Luís André Leite Esteves
Cape Verde · Midfielder

Luís André Leite Esteves

YAŞ30
BOY184
KULÜPHaugesund
DOĞUM YERİLissabon
LİGNM Cupen
BU SEZON0G · 1A
Asist10.07 / 90
Şut151.03 / 90
Kilit pas40.27 / 90
Başarılı dripling151.03 / 90
Kazanılan ikili1016.91 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2025 · 94 orta sahalar
Kilit pas — %0 (0.27) Asist — %31 (0.07) Drible — %76 (1.03) Pas isabeti — %51 (%82) Top kapma — %98 (4.31) İkili mücadele — %80 (%54) 56 ORT. % 0 31 76 51 98 80
  • Kilit pas 0.27 %0
  • Asist 0.07 %31
  • Drible 1.03 %76
  • Pas isabeti %82 %51
  • Top kapma 4.31 %98
  • İkili mücadele %54 %80
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1315 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈 NM Cupen2019 · Norway · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
2020 1 2021 2 2022 1 2023 3 2024 3 2025 1
GolAsist
2025/26 21 1.315 0 1 6.69
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienHaugesund 21 1.315 0 1 6.69
Şut15%27 isabet
Kilit pas4
Drible15%38 başarı
İkili kazanılan101%54
Müdahale44
Faul2235 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11165 yedek
G+A / 900.07
Kart61
Kaptan15maçta
2024/25 27 1.759 3 0 7.03
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienHaugesund 27 1.759 3 0 7.03
Şut23%43 isabet
Kilit pas11
Drible22%54 başarı
İkili kazanılan153%63
Müdahale62
Faul1747 kazanılan
İlk 11225 yedek
G+A / 900.15
Kart5
2023/24 26 1.362 2 1 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienHaugesund 26 1.362 2 1 6.72
Şut11%45 isabet
Kilit pas12
Drible46%73 başarı
İkili kazanılan112%53
Müdahale35
Faul2122 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111511 yedek
G+A / 900.2
Kart51
2022/23 8 64 1 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienHaugesund 8 64 1 0 6.68
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan4%44
Müdahale1
G+A / 901.41
2021/22 12 411 0 2 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienHaugesund 12 411 0 2 6.60
Şut4
Kilit pas6
Drible7%58 başarı
İkili kazanılan26%38
Müdahale12
Faul95 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1148 yedek
G+A / 900.44
Kart1
2020/21 23 1.803 0 1 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienHaugesund 23 1.803 0 1 6.85
Şut22%55 isabet
Kilit pas11
Drible18%75 başarı
İkili kazanılan125%56
Müdahale57
Faul2533 kazanılan
İlk 11221 yedek
G+A / 900.05
Kart7
TOPLAM GOL3
İLK 113810 yedek girdi
KART12
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA16
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 2 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 46-60'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %33
  • 46-60' 2 %67
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 25 4-4-2 — 9 4-3-3 — 7 4-1-4-1 — 3 3-5-2 — 2 5-3-2 — 1 47 maç
  • 4-2-3-125%53
  • 4-4-29%19
  • 4-3-37%15
  • 4-1-4-13%6
  • 3-5-22%4
  • 5-3-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 S. LisethS. Liseth 1 M. HopeM. Hope Esteves 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.11.2025 KFUM OsloAC 1-4 65 1 2 7.5
26.10.2025 TromsoHC 2-3 83 6.3
18.10.2025 BrannA 4-1 13 1 6.9
21.09.2025 Kristiansund BKA 2-0 30 6.3
14.09.2025 RosenborgH 0-3 52 6.9
31.08.2025 FredrikstadA 2-2 21 6.3
24.08.2025 ValerengaHC 2-3 62 1 6.7
10.08.2025 Sarpsborg 08 FFHC 3-2 75 7.3
03.08.2025 StromsgodsetAC 2-0 80 1 7.2
20.07.2025 ValerengaAC 3-0 83 6.7
13.07.2025 KFUM OsloHC 0-2 74 6.6
06.07.2025 Sarpsborg 08 FFAC 3-1 90 1 7.2
29.06.2025 Kristiansund BKHC 0-0 75 2 7.2
22.06.2025 SandefjordAC 4-0 66 6.3
01.06.2025 Bodo/GlimtHC 0-4 77 2 6.2
11.05.2025 VikingHC 1-4 49 5.5
04.05.2025 MoldeAC 2-1 79 1 6.9
30.04.2025 VikingAC 5-1 63 1 6.6
27.04.2025 FredrikstadHC 0-0 63 2 6.6
06.04.2025 StromsgodsetH 0-5 25 6.3
30.03.2025 TromsoA 1-0 90 1 7.0
23.11.2024 VikingA 5-1 32 6.6
10.11.2024 TromsoH 2-0 84 1 7.3
03.11.2024 LillestromA 0-1 63 1 7.2
27.10.2024 MoldeH 0-3 77 7.0
20.10.2024 KFUM OsloA 0-0 90 2 6.9
28.09.2024 BrannH 0-1 81 1 7.3
22.09.2024 RosenborgA 4-0 45 1 6.9
15.09.2024 StromsgodsetH 0-0 83 1 7.6
01.09.2024 Kristiansund BKA 2-2 32 6.6
18.08.2024 Sarpsborg 08 FFA 2-2 54 1 7.2
14.08.2024 FredrikstadA 1-0 63 6.9
10.08.2024 Ham-KamH 0-1 86 4 7.5
03.08.2024 Bodo/GlimtA 4-2 78 6.6
28.07.2024 SandefjordA 4-3 45 1 3 7.6
21.07.2024 VikingH 1-0 90 2 7.3
13.07.2024 BrannA 1-1 74 6.7
02.06.2024 Bodo/GlimtH 0-1 35 6.7
26.05.2024 SandefjordH 2-1 28 6.7
20.05.2024 StromsgodsetA 2-0 57 6.7
16.05.2024 Kristiansund BKH 1-0 78 2 7.5
12.05.2024 Ham-KamA 2-2 82 6.9
05.05.2024 KFUM OsloH 0-1 81 7.7
28.04.2024 MoldeA 2-1 65 1 6.3
21.04.2024 RosenborgH 1-3 85 1 1 7.3
14.04.2024 TromsoA 0-1 77 6.3
07.04.2024 LillestromH 0-2 30 6.9
31.03.2024 ODD BallklubbA 1-2 64 1 2 7.5
03.12.2023 StabaekH 3-0 90 2 6.2
26.11.2023 TromsoA 2-1 77 7.3
11.11.2023 BrannH 0-2 88 1 6.5
05.11.2023 LillestromA 1-0 23 6.3
28.10.2023 AalesundH 6-1 71 1 6.2
22.10.2023 Ham-KamA 0-3 19 1 7.9
08.10.2023 StromsgodsetH 1-0 13 6.6
03.09.2023 MoldeH 1-2 89 1 7.2
27.08.2023 SandefjordA 0-0 81 6.9
20.08.2023 Bodo/GlimtH 1-3 20 6.3
06.08.2023 RosenborgH 1-2 70 6.3
30.07.2023 Sarpsborg 08 FFA 2-1 85 6.5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 117 maç
Haugesund 117maç 2020–2025
Cape Verde Islands 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-09-08 Pafos Haugesund
2021-08-01 Haugesund Pafos
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Eliteserien2025 · Haugesund 4sarı · 12 maç
🟥 Eliteserien2025 · Haugesund 1kırmızı · 12 maç
🟨 Eliteserien2020 · Haugesund 7sarı · 23 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 1315 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.4Eliteserien 2025
PERFORMANS46.91315 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 192 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %63
Dakika %68
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %71
Dakika %82
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam