Asist20.13 / 90
Şut50.33 / 90
Kilit pas90.60 / 90
Başarılı dripling211.39 / 90
Kazanılan ikili1056.96 / 90
Rating6.64
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 117 defanslar
- Müdahale 2.25 %89
- Pas arası 1.72 %95
- Blok 0.46 %50
- İkili mücadele %54 %28
- Pas isabeti %69 %2
- Faul (az iyi) 1.86 %3
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1357 dakika oynadı.
2025/26
29
1.357
0
2
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas9
Drible21%42 başarı
İkili kazanılan105%54
Müdahale34
Faul2825 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111415 yedek
G+A / 900.13
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Saint EtienneA | 5-0 | 67 | – | 6.6 | ||
| 02.05.2026 | RED Star FC 93H | 1-3 | 1↑ | – | – | ||
| 24.04.2026 | MontpellierH | 0-2 | 21↑ | – | 6.2 | ||
| 10.04.2026 | PAUH | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 03.04.2026 | BastiaA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.03.2026 | Le MansH | 3-4 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 13.03.2026 | GuingampA | 1-0 | 35↑ | – | 7.5 | ||
| 06.03.2026 | BoulogneA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2026 | Estac TroyesH | 0-2 | 22↑ | – | 7.2 | ||
| 21.02.2026 | ReimsA | 0-0 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 13.02.2026 | DunkerqueH | 1-4 | 80 | – | 6.3 | ||
| 09.02.2026 | Clermont FootH | 4-3 | 26↑ | – | 6.9 | ||
| 30.01.2026 | GrenobleA | 2-1 | 61 | – | 6.3 | ||
| 23.01.2026 | LavalH | 0-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 16.01.2026 | AnnecyA | 2-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 03.01.2026 | NancyH | 1-2 | 89 | – | 7.0 | ||
| 12.12.2025 | PAUA | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 05.12.2025 | Le MansA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.11.2025 | GuingampH | 1-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 07.11.2025 | Clermont FootA | 2-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 01.11.2025 | GrenobleH | 2-3 | 9↑ | 1 | 6.7 | ||
| 28.10.2025 | Estac TroyesA | 3-1 | 82 | – | 6.2 | ||
| 25.10.2025 | RodezH | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 20.10.2025 | NancyA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 03.10.2025 | BoulogneH | 0-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 27.09.2025 | DunkerqueA | 6-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.09.2025 | Saint EtienneH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.09.2025 | LavalA | 0-3 | 8↑ | 1 | – | 7.3 | |
| 29.08.2025 | MontpellierA | 1-1 | –↑ | – | – |
SCOUT RAPORUAggregated only · 1357 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.0Ligue 2 2025
PERFORMANS53.31357 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
75.9
Derinden oyun kurucu
68.5
Box-to-box orta saha
67.1
Role fit sinyali var ama confidence 52/100 ve risk 52/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 330 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%84
Dakika
%72
Değer / getiri
%36
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%80
Dakika
%83
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.64
7.1
94
Performans skoru
53.3
75
71
Müdahale / 90
2.25
3.2
70
Pas arası / 90
1.72
2.3
75
İkili mücadele kazanma
53.57
58
92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lucas BernadouGrenoble · 25
%95
1gol
1asist
66scout
€500K
Ligue 2
Santiago López GarciaBanfield · 28
%76
1gol
0asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Kennet EichhornHertha BSC · 16
%74
1gol
0asist
62scout
2. Bundesliga
Ebenezer AkinsanmiroPisa · 21
%66
0gol
1asist
65scout
€18.00M
Serie A
Jean-Daniel Akpa AkproVerona · 33
%65
1gol
0asist
51scout
Serie A
Yussif SaiduZaragoza · 20
%64
1gol
0asist
70scout
€1.00M
Segunda División
Santiago MoyanoCentral Cordoba de Santiago · 28
%62
0gol
2asist
56scout
Liga Profesional Argentina
Villads WesthSilkeborg · 21
%60
0gol
0asist
68scout
Superliga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum