LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.21 / 90
Şut20.41 / 90
Kilit pas30.62 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili173.49 / 90
Rating7.22
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 69 defanslar
- Müdahale 1.44 %28
- Pas arası 1.03 %31
- Blok 0.21 %18
- İkili mücadele %63 %76
- Pas isabeti %91 %88
- Faul (az iyi) 0.62 %71
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 438 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Challenger Pro League2020/2021 · Belgium
🥈
Copa del Rey2023/2024 · Spain · 2nd Place
🥈
First Division A2021/2022 · Belgium · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
6
520
0
1
7.17
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas4
İkili kazanılan21%62
Müdahale7
Faul33 kazanılan
İlk 116
G+A / 900.17
Kart1
2025/26
37
3.075
2
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%38 isabet
Kilit pas8
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan149%49
Müdahale48
Faul5126 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11343 yedek
G+A / 900.09
Kart10
2024/25
28
977
1
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas3
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan64%54
Müdahale18
Faul189 kazanılan
İlk 111216 yedek
G+A / 900.09
Kart41
2023/24
32
292
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
İkili kazanılan18%53
Müdahale10
Faul81 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11428 yedek
Kart21
2022/23
31
2.531
1
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%38 isabet
Kilit pas7
Drible1%11 başarı
İkili kazanılan136%57
Müdahale51
Faul3623 kazanılan
İlk 11292 yedek
G+A / 900.07
Kart13
2021/22
35
2.188
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas7
Drible4%40 başarı
İkili kazanılan160%61
Müdahale74
Faul4626 kazanılan
İlk 112411 yedek
Kart13
TOPLAM GOL2
İLK 116149 yedek girdi
KART21
FORMA44
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 5-3-218%22
- 3-4-2-115%19
- 4-4-213%16
- 4-2-3-112%15
- 4-3-312%15
- 3-4-1-211%14
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2026 | Cercle BruggeA | 0-3 | 90 | 0 | 7.6 | ||
| 03.09.2026 | OH LeuvenH | 1-0 | 90 | 2 | 7.1 | ||
| 30.08.2026 | Club Brugge KVH | 2-1 | 85 | – | 7.2 | ||
| 27.08.2026 | HibernianA | 2-3 | 82 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2026 | RAAL La LouvièreA | 1-2 | 87 | 1 | – | 7.0 | |
| 09.08.2026 | KV MechelenH | 2-0 | 86 | – | 7.3 | ||
| 31.05.2026 | GenkH | 0-0 | 120 | – | 6.6 | ||
| 24.05.2026 | Club Brugge KVA | 5-0 | 78 | 1 | 6.2 | ||
| 21.05.2026 | Union St. GilloiseH | 0-0 | 87 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2026 | AnderlechtH | 1-1 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 03.05.2026 | KV MechelenA | 1-0 | 96 | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | Club Brugge KVH | 0-2 | 94 | 1 | 7.0 | ||
| 22.04.2026 | Union St. GilloiseA | 0-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | St. TruidenH | 0-0 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 12.04.2026 | AnderlechtA | 3-1 | 88 | – | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | KV MechelenH | 1-1 | 95 | 1 | 7.2 | ||
| 22.03.2026 | DenderA | 1-3 | 84 | 1 | 6.9 | ||
| 13.03.2026 | Zulte WaregemH | 2-0 | 81 | – | 6.2 | ||
| 08.03.2026 | KV MechelenH | 3-1 | 91 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 01.03.2026 | GenkA | 3-0 | 92 | 1 | 6.3 | ||
| 20.02.2026 | Cercle BruggeH | 0-1 | 37↑ | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | OH LeuvenH | 1-3 | 77 | 1 | 6.0 | ||
| 30.01.2026 | RAAL La LouvièreA | 1-1 | 93 | – | 6.3 | ||
| 23.01.2026 | Standard LiegeA | 0-4 | 87 | – | 7.2 | ||
| 18.01.2026 | AnderlechtH | 4-2 | 38 | 1 | 6.7 | ||
| 27.12.2025 | KVC WesterloH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.12.2025 | Club Brugge KVA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.12.2025 | AntwerpH | 0-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | Union St. GilloiseA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 30.11.2025 | St. TruidenH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2025 | KVC WesterloA | 0-0 | 25↑ | 1 | 6.6 | ||
| 02.11.2025 | OH LeuvenA | 4-0 | 96 | 1 | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | Standard LiegeH | 4-0 | 93 | 2 | 2 | 9.5 | |
| 19.10.2025 | Zulte WaregemA | 4-1 | 90 | – | 5.6 | ||
| 03.10.2025 | CharleroiH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.09.2025 | Cercle BruggeA | 2-4 | 90 | – | 6.0 | ||
| 23.09.2025 | AnderlechtA | 1-0 | 95 | – | 6.2 | ||
| 19.09.2025 | DenderH | 3-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.09.2025 | AntwerpA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2025 | Club Brugge KVH | 1-1 | 78 | 1 | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | KV MechelenA | 1-1 | 95 | 2 | 7.5 | ||
| 09.08.2025 | Union St. GilloiseH | 2-3 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 02.08.2025 | RAAL La LouvièreH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2025 | VfL BochumH | 0-2 | 33 | – | 6.6 | ||
| 03.05.2025 | VfB StuttgartH | 0-1 | 57 | – | 5.2 | ||
| 27.04.2025 | Werder BremenA | 0-0 | 88 | – | 7.3 | ||
| 20.04.2025 | Bayer LeverkusenH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 12.04.2025 | Holstein KielA | 1-2 | 26↑ | 1 | 6.9 | ||
| 29.03.2025 | Bayern MünchenA | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.03.2025 | 1899 HoffenheimH | 1-0 | 73 | 1 | 6.7 | ||
| 08.03.2025 | VfL WolfsburgA | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.03.2025 | Borussia DortmundH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 22.02.2025 | FSV Mainz 05A | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 15.02.2025 | SC FreiburgH | 0-1 | 82 | – | 7.0 | ||
| 09.02.2025 | RB LeipzigA | 2-0 | 57 | – | 6.5 | ||
| 01.02.2025 | FC AugsburgH | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 25.01.2025 | Real BetisH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.01.2025 | VillarrealA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.12.2024 | GetafeA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.12.2024 | GironaH | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 |
ŞUT27
GOL2
xG2.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%7.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner18%67
- Duran top4%15
- Asist sonrası3%11
- Açık oyun2%7
Vücut bölgesine göre
- Kafa18%67
- Sol ayak9%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
- 1-15' 5 %19
- 16-30' 2 %7
- 31-45' 8 %30
- 46-60' 6 %22
- 61-75' 1 %4
- 76-90+' 5 %19
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 169 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
3 maç
04.2025
Uyluk sakatlığıKadroda yok
1 maç
10.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
4 maç
05.2024
Omuz sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2024
SakatlıkKadroda yok
1 maç
04.2023
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Jupiler Pro League2022 · Union St. Gilloise
13sarı · 32 maç
🟨
Jupiler Pro League2021 · Union St. Gilloise
13sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 3075 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.2Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS69.93075 dk
KARARİzlemeye değer69/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
86.0
Defansif bek
85.8
Klasik stoper
82.8
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru
%76
Performans
%78
Dakika
%95
Değer / getiri
%3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%87
Dakika
%98
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
52.74
62
85
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
69.9
76
92
Pas arası / 90
1.96
1.8
100
İkili mücadele kazanma
49.17
64
77
Ortalama rating
6.71
7.2
93
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tiago DjalóBeşiktaş · 25
%95
2gol
0asist
70scout
€8.50M
Süper Lig
Jakob GlesnesPhiladelphia Union · 31
%91
1gol
1asist
63scout
Major League Soccer
Tayyip Talha SanuçGazişehir Gaziantep · 26
%83
0gol
0asist
76scout
€1.80M
Süper Lig
Okan ErdoğanSivasspor · 27
%71
1gol
0asist
70scout
1. Lig
Buhari IbrahimIF Elfsborg · 24
%70
1gol
0asist
73scout
Allsvenskan
Lucas AbasciaClub Queretaro · 30
%66
0gol
0asist
67scout
Liga MX
Andrias EdmundssonVerona · 25
%64
0gol
0asist
74scout
Serie A
Kahraman DemirtaşAmed · 31
%60
0gol
0asist
55scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





