Gol10.09 / 90
Asist10.09 / 90
Şut70.65 / 90
Kilit pas70.65 / 90
Başarılı dripling141.30 / 90
Kazanılan ikili524.84 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 97 orta sahalar
- Kilit pas 0.65 %24
- Asist 0.09 %60
- Drible 1.30 %88
- Pas isabeti %85 %72
- Top kapma 4.10 %93
- İkili mücadele %53 %75
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 966 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Eerste DivisieNone · Netherlands
🏆
Eerste Divisie2021/2022 · Netherlands
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 5 G+A
GolAsist
2025/26
15
966
1
1
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas7
Drible14%67 başarı
İkili kazanılan52%53
Müdahale24
Faul133 kazanılan
İlk 11114 yedek
G+A / 900.19
Kart4
2023/24
4
346
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3
Kilit pas4
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan12%41
Müdahale4
Faul32 kazanılan
İlk 114
Kart2
2022/23
21
1.484
2
3
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas15
Drible14%48 başarı
İkili kazanılan71%46
Müdahale37
Faul138 kazanılan
İlk 11183 yedek
G+A / 900.3
Kart3
2020/21
30
1.229
1
0
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas8
Drible10%77 başarı
İkili kazanılan63%48
Müdahale30
Faul139 kazanılan
İlk 111515 yedek
G+A / 900.07
Kart21
TOPLAM GOL0
İLK 11109 yedek girdi
FORMA78
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-15%31
- 4-4-1-13%19
- 4-4-23%19
- 3-4-2-12%12
- 4-1-4-12%12
- 3-2-4-11%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Estac TroyesH | 1-0 | 72 | – | 7.2 | ||
| 02.05.2026 | DunkerqueA | 0-1 | 68 | 1 | 6.7 | ||
| 25.04.2026 | Le MansH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 17.04.2026 | MontpellierA | 2-1 | 18↑ | – | 7.0 | ||
| 10.04.2026 | GuingampA | 1-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | Clermont FootH | 2-2 | 73 | – | 6.3 | ||
| 20.03.2026 | LavalA | 3-2 | 90 | 1 | 2 | 6.3 | |
| 14.03.2026 | Saint EtienneH | 0-0 | 85 | 1 | 7.2 | ||
| 06.03.2026 | RodezA | 1-0 | 79 | 1 | 6.7 | ||
| 27.02.2026 | BoulogneH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.02.2026 | NancyA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.02.2026 | ReimsH | 0-0 | 71 | – | 7.0 | ||
| 06.02.2026 | AnnecyA | 1-1 | 71 | – | 6.9 | ||
| 30.01.2026 | AmiensH | 2-1 | 22↑ | 1 | 6.3 | ||
| 23.01.2026 | PAUA | 2-2 | 32↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 25.05.2024 | NAC BredaH | 0-3 | 76 | 1 | 6.9 | ||
| 21.05.2024 | NAC BredaA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.05.2024 | DordrechtA | 0-1 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 14.05.2024 | DordrechtH | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.02.2023 | GroningenA | 1-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 11.02.2023 | Fortuna SittardH | 0-1 | 81 | – | 7.0 | ||
| 04.02.2023 | VitesseH | 2-2 | 77 | – | 6.3 | ||
| 28.01.2023 | WaalwijkA | 2-0 | 79 | 1 | 6.2 | ||
| 24.01.2023 | PSV EindhovenH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 21.01.2023 | NEC NijmegenA | 3-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 15.01.2023 | CambuurH | 0-0 | 31↑ | 1 | 6.7 | ||
| 06.01.2023 | TwenteA | 2-0 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 12.11.2022 | AjaxH | 3-3 | 90 | 2 | 1 | 7.9 | |
| 05.11.2022 | Fortuna SittardA | 0-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 30.10.2022 | GroningenH | 0-0 | 65 | – | 7.2 | ||
| 14.10.2022 | FC VolendamH | 1-1 | 5 | – | – | ||
| 08.10.2022 | Sparta RotterdamA | 3-1 | 45 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2022 | HeerenveenH | 0-0 | 86 | – | 7.3 | ||
| 18.09.2022 | GO Ahead EaglesA | 2-0 | 87 | – | 6.9 | ||
