Luca Weinhandl
Austria · Midfielder

Luca Weinhandl

YAŞ16
BU SEZON1G · 1A
Gol10.31 / 90
Asist10.31 / 90
Şut30.94 / 90
Kilit pas41.25 / 90
Başarılı dripling30.94 / 90
Kazanılan ikili175.31 / 90
Rating7.00
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 48 orta sahalar
Kilit pas — %49 (1.25) Asist — %77 (0.31) Drible — %81 (0.94) Pas isabeti — %2 (%70) Top kapma — %91 (4.06) İkili mücadele — %45 (%49) 58 ORT. % 49 77 81 2 91 45
  • Kilit pas 1.25 %49
  • Asist 0.31 %77
  • Drible 0.94 %81
  • Pas isabeti %70 %2
  • Top kapma 4.06 %91
  • İkili mücadele %49 %45
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 288 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
12. UEFA Champions League2026 · Sturm Graz · 4 maç 1gol18. 1asist12.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2026/27 4 288 1 1 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSturm Graz 4 288 1 1 7.00
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan17%49
Müdahale8
Faul44 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.62
2025/26 22 556 1 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaSturm Graz 17 404 1 0 6.77
UEFA Europa LeagueSturm Graz 5 152 0 0 6.70
Şut9%67 isabet
Kilit pas1
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan38%52
Müdahale16
Faul77 kazanılan
İlk 11616 yedek
G+A / 900.16
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 1162 yedek girdi
FORMA39
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %100
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 5 4-1-3-2 — 1 4-2-3-1 — 1 4-3-1-2 — 1 8 maç
  • 4-4-25%62
  • 4-1-3-21%12
  • 4-2-3-11%12
  • 4-3-1-21%12
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ26 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
11.08.2026 FenerbahçeH 0-1 91 1 6.6
05.08.2026 FenerbahçeA 2-0 64 6.3
28.07.2026 Heart Of MidlothianA 0-2 45 1 6.6
21.07.2026 Heart Of MidlothianH 4-0 88 1 1 1 8.5
17.05.2026 Rapid ViennaH 2-0 62 6.3
10.05.2026 TSV HartbergA 2-4 31 1 2 7.9
03.05.2026 Red Bull SalzburgA 1-1 17 6.7
26.04.2026 Austria ViennaH 1-1
22.04.2026 Lask LinzH 1-1
19.04.2026 Lask LinzA 1-1
12.04.2026 TSV HartbergH 0-0 60 1 6.9
05.04.2026 Rapid ViennaA 0-2 90 2 7.0
20.03.2026 Red Bull SalzburgH 1-1 9 6.3
15.03.2026 Austria ViennaA 2-5 8 6.7
08.03.2026 SCR AltachH 2-0 90 7.0
01.03.2026 Wolfsberger ACA 2-2 12 6.7
22.02.2026 FC BW LinzH 1-0
14.02.2026 WSG WattensA 1-0 25 1 6.2
08.02.2026 RiedH 1-0
29.01.2026 BrannH 1-0 78 2 6.2
22.01.2026 FeyenoordA 3-0 74 1 7.2
11.12.2025 FK Crvena ZvezdaH 0-1
05.10.2025 SCR AltachA 0-2
02.10.2025 RangersH 2-1
28.09.2025 TSV HartbergH 1-0
24.09.2025 FC MidtjyllandA 2-0
ŞUT10
GOL2
xG0.5
xG FARKI+1.5over performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
80' · xG 0.133 · GOL 80' · xG 0.043 31' · xG 0.03 26' · xG 0.087 46' · xG 0.007 81' · xG 0.191 45' · xG 0.0 53' · xG 0.0 · GOL 39' · xG 0.0 27' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%40) Açık oyun — 3 (%30) Kontra atak — 2 (%20) Taç sonrası — 1 (%10) 10 şut
  • Asist sonrası4%40
  • Açık oyun3%30
  • Kontra atak2%20
  • Taç sonrası1%10
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 7 (%70) Sol ayak — 3 (%30) 10 şut
  • Sağ ayak7%70
  • Sol ayak3%30
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR10 şut
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %20
  • 31-45' 3 %30
  • 46-60' 2 %20
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 3 %30
PİYASA DEĞERİ€5.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 26 maç
Sturm Graz 26maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-01-01 Sturm Graz II Sturm Graz -
2025-01-01 Stmk.-Sturm U18 Sturm Graz II -
2024-07-01 Stmk.-Sturm U16 Stmk.-Sturm U18 -
2023-07-01 Stmk.-Sturm U15 Stmk.-Sturm U16 -
2022-07-01 Sturm Graz Yth Stmk.-Sturm U15 -
2015-04-09 Career break Sturm Graz Yth -
2014-07-01 SV Wildon Yth. Career break -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 404 dk

Veri yetersiz: İki yönlü orta saha

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU49.8Bundesliga 2025
PERFORMANS38.1404 dk
KARARVeri yetersiz44/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 54.0
Box-to-box orta saha 47.2
İleri sekiz 41.7
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %55
Dakika %49
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %55
Dakika %61
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90 2.9 3.2 91
Ortalama rating 6.77 7.1 95
Performans skoru 38.1 75 51
İkili mücadele kazanma 50 58 86
Pas arası / 90 1.11 2.3 48
Pas hacmi / 90 30.74 50 62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam