
Müdahale10
Faul12 kazanılan
İlk 1123 yedek
Kaptan1maçta
2025/26
31
2.529
1
2
6.94
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut27%67 isabet
Kilit pas25
Drible36%58 başarı
İkili kazanılan186%57
Müdahale79
Faul3538 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11301 yedek
G+A / 900.11
Kart51
Kaptan29maçta
2024/25
32
2.547
1
3
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%48 isabet
Kilit pas25
Drible40%53 başarı
İkili kazanılan184%54
Müdahale71
Faul3534 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11284 yedek
G+A / 900.14
Kart5
Kaptan10maçta
2023/24
18
667
1
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas6
Drible6%35 başarı
İkili kazanılan41%51
Müdahale19
Faul78 kazanılan
İlk 11612 yedek
G+A / 900.13
2022/23
6
214
0
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
İkili kazanılan11%55
Müdahale6
İlk 1133 yedek
2021/22
8
63
0
1
6.77
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan3%38
Müdahale2
G+A / 901.43
2020/21
8
196
0
1
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas1
Drible8%100 başarı
İkili kazanılan20%56
Müdahale6
Faul21 kazanılan
İlk 1126 yedek
G+A / 900.46
TOPLAM GOL1
İLK 11608 yedek girdi
KART9
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%43
- 3-4-323%34
- 4-3-37%10
- 3-4-2-16%9
- 4-1-4-12%3
- 4-4-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları6verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Santa ClaraA | 4-0 | 46 | 0 | 5.6 | ||
| 28.08.2026 | Sporting CPHC | 0-4 | 86 | – | 6.2 | ||
| 22.08.2026 | EstorilA | 0-2 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 15.08.2026 | FC PortoH | 0-2 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 09.08.2026 | GIL VicenteA | 1-0 | 16↑ | 1 | 6.5 | ||
| 11.05.2026 | Sporting CPHC | 1-4 | 64 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2026 | GIL VicenteHC | 0-0 | 83 | – | 7.3 | ||
| 25.04.2026 | GuimaraesAC | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.04.2026 | AVSHC | 2-2 | 94 | 1 | 7.2 | ||
| 11.04.2026 | Santa ClaraAC | 0-2 | 87 | 1 | – | 7.5 | |
| 04.04.2026 | AlvercaHC | 1-2 | 93 | 3 | 5.5 | ||
| 22.03.2026 | EstorilAC | 1-2 | 96 | 2 | 8.3 | ||
| 15.03.2026 | EstrelaHC | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2026 | TondelaAC | 0-1 | 85 | – | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | FamalicaoHC | 0-0 | 80 | 2 | 7.7 | ||
| 22.02.2026 | FC PortoAC | 1-0 | 83 | – | 7.9 | ||
| 16.02.2026 | MoreirenseHC | 1-2 | 88 | 3 | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | SC BragaAC | 3-0 | 81 | – | 6.7 | ||
| 31.01.2026 | AroucaH | 0-3 | 91 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2026 | NacionalAC | 4-0 | 92 | 2 | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | Casa PiaHC | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 28.12.2025 | Sporting CPA | 4-0 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | GuimaraesHC | 0-1 | 29 | – | 5.0 | ||
| 06.12.2025 | AVSAC | 1-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.11.2025 | Santa ClaraHC | 1-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 08.11.2025 | AlvercaAC | 1-1 | 90 | 1 | 2 | 7.9 | |
| 01.11.2025 | EstorilHC | 0-4 | 56 | – | 6.9 | ||
| 25.10.2025 | EstrelaAC | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 8.5 | |
| 05.10.2025 | TondelaHC | 3-0 | 79 | 3 | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | FamalicaoAC | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.09.2025 | BenficaAC | 1-1 | 73 | – | 7.0 | ||
| 19.09.2025 | FC PortoHC | 0-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 13.09.2025 | MoreirenseAC | 3-1 | 67 | – | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | SC BragaHC | 2-2 | 73 | – | 6.5 | ||
| 23.08.2025 | AroucaAC | 3-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.08.2025 | NacionalHC | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2025 | GIL VicenteH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.05.2025 | EstrelaHC | 2-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 27.04.2025 | GuimaraesAC | 3-0 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | Santa ClaraH | 1-1 | 17↑ | – | 6.6 | ||