| 10.09.2022 | ExcelsiorA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.09.2022 | AZ AlkmaarH | 0-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.08.2022 | FeyenoordA | 4-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.08.2022 | UtrechtH | 3-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 13.08.2022 | WaalwijkH | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 06.08.2022 | PSV EindhovenA | 4-1 | 79 | 1 | – | 7.2 | |
| 20.05.2021 | NAC BredaH | 1-1 | 70 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2021 | VVV VenloA | 0-4 | 76 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2021 | GroningenH | 0-4 | 63 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2021 | AjaxA | 4-0 | 83 | – | 6.5 | ||
| 25.04.2021 | HeraclesH | 3-1 | 77 | – | 7.3 | ||
| 04.04.2021 | WaalwijkH | 3-1 | 23 | – | 6.9 | ||
| 20.03.2021 | FeyenoordA | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 13.03.2021 | GroningenA | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.03.2021 | Sparta RotterdamH | 1-1 | 82 | 1 | 6.6 | ||
| 20.02.2021 | PEC ZwolleH | 3-2 | 77 | – | 6.9 | ||
| 12.02.2021 | WaalwijkA | 1-0 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 06.02.2021 | AZ AlkmaarH | 0-1 | 10↑ | – | 6.9 | ||
| 31.01.2021 | Willem IIA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.01.2021 | PSV EindhovenH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2021 | ADO Den HaagA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.01.2021 | VitesseH | 1-4 | 70 | – | 6.7 | ||
| 12.01.2021 | HeraclesA | 4-0 | 45 | – | 6.2 | ||
| 09.01.2021 | TwenteH | 1-4 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.12.2020 | UtrechtH | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 12.12.2020 | ADO Den HaagH | 1-1 | 45↑ | – | 6.9 |
ŞUT11
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası7%64
- Korner3%27
- Açık oyun1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 2 %18
- 31-45' 3 %27
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %9
- 76-90+' 4 %36
PİYASA DEĞERİ€500K
KAÇIRDIĞI MAÇ3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 70 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-01-19
Without Club
→
Grenoble
-
Without Club
→
Grenoble
-
2018-07-01
Paris SG U19
→
Paris SG B
-
Paris SG U19
→
Paris SG B
-
2017-07-01
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
Paris SG U17
→
Paris SG U19
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
04.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 966 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.9Ligue 2 2025
PERFORMANS53.9966 dk
KARARİzlemeye değer62/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
76.7
Box-to-box orta saha
70.4
Derinden oyun kurucu
69.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%85
Dakika
%63
Değer / getiri
%28
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%93
Performans
%81
Dakika
%76
Değer / getiri
%15
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
68.8
82
84
Ortalama rating
6.84
7.1
96
Performans skoru
53.9
75
72
Müdahale / 90
2.24
3.2
70
Pas arası / 90
1.86
2.3
81
İkili mücadele kazanma
52.53
58
91
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Coleen LouisAmiens
%95
0gol
2asist
60scout
Ligue 2
Santiago López GarciaBanfield · 28
%88
1gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Kennet EichhornHertha BSC · 16
%84
1gol
0asist
62scout
2. Bundesliga
Ebenezer AkinsanmiroPisa · 21
%70
0gol
1asist
65scout
€18.00M
Serie A
Himad AbdelliAngers · 26
%67
2gol
0asist
62scout
€400K
Ligue 1
Villads WesthSilkeborg · 21
%64
0gol
0asist
68scout
Superliga
Jean-Daniel Akpa AkproVerona · 33
%62
1gol
0asist
51scout
Serie A
Yussif SaiduZaragoza · 20
%60
1gol
0asist
70scout
€1.00M
Segunda División
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Volos NFC