Nicola Mosti
Italy · Midfielder

Nicola Mosti

YAŞ27
BOY178
KİLO74
DOĞUM YERİPietrasanta
LİGCoppa Italia
BU SEZON8G · 1A
Gol80.25 / 90
Asist10.03 / 90
Şut371.15 / 90
Kilit pas391.21 / 90
Başarılı dripling60.19 / 90
Kazanılan ikili1053.25 / 90
Rating6.84
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %56 (1.21) Asist — %16 (0.03) Drible — %3 (0.19) Pas isabeti — %59 (%82) Top kapma — %42 (2.20) İkili mücadele — %19 (%45) 32 ORT. % 56 16 3 59 42 19
  • Kilit pas 1.21 %56
  • Asist 0.03 %16
  • Drible 0.19 %3
  • Pas isabeti %82 %59
  • Top kapma 2.20 %42
  • İkili mücadele %45 %19
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2904 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10. Coppa Italia2022 · Modena · 3 maç 2gol10.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Coppa Italia Serie CNone · Italy · 2nd Place
🥈 Coppa Italia Serie C2017/2018 · Italy · 2nd Place
2025/26 41 2.965 8 1 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BJuve Stabia 40 2.904 8 1 6.84
Coppa ItaliaJuve Stabia 1 61 0 0 6.50
Şut38%50 isabet
Kilit pas41
Drible6%24 başarı
İkili kazanılan107%45
Müdahale56
Faul5339 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11356 yedek
G+A / 900.27
Kart8
Kaptan4maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1110 yedek girdi
FORMA98
MAÇ GEÇMİŞİ41 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
19.05.2026 MonzaA 2-1 45 6.7
16.05.2026 MonzaH 2-2 67 1 5 7.6
12.05.2026 ModenaA 0-1 78 7.0
08.05.2026 SudtirolA 1-1
01.05.2026 FrosinoneH 0-1 90 2 7.0
25.04.2026 PescaraAC 1-1 89 6.9
18.04.2026 CatanzaroHC 1-1 90 1 2 8.2
11.04.2026 CesenaH 2-0 90 7.2
06.04.2026 VeneziaA 3-1 90 6.2
21.03.2026 SpeziaH 3-1 89 1 6.2
17.03.2026 PalermoAC 2-2 90 1 1 7.6
14.03.2026 CarrareseH 1-1 88 1 2 7.5
08.03.2026 MantovaA 2-0 45 6.9
04.03.2026 SampdoriaH 1-1 59 2 7.0
28.02.2026 AvellinoAC 0-0 90 6.9
22.02.2026 ModenaH 1-2 89 1 3 7.7
15.02.2026 MonzaA 2-1 71 1 2 7.5
11.02.2026 EmpoliA 1-2 90 1 6.6
07.02.2026 PadovaH 3-3 69 1 6.3
01.02.2026 ReggianaA 1-1 90 1 1 7.9
24.01.2026 Virtus EntellaH 1-0 90 6.9
17.01.2026 BariA 0-1 22 6.7
10.01.2026 PescaraH 2-2 45 6.2
20.12.2025 CesenaA 1-1 90 1 6.2
13.12.2025 EmpoliH 2-0 67 2 6.6
08.12.2025 FrosinoneA 3-0 81 6.7
04.12.2025 BariH 0-0 27 1 6.3
30.11.2025 MonzaH 2-2 82 6.2
24.11.2025 SampdoriaA 1-0 89 2 6.7
08.11.2025 PalermoH 1-0 90 1 7.3
02.11.2025 ModenaA 3-0 74 6.0
26.10.2025 PadovaA 2-2 90 2 6.7
18.10.2025 AvellinoH 2-0 88 1 1 7.2
05.10.2025 CarrareseA 3-0 79 1 6.3
30.09.2025 MantovaH 2-1 45 6.2
26.09.2025 CatanzaroA 2-2 45 6.3
20.09.2025 SpeziaA 1-3 14 6.7
13.09.2025 ReggianaH 0-0 90 1 7.0
30.08.2025 VeneziaH 0-0 97 2 6.7
23.08.2025 Virtus EntellaA 1-1 90 1 6.9
15.08.2025 LecceA 2-0 61 1 6.5
ŞUT61
GOL8
xG5.3
xG FARKI+2.7over performing
DÖNÜŞÜM%13.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