| 13.04.2025 | MoreirenseA | 0-2 | 1↑ | – | – | ||
| 07.04.2025 | BoavistaH | 0-2 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 29.03.2025 | Casa PiaA | 2-1 | 83 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | BenficaHC | 2-3 | 88 | – | 6.2 | ||
| 10.03.2025 | FamalicaoAC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | SC BragaHC | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.02.2025 | EstorilAC | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 16.02.2025 | AVSHC | 1-1 | 90 | 3 | 7.3 | ||
| 10.02.2025 | AroucaAC | 1-1 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 03.02.2025 | FC PortoHC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | FarenseAC | 1-2 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 18.01.2025 | Sporting CPH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.01.2025 | GIL VicenteA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 29.12.2024 | NacionalH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.12.2024 | EstrelaA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.12.2024 | GuimaraesH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 07.12.2024 | Santa ClaraA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.11.2024 | MoreirenseH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 09.11.2024 | BoavistaA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | Casa PiaH | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 |
ŞUT47
GOL1
xG2.4
xG FARKI-1.4under performing
DÖNÜŞÜM%2.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası24%51
- Açık oyun12%26
- Korner3%6
- Duran top3%6
- Serbest vuruş3%6
- Kontra atak1%2
- Diğer1%2
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak36%77
- Sol ayak9%19
- Kafa2%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR47 şut
- 1-15' 5 %11
- 16-30' 6 %13
- 31-45' 8 %17
- 46-60' 8 %17
- 61-75' 6 %13
- 76-90+' 14 %30
PİYASA DEĞERİ€2.50M+25.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 108 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2020-06-30
Willem II
→
Olympiacos
End of loan
Willem II
→
Olympiacos
End of loan
2019-01-17
Olympiacos
→
Willem II
loan transfer
Olympiacos
→
Willem II
loan transfer
2016-09-30
Olympiacos U20
→
Olympiacos
-
Olympiacos U20
→
Olympiacos
-
2015-08-03
Nafpaktiakos
→
Olympiacos U20
free transfer
Nafpaktiakos
→
Olympiacos U20
free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2529 dk
Takip listesi: İki yönlü orta saha
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.2Primeira Liga 2025
PERFORMANS56.12529 dk
KARARVeri yetersiz60/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
90.8
Derinden oyun kurucu
80.3
Box-to-box orta saha
80.2
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%85
Dakika
%95
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%84
Dakika
%95
Değer / getiri
%7
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Müdahale / 90
2.81
3.2
88
Ortalama rating
6.94
7.1
98
Performans skoru
56.1
75
75
Pas arası / 90
1.89
2.3
82
İkili mücadele kazanma
56.71
58
98
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Santiago López GarciaBanfield · 28
%95
1gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Ebenezer AkinsanmiroPisa · 21
%86
0gol
1asist
65scout
€18.00M
Serie A
Romeo AmaneRapid Vienna · 22
%78
1gol
3asist
73scout
€5.00M
Bundesliga
Unax AgoteReal Sociedad II
%69
0gol
0asist
59scout
Segunda División
Villads WesthSilkeborg · 21
%63
0gol
0asist
68scout
Superliga
Romeo AmaneRapid Vienna · 22
%62
0gol
0asist
63scout
€5.00M
UEFA Europa Conference League
Jakob JessenFC Fredericia · 21
%62
1gol
5asist
75scout
Superliga
Lucas BernadouGrenoble · 25
%60
1gol
1asist
66scout
€500K
Ligue 2
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

Olympiacos