LİGSerie A
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut20.23 / 90
Kilit pas20.23 / 90
Kazanılan ikili384.38 / 90
Rating6.64
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.00
Şut
0.231.05
Kilit pas
0.230.42
Kazanılan ikili
4.384.60
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Emirates Cup2022 · World
🏆
Florida Cup2022 · World
🏆
Community Shield2020/2021 · England
🏆
FA Cup2019/2020 · England
🏆
Serie A2019 · Brazil
🏆
CONMEBOL Libertadores2019 · South-America
🥈
Trofeo Silvio Berlusconi2024 · Italy · 2nd Place
🥈
Trofeo Silvio Berlusconi2023 · Italy · 2nd Place
🥈
FIFA Intercontinental Cup2019 Qatar · World · 2nd Place
🥈
Segunda División2016/2017 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa Catalunya2016/2017 · Spain · 2nd Place
🥈
Primera División RFEF2014/2015 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
25
1.211
0
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%14 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan60%58
Müdahale18
Faul2010 kazanılan
İlk 111411 yedek
Kart3
2024/25
33
2.727
0
0
7.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan128%57
Müdahale41
Faul4110 kazanılan
İlk 11312 yedek
Kart61
Kaptan9maçta
2023/24
34
2.620
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas4
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan97%57
Müdahale41
Faul379 kazanılan
İlk 11304 yedek
Kart7
Kaptan1maçta
2022/23
31
2.489
1
0
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas3
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan106%59
Müdahale37
Faul319 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11283 yedek
G+A / 900.04
Kart4
Kaptan1maçta
2021/22
23
1.522
2
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas5
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan76%56
Müdahale21
Faul215 kazanılan
İlk 11176 yedek
G+A / 900.12
Kart31
2020/21
27
1.350
1
0
6.98
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%60 isabet
Kilit pas3
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan75%63
Müdahale21
Faul126 kazanılan
İlk 111512 yedek
G+A / 900.07
Kart2
TOPLAM GOL3
İLK 1113234 yedek girdi
KART29
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA3
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-167%44
- 3-5-239%26
- 4-2-3-128%18
- 4-4-27%5
- 3-5-1-16%4
- 3-4-1-25%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.01.2026 | LazioA | 2-2 | 1↑ | – | – | ||
| 04.01.2026 | CremoneseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.12.2025 | LausanneA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 14.12.2025 | VeronaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.12.2025 | Dynamo KyivH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.12.2025 | SassuoloA | 3-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | AtalantaA | 2-0 | 75 | – | 6.7 | ||
| 27.11.2025 | AEK Athens FCH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | JuventusH | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 09.11.2025 | GenoaA | 2-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | FSV Mainz 05A | 2-1 | 69 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2025 | LecceH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.10.2025 | InterA | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | BolognaH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.10.2025 | Rapid ViennaA | 0-3 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 19.10.2025 | AC MilanA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 05.10.2025 | AS RomaH | 1-2 | 75 | – | 6.3 | ||
| 02.10.2025 | Sigma OlomoucH | 2-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | PisaA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 21.09.2025 | ComoH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.09.2025 | NapoliH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | TorinoA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.08.2025 | PolessyaH | 3-2 | 91 | 1 | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | CagliariA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.08.2025 | PolessyaA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 25.05.2025 | UdineseA | 2-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.05.2025 | BolognaH | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.05.2025 | VeneziaA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.05.2025 | AS RomaA | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 27.04.2025 | EmpoliH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.04.2025 | CagliariA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 13.04.2025 | ParmaH | 0-0 | 90 | 1 | 7.6 | ||
| 05.04.2025 | AC MilanA | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | AtalantaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 16.03.2025 | JuventusH | 3-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 09.03.2025 | NapoliA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 28.02.2025 | LecceH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 23.02.2025 | VeronaA | 1-0 | 18↑ | – | 6.7 | ||
| 16.02.2025 | ComoH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.01.2025 | FiorentinaHC | 2-1 | 45 | – | 6.9 | ||
| 28.12.2024 | ParmaAC | 2-1 | 54 | – | 5.7 | ||
| 22.12.2024 | JuventusHC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.12.2024 | LecceAC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.12.2024 | UdineseHC | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 30.11.2024 | ComoAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 24.11.2024 | TorinoAC | 1-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 10.11.2024 | LazioHC | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.11.2024 | AC MilanHC | 0-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 30.10.2024 | AtalantaA | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 27.10.2024 | VeneziaH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 21.10.2024 | VeronaA | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.10.2024 | AS RomaH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | NapoliA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2024 | BolognaH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.09.2024 | InterH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 01.09.2024 | FiorentinaA | 2-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.08.2024 | GenoaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.08.2024 | EmpoliA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.05.2024 | JuventusA | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.05.2024 | FrosinoneH | 0-1 | 90 | – | 6.9 |
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası1%50
- Korner1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
PİYASA DEĞERİ€2.50M-28.6%
KAÇIRDIĞI MAÇ18
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 173 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
02.2025
SakatlıkKadroda yok
7 maç
01.2025
SakatlıkŞüpheli
2 maç
01.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
11.2022
AmeliyatKadroda yok
2 maç
10.2021
HastalıkŞüpheli
1 maç
05.2021
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 781 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.3Serie A 2025
PERFORMANS73.4781 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Defansif bek
72.9
Ayağı iyi stoper
72.7
Agresif stoper
71.8
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 257 oyuncu
Scout skoru
%66
Performans
%95
Dakika
%49
Değer / getiri
%32
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%92
Dakika
%67
Değer / getiri
%16
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
73.4
74
99
Pas hacmi / 90
51.4
42
100
Pas arası / 90
2.3
1.9
100
İkili mücadele kazanma
53.52
58
92
Dakika güvenliği
44.1
80
55
Müdahale / 90
1.38
3
46
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Aitor ParedesAthletic Club · 25
%95
0gol
0asist
59scout
€15.00M
UEFA Champions League
Tayyip Talha SanuçGazişehir Gaziantep · 26
%93
0gol
0asist
76scout
€1.80M
Süper Lig
Andrias EdmundssonVerona · 25
%75
0gol
0asist
74scout
Serie A
Kazunari KitaReal Sociedad II · 20
%74
0gol
0asist
84scout
€600K
Segunda División
Bruno WilsonSan Jose Earthquakes · 29
%65
1gol
0asist
68scout
Major League Soccer
Stiven BarreiroLeon · 31
%64
0gol
0asist
63scout
Liga MX
Kahraman DemirtaşAmed · 31
%63
0gol
0asist
55scout
1. Lig
Siebe Van Der HeydenGent · 27
%60
2gol
1asist
70scout
Jupiler Pro League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum






