LİGLeagues Cup
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut130.44 / 90
Kilit pas100.34 / 90
Başarılı dripling10.03 / 90
Kazanılan ikili1224.15 / 90
Rating6.72
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2025 · 87 defanslar
- Müdahale 1.29 %33
- Pas arası 1.80 %94
- Blok 0.61 %67
- İkili mücadele %55 %50
- Pas isabeti %81 %24
- Faul (az iyi) 1.33 %23
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2646 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Liga MXNone · Mexico
🏆
Concacaf Champions CupNone · N/C America
🏆
Concacaf Champions Cup2023 · N/C America
🏆
Liga MX2020/2021 · Mexico
🥈
Primera BNone · Colombia · 2nd Place
🥈
Liga MXNone · Mexico · 2nd Place
🥈
Liga MX2021/2022 · Mexico · 2nd Place
🥈
Primera B2014 · Colombia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
31
2.646
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas10
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan122%55
Müdahale38
Faul3931 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1131
Kart111
Kaptan22maçta
2024/25
36
3.244
1
0
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut26%31 isabet
Kilit pas6
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan190%61
Müdahale84
Faul4827 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1136
G+A / 900.03
Kart8
Kaptan5maçta
2023/24
27
1.906
2
1
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas8
Drible3%23 başarı
İkili kazanılan89%54
Müdahale35
Faul2915 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11216 yedek
G+A / 900.14
Kart5
2022/23
34
2.695
0
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%20 isabet
Kilit pas13
Drible12%60 başarı
İkili kazanılan138%57
Müdahale46
Faul4523 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11313 yedek
G+A / 900.07
Kart101
2021/22
39
3.026
2
0
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas8
Drible11%65 başarı
İkili kazanılan145%54
Müdahale45
Faul4733 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11327 yedek
G+A / 900.06
Kart91
Kaptan1maçta
2020/21
39
3.318
1
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%42 isabet
Kilit pas5
Drible9%69 başarı
İkili kazanılan163%59
Müdahale43
Faul3534 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11372 yedek
G+A / 900.03
Kart81
TOPLAM GOL1
İLK 11670 yedek girdi
KART21
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-128%44
- 4-4-213%21
- 4-3-311%17
- 4-1-4-16%10
- 4-3-1-24%6
- 3-1-4-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | TolucaAC | 4-1 | 45 | – | 5.9 | ||
| 22.04.2026 | Club AmericaHC | 2-3 | 93 | 2 | 6.6 | ||
| 19.04.2026 | FC JuarezHC | 3-1 | 95 | 1 | 7.0 | ||
| 11.04.2026 | PueblaAC | 0-1 | 45 | – | 6.7 | ||
| 05.04.2026 | AtlasHC | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 22.03.2026 | Atletico San LuisAC | 1-2 | 94 | – | 7.5 | ||
| 19.03.2026 | Guadalajara ChivasAC | 5-0 | 96 | – | 5.7 | ||
| 07.03.2026 | MazatlánAC | 4-2 | 88 | – | 6.2 | ||
| 01.03.2026 | NecaxaHC | 2-1 | 93 | 1 | 6.6 | ||
| 22.02.2026 | Santos LagunaHC | 2-1 | 87 | – | 7.0 | ||
| 15.02.2026 | MonterreyAC | 1-0 | 93 | – | 7.3 | ||
| 07.02.2026 | Club QueretaroAC | 2-0 | 83 | 1 | 6.3 | ||
| 01.02.2026 | Tigres UANLHC | 1-2 | 91 | – | 6.0 | ||
| 18.01.2026 | U.N.A.M. - PumasAC | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 14.01.2026 | PachucaAC | 2-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.01.2026 | Cruz AzulHC | 2-1 | 101 | – | 7.2 | ||
| 09.11.2025 | PueblaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 02.11.2025 | Club AmericaA | 2-0 | 90 | – | 6.0 | ||
| 23.10.2025 | AtlasA | 2-0 | 90 | 2 | 5.9 | ||
| 18.10.2025 | Santos LagunaA | 2-0 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | FC JuarezA | 2-0 | 83 | – | 5.3 | ||
| 24.09.2025 | MazatlánH | 2-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 20.09.2025 | Club TijuanaAC | 5-0 | 90 | – | 5.3 | ||
| 14.09.2025 | Tigres UANLAC | 0-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 30.08.2025 | Club QueretaroH | 3-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 23.08.2025 | PachucaHC | 1-1 | 19 | – | 6.2 | ||
| 16.08.2025 | NecaxaAC | 0-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 12.08.2025 | MonterreyHC | 1-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.07.2025 | Cruz AzulA | 4-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 20.07.2025 | Guadalajara ChivasH | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.07.2025 | Atletico San LuisHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 12.05.2025 | Cruz AzulA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 09.05.2025 | Cruz AzulH | 2-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.04.2025 | MonterreyH | 0-2 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 16.04.2025 | Cruz AzulA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.04.2025 | PueblaH | 1-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 05.04.2025 | Club QueretaroA | 1-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 31.03.2025 | U.N.A.M. - PumasH | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.03.2025 | NecaxaA | 2-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2025 | Santos LagunaA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.03.2025 | Club TijuanaH | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | Tigres UANLH | 1-0 | 104 | 2 | 7.9 | ||
| 20.02.2025 | Club AmericaA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.02.2025 | Atletico San LuisA | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | TolucaH | 3-3 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 06.02.2025 | PachucaA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.02.2025 | MazatlánAC | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 29.01.2025 | Guadalajara ChivasH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | FC JuarezH | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 19.01.2025 | AtlasAC | 1-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 11.11.2024 | MonterreyAC | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 06.11.2024 | MazatlánH | 0-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 02.11.2024 | TolucaA | 2-2 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 26.10.2024 | Club QueretaroHC | 4-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 24.10.2024 | AtlasH | 0-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 20.10.2024 | FC JuarezA | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.10.2024 | Club AmericaH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 28.09.2024 | Tigres UANLA | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 21.09.2024 | Atletico San LuisHC | 1-0 | 101 | 1 | 7.3 | ||
| 19.09.2024 | Guadalajara ChivasA | 2-0 | 90 | 1 | 6.9 |
ŞUT8
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner4%50
- Taç sonrası2%25
- Asist sonrası1%12
- Duran top1%12
Vücut bölgesine göre
- Kafa4%50
- Sağ ayak3%38
- Sol ayak1%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR8 şut
- 1-15' 1 %12
- 16-30' 1 %12
- 31-45' 1 %12
- 46-60' 2 %25
- 61-75' 3 %38
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 206 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Liga MX2022 · Leon
9sarı · 32 maç
🟥
Liga MX2021 · Leon
1kırmızı · 37 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2646 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU63.0Liga MX 2025
PERFORMANS67.82646 dk
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 205 oyuncu
Scout skoru
%72
Performans
%90
Dakika
%91
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%82
Dakika
%95
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Mert ÇelikSivasspor · 25
%95
0gol
1asist
70scout
1. Lig
Jakob GlesnesPhiladelphia Union · 31
%93
1gol
1asist
63scout
Major League Soccer
Sergio GonzálezBurgos · 28
%83
0gol
0asist
69scout
€600K
Segunda División
Bruno MéndezToluca · 26
%67
1gol
0asist
69scout
Liga MX
Sean NealisNew York Red Bulls · 28
%66
0gol
0asist
67scout
Major League Soccer
Leny YoroManchester United · 20
%65
0gol
0asist
75scout
Premier League
Iñigo Sebastián MaganaHuesca · 31
%65
0gol
1asist
61scout
Segunda División
Rick MeissenExcelsior · 23
%60
0gol
3asist
75scout
Eredivisie
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum