Ibrahima Konaté
Guinea · Midfielder

Ibrahima Konaté

YAŞ18
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut61.81 / 90
Kilit pas41.21 / 90
Başarılı dripling10.30 / 90
Kazanılan ikili226.64 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 77 orta sahalar
Kilit pas — %47 (1.21) Asist — %0 (0.00) Drible — %33 (0.30) Pas isabeti — %68 (%85) Top kapma — %83 (4.23) İkili mücadele — %62 (%52) 49 ORT. % 47 0 33 68 83 62
  • Kilit pas 1.21 %47
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.30 %33
  • Pas isabeti %85 %68
  • Top kapma 4.23 %83
  • İkili mücadele %52 %62
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 298 dakika oynadı.
2026/27 4 298 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 4 298 0 0 6.57
Şut6%50 isabet
Kilit pas4
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan22%52
Müdahale11
Faul63 kazanılan
İlk 114
2025/26 35 1.016 2 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCercle Brugge 35 1.016 2 0 6.64
Şut14%50 isabet
Kilit pas5
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan85%49
Müdahale32
Faul2714 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111025 yedek
G+A / 900.18
Kart61
TOPLAM GOL2
İLK 111425 yedek girdi
KART4
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %50
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 18 3-5-2 — 5 4-2-2-2 — 4 3-4-1-2 — 3 4-1-3-2 — 2 4-2-3-1 — 2 34 maç
  • 4-4-218%53
  • 3-5-25%15
  • 4-2-2-24%12
  • 3-4-1-23%9
  • 4-1-3-22%6
  • 4-2-3-12%6
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Lommel UnitedH 0-1 79 2 6.7
23.08.2026 Club Brugge KVA 1-0 71 1 6.2
14.08.2026 St. TruidenH 3-3 61 3 6.5
08.08.2026 Standard LiegeA 2-2 87 6.9
09.05.2026 RAAL La LouvièreA 4-1 81 6.3
01.05.2026 Zulte WaregemH 2-3 77 1 3 7.2
24.04.2026 DenderH 2-1 73 6.6
19.04.2026 DenderA 1-4 84 1 2 7.3
11.04.2026 RAAL La LouvièreH 3-0
04.04.2026 Zulte WaregemA 2-2 26 6.3
22.03.2026 AnderlechtA 2-3 0
15.03.2026 RAAL La LouvièreH 1-3 47 1 6.9
08.03.2026 St. TruidenA 2-1
01.03.2026 DenderH 0-0 45 3 7.3
20.02.2026 GentA 0-1 9 1 6.3
15.02.2026 Club Brugge KVH 1-2 29 7.0
07.02.2026 CharleroiA 3-4 48 6.3
31.01.2026 AntwerpH 0-4 81 6.2
25.01.2026 GenkA 1-1 30 1 6.5
26.12.2025 Union St. GilloiseH 1-1 30 6.0
21.12.2025 OH LeuvenA 0-2 23 1 6.7
13.12.2025 KV MechelenH 2-3
06.12.2025 Standard LiegeH 1-2 45 6.7
29.11.2025 Zulte WaregemA 1-1
22.11.2025 Union St. GilloiseA 2-0 10 6.6
08.11.2025 OH LeuvenH 1-2 67 7.0
02.11.2025 RAAL La LouvièreA 2-1
26.10.2025 Zulte WaregemH 1-1
19.10.2025 GenkH 2-2
04.10.2025 AntwerpA 1-1 25 6.9
28.09.2025 GentH 2-4
21.09.2025 KV MechelenA 0-0 12 6.3
14.09.2025 CharleroiH 2-3 20 6.9
29.08.2025 St. TruidenH 1-1
23.08.2025 Standard LiegeA 0-3 10 2 6.3
17.08.2025 KVC WesterloH 4-1 9 6.9
09.08.2025 Club Brugge KVA 2-0
03.08.2025 AnderlechtH 0-2 45 6.3
26.07.2025 DenderA 0-0 90 6.6
ŞUT26
GOL2
xG3.0
xG FARKI-1.0under performing
DÖNÜŞÜM%7.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
72' · xG 0.019 46' · xG 0.438 · GOL 76' · xG 0.054 21' · xG 0.53 · GOL 4' · xG 0.03 2' · xG 0.111 81' · xG 0.016 45' · xG 0.023 20' · xG 0.068 10' · xG 0.05 2' · xG 0.282 80' · xG 0.018 73' · xG 0.032 85' · xG 0.043 89' · xG 0.107 86' · xG 0.047 90' · xG 0.054 90' · xG 0.279 60' · xG 0.268 55' · xG 0.093 7' · xG 0.094 63' · xG 0.078 9' · xG 0.072 22' · xG 0.092 51' · xG 0.021 24' · xG 0.065
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 11 (%42) Korner — 7 (%27) Açık oyun — 5 (%19) Kontra atak — 3 (%12) 26 şut
  • Asist sonrası11%42
  • Korner7%27
  • Açık oyun5%19
  • Kontra atak3%12
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 12 (%46) Sağ ayak — 11 (%42) Kafa — 3 (%12) 26 şut
  • Sol ayak12%46
  • Sağ ayak11%42
  • Kafa3%12
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR26 şut
1-15' — 6 16-30' — 4 31-45' — 1 46-60' — 4 61-75' — 3 76-90+' — 8 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 76-90+'
  • 1-15' 6 %23
  • 16-30' 4 %15
  • 31-45' 1 %4
  • 46-60' 4 %15
  • 61-75' 3 %12
  • 76-90+' 8 %31
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1016 dk

İzlemede: İki yönlü orta saha

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU61.6Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS42.01016 dk
KARARİzlemeye değer67/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 76.0
Box-to-box orta saha 68.3
Derinden oyun kurucu 62.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %76
Performans %58
Dakika %63
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %86
Performans %62
Dakika %77
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 75.5 82 92
Müdahale / 90 2.83 3.2 88
Ortalama rating 6.64 7.1 94
Performans skoru 42 75 56
Pas arası / 90 1.42 2.3 62
İkili mücadele kazanma 49.13 58 85
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam