Spain · Midfielder
Antoliano Santiago Moyano
LİGSegunda División
BU SEZON1G · 1A
Gol10.07 / 90
Asist10.07 / 90
Şut140.99 / 90
Kilit pas171.21 / 90
Başarılı dripling20.14 / 90
Kazanılan ikili473.33 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 1.21 %57
- Asist 0.07 %39
- Drible 0.14 %2
- Pas isabeti %83 %48
- Top kapma 2.55 %46
- İkili mücadele %44 %18
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1269 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
La Liga2020/2021 · Spain
🏆
UEFA Super Cup2018/2019 · Europe
🏆
Copa del Rey Juvenil2018 · Spain
🏆
División de Honor Juvenil2017/2018 · Spain
🏆
UEFA Europa League2017/2018 · Europe
🏆
Audi Cup2017 · World
🥈
Super Cup2019/2020 · Spain · 2nd Place
🥈
International Champions Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
La Liga2018/2019 · Spain · 2nd Place
🥈
La Liga2017/2018 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa del Rey Juvenil2017 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
37
1.269
1
1
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%50 isabet
Kilit pas17
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan47%44
Müdahale26
Faul2515 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111225 yedek
G+A / 900.14
Kart3
Kaptan1maçta
2021/22
37
1.407
0
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas23
Drible20%80 başarı
İkili kazanılan63%41
Müdahale23
Faul2710 kazanılan
İlk 111720 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2020/21
5
0
0
0
–
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
TOPLAM GOL0
İLK 112021 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-115%38
- 4-4-211%28
- 4-1-4-16%15
- 4-3-34%10
- 5-4-13%8
- 4-4-1-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | MalagaH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2026 | Las PalmasA | 1-1 | 82 | – | 6.7 | ||
| 17.05.2026 | Sporting GijonH | 1-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 09.05.2026 | ValladolidA | 2-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 01.05.2026 | Granada CFH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | HuescaA | 1-0 | 20↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2026 | AD Ceuta FCH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | CordobaAC | 1-0 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2026 | MirandesH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2026 | LeganesA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2026 | Racing SantanderH | 2-0 | 15↑ | 1 | 6.5 | ||
| 21.03.2026 | Deportivo La CorunaA | 2-1 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 14.03.2026 | AlmeriaH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 31.01.2026 | AlbaceteA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | CastellónH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 17.01.2026 | Real Sociedad IIH | 1-1 | 70 | 1 | 6.6 | ||
| 10.01.2026 | Racing SantanderA | 2-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 04.01.2026 | Las PalmasH | 1-2 | 24↑ | – | 6.2 | ||
| 21.12.2025 | BurgosA | 1-1 | 24↑ | 1 | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | CadizH | 1-2 | 19↑ | – | 7.2 | ||
| 08.12.2025 | MalagaA | 1-1 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 30.11.2025 | LeganesH | 3-2 | 27↑ | 1 | 1 | 7.6 | |
| 22.11.2025 | EibarA | 1-2 | 11↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 16.11.2025 | HuescaH | 1-0 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | Granada CFA | 3-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 02.11.2025 | Deportivo La CorunaH | 0-2 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 26.10.2025 | Sporting GijonA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Cultural LeonesaH | 0-5 | 45↑ | – | 6.7 | ||
| 11.10.2025 | AlmeriaA | 4-2 | 62 | – | 6.3 | ||
| 05.10.2025 | CordobaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.09.2025 | MirandesA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | AD Ceuta FCA | 1-0 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 15.09.2025 | AlbaceteH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.09.2025 | ValladolidH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 30.08.2025 | CastellónA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 23.08.2025 | FC AndorraH | 1-3 | 34↑ | 1 | 6.5 | ||
| 17.08.2025 | Real Sociedad IIA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2022 | CadizH | 0-1 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 11.05.2022 | EspanyolH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.05.2022 | Celta VigoA | 4-0 | 45 | – | 6.6 | ||
| 30.04.2022 | VillarrealH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2022 | MallorcaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2022 | Rayo VallecanoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2022 | OsasunaA | 1-0 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 02.04.2022 | Atletico MadridA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2022 | Granada CFH | 2-3 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 13.03.2022 | Real SociedadA | 1-0 | 83 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2022 | SevillaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.02.2022 | GetafeA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.02.2022 | Real MadridA | 3-0 | 10↑ | – | 6.2 | ||
| 13.02.2022 | ValenciaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 05.02.2022 | ElcheA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.01.2022 | BarcelonaH | 0-1 | 2↑ | – | – | ||
| 18.01.2022 | Real BetisA | 4-0 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 09.01.2022 | Athletic ClubH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 02.01.2022 | Real SociedadH | 1-1 | 95 | – | 6.3 | ||
| 21.12.2021 | VillarrealA | 5-2 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 18.12.2021 | Rayo VallecanoA | 2-0 | 54 | – | 6.9 | ||
| 11.12.2021 | GetafeH | 1-1 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 03.12.2021 | Granada CFA | 2-1 | 56 | 2 | 6.2 |
ŞUT22
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%4.5
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%41
- Açık oyun6%27
- Serbest vuruş4%18
- Korner2%9
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak20%91
- Sol ayak2%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR22 şut
- 1-15' 1 %5
- 16-30' 4 %18
- 31-45' 4 %18
- 46-60' 5 %23
- 61-75' 4 %18
- 76-90+' 4 %18
PİYASA DEĞERİ€1.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 79 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
Atl. Madrid U19
→
Atl. Madrileño
-
Atl. Madrid U19
→
Atl. Madrileño
-
2015-07-01
Atl. Madrid U17
→
Atl. Madrid U19
-
Atl. Madrid U17
→
Atl. Madrid U19
-
2013-07-01
RCD Mallorca Yo
→
Atl. Madrid U17
?
RCD Mallorca Yo
→
Atl. Madrid U17
?
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1269 dk
İzlemede: Dengeli orta saha profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.6Segunda División 2025
PERFORMANS43.21269 dk
KARARVeri yetersiz54/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
71.7
Top kapan ön libero
70.7
Box-to-box orta saha
67.2
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%66
Dakika
%71
Değer / getiri
%14
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%64
Dakika
%81
Değer / getiri
%12
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
82
100
Pas hacmi / 90
38.79
72
54
Kilit pas / 90
1.21
1.4
86
Ortalama rating
6.72
7.2
93
Performans skoru
43.2
76
57
Müdahale / 90
1.84
2
92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aleksandar PavlovićBayern München · 21
%95
1gol
1asist
60scout
€75.00M
UEFA Champions League
Pablo GaldamesIndependiente · 29
%80
1gol
2asist
59scout
€1.00M
Liga Profesional Argentina
Simen HestnesKFUM Oslo · 29
%69
4gol
2asist
55scout
Eliteserien
Alexis Mac AllisterLiverpool · 27
%68
1gol
3asist
54scout
€30.00M
Premier League
Miguel RománCelta Vigo · 23
%66
1gol
0asist
66scout
€400K
La Liga
Iver FossumRosenborg · 29
%64
2gol
3asist
56scout
Eliteserien
Nicola MostiJuve Stabia · 27
%61
8gol
1asist
61scout
€450K
Serie B
Andrea CagnanoPescara
%60
1gol
1asist
58scout
€300K
Serie B
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


Real Zaragoza