79' · xG 0.014 56' · xG 0.015 22' · xG 0.05 60' · xG 0.028 57' · xG 0.825 · GOL 51' · xG 0.147 37' · xG 0.028 3' · xG 0.018 45' · xG 0.017 18' · xG 0.096 · GOL 2' · xG 0.092 44' · xG 0.017 10' · xG 0.032 38' · xG 0.101 34' · xG 0.014 33' · xG 0.138 · GOL 32' · xG 0.025 12' · xG 0.032 10' · xG 0.091 73' · xG 0.081 · GOL 2' · xG 0.864 · GOL 2' · xG 0.249 88' · xG 0.018 88' · xG 0.027 74' · xG 0.057 · GOL 55' · xG 0.148 31' · xG 0.068 2' · xG 0.292 · GOL 10' · xG 0.011 13' · xG 0.034 30' · xG 0.024 29' · xG 0.112 1' · xG 0.106 85' · xG 0.041 50' · xG 0.018 38' · xG 0.102 21' · xG 0.145 76' · xG 0.028 67' · xG 0.025 26' · xG 0.077 73' · xG 0.208 30' · xG 0.043 80' · xG 0.09 78' · xG 0.066 66' · xG 0.054 29' · xG 0.04 24' · xG 0.013 2' · xG 0.033 48' · xG 0.096 39' · xG 0.018 · GOL 31' · xG 0.019 12' · xG 0.081 20' · xG 0.018 20' · xG 0.024 10' · xG 0.073 55' · xG 0.08 24' · xG 0.035 85' · xG 0.017 45' · xG 0.02 55' · xG 0.0 44' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 29 (%48) Açık oyun — 13 (%21) Korner — 12 (%20) Kontra atak — 3 (%5) Taç sonrası — 3 (%5) Duran top — 1 (%2) 61 şut
  • Asist sonrası29%48
  • Açık oyun13%21
  • Korner12%20
  • Kontra atak3%5
  • Taç sonrası3%5
  • Duran top1%2
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 54 (%89) Sağ ayak — 6 (%10) Kafa — 1 (%2) 61 şut
  • Sol ayak54%89
  • Sağ ayak6%10
  • Kafa1%2
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR61 şut
1-15' — 14 16-30' — 12 31-45' — 13 46-60' — 9 61-75' — 5 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 14 1-15'
  • 1-15' 14 %23
  • 16-30' 12 %20
  • 31-45' 13 %21
  • 46-60' 9 %15
  • 61-75' 5 %8
  • 76-90+' 8 %13
PİYASA DEĞERİ€450K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 41 maç
Juve Stabia 41maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-11 Juve Stabia Catanzaro
2024-07-01 Modena Juve Stabia €200k
2024-06-30 Juve Stabia Modena End of loan
2024-01-04 Modena Juve Stabia loan transfer
2024-01-03 Virtus Entella Modena End of loan
2023-08-17 Modena Virtus Entella loan transfer
2022-07-01 Monza Modena ?
2022-07-01 Modena Modena
2022-06-30 Modena Monza End of loan
2021-07-16 Monza Modena loan transfer
2021-06-30 Ascoli Monza End of loan
2021-02-04 Monza Ascoli
2021-02-01 Monza Ascoli loan transfer
2021-01-31 Juventus U23 Monza End of loan
2020-10-01 Monza Juventus U23 loan transfer
2020-07-01 Juventus U23 Monza €200k
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
FC Südtirol %50 2026-07-18
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2904 dk

Takip listesi: Dengeli orta saha profili

Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU60.7Serie B 2025
PERFORMANS39.42904 dk
KARARVeri yetersiz61/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 73.3
İleri sekiz 72.4
Derinden oyun kurucu 72.3
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru %71
Performans %57
Dakika %95
Değer / getiri %80
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %85
Performans %57
Dakika %98
Değer / getiri %90
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Gol / 90 0.25 0.18 100
Kilit pas / 90 1.21 1.3 93
Müdahale / 90 1.7 2.5 68
İkili mücadele kazanma 44.87 55 82
Performans skoru 39.4 76 52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam