LİGJupiler Pro League
BU SEZON3G · 1A
Gol30.54 / 90
Asist10.18 / 90
Şut132.34 / 90
Kilit pas71.26 / 90
Başarılı dripling71.26 / 90
Kazanılan ikili335.94 / 90
Rating6.68
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.180.00
Şut
2.340.74
Kilit pas
1.262.23
Başarılı dripling
1.263.72
Kazanılan ikili
5.947.44
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
First Division A2024/2025 · Belgium
2025/26
35
621
3
1
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%64 isabet
Kilit pas10
Drible12%63 başarı
İkili kazanılan43%41
Müdahale16
Faul175 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11530 yedek
G+A / 900.58
Kart4
2024/25
15
24
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan6%67
Müdahale1
TOPLAM GOL1
İLK 11545 yedek girdi
KART4
FORMA20
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-220%43
- 3-4-2-115%33
- 3-5-24%9
- 3-4-33%7
- 3-1-4-22%4
- 4-3-32%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ50 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | KV MechelenH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.05.2026 | St. TruidenA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | AnderlechtA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | St. TruidenA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | DenderH | 2-0 | 2↑ | – | – | ||
| 07.03.2026 | GenkH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | KVC WesterloA | 0-0 | 83 | – | 6.5 | ||
| 21.02.2026 | AntwerpH | 2-1 | 6↑ | 1 | – | ||
| 14.02.2026 | Standard LiegeA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.02.2026 | RAAL La LouvièreH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2026 | OH LeuvenA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 26.12.2025 | Cercle BruggeA | 1-1 | 60 | – | 6.3 | ||
| 20.12.2025 | Zulte WaregemH | 2-0 | 70 | 2 | 6.0 | ||
| 14.12.2025 | CharleroiA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.12.2025 | MarseilleH | 2-3 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | GentH | 1-1 | 16↑ | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | AnderlechtA | 1-0 | 12↑ | – | 7.0 | ||
| 25.11.2025 | GalatasarayA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.11.2025 | Cercle BruggeH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2025 | KV MechelenA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.11.2025 | Atletico MadridA | 3-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 01.11.2025 | Zulte WaregemA | 1-4 | 67 | 2 | 5 | 7.3 | |
| 26.10.2025 | St. TruidenH | 2-0 | 62 | 1 | 7.0 | ||
| 21.10.2025 | InterH | 0-4 | 29↑ | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | CharleroiH | 3-1 | 19↑ | 1 | 6.6 | ||
| 05.10.2025 | Club Brugge KVA | 1-0 | 38↑ | 1 | 6.2 | ||
| 01.10.2025 | NewcastleH | 0-4 | 45↑ | 1 | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | KVC WesterloH | 2-0 | 32↑ | 1 | 1 | 7.2 | |
| 21.09.2025 | GenkA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.09.2025 | PSV EindhovenA | 1-3 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | DenderA | 0-1 | 11↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 31.08.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 11↑ | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | RAAL La LouvièreA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.08.2025 | GentA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | OH LeuvenH | 5-0 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 17.05.2025 | AntwerpA | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2025 | AnderlechtA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | Club Brugge KVH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2025 | Club Brugge KVA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2025 | GenkA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.04.2025 | AnderlechtH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | GentA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 29.03.2025 | AntwerpH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2025 | GenkA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2025 | Standard LiegeH | 3-0 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 01.03.2025 | DenderH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2025 | AnderlechtA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 16.02.2025 | KV MechelenH | 0-1 | 13↑ | 1 | 7.2 | ||
| 09.02.2025 | KortrijkA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.02.2025 | St. TruidenH | 2-1 | –↑ | – | – |
ŞUT15
GOL3
xG3.4
xG FARKI-0.4under performing
DÖNÜŞÜM%20.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası8%53
- Korner3%20
- Kontra atak1%7
- Açık oyun1%7
- Penaltı1%7
- Taç sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak10%67
- Sol ayak3%20
- Kafa2%13
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR15 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 1 %7
- 31-45' 5 %33
- 46-60' 3 %20
- 61-75' 1 %7
- 76-90+' 5 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2025 · 50 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-31
FC Schaffhausen
→
Union SG
€350k
FC Schaffhausen
→
Union SG
€350k
2024-10-01
FC Paradiso
→
FC Schaffhausen
?
FC Paradiso
→
FC Schaffhausen
?
2024-09-30
FC Schaffhausen
→
FC Paradiso
End of loan
FC Schaffhausen
→
FC Paradiso
End of loan
2024-01-15
FC Paradiso
→
FC Schaffhausen
loan transfer
FC Paradiso
→
FC Schaffhausen
loan transfer
2023-07-01
FC Linth 04
→
FC Paradiso
free transfer
FC Linth 04
→
FC Paradiso
free transfer
2022-08-31
GC Zürich U18
→
FC Linth 04
free transfer
GC Zürich U18
→
FC Linth 04
free transfer
2021-07-01
Rappi/GC U17
→
GC Zürich U18
-
Rappi/GC U17
→
GC Zürich U18
-
2020-08-05
GC Zürich U15
→
Rappi/GC U17
-
GC Zürich U15
→
Rappi/GC U17
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026
Kadro dışıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
ETO FC
%50
2026-07-24
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 500 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.5Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS83.6500 dk
KARARİzlemeye değer71/100
◆ Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bitirici
74.5
Pivot forvet
74.2
İçe kat eden kanat
73.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%99
Dakika
%54
Değer / getiri
%6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%98
Dakika
%65
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
83.6
78
100
Gol / 90
0.54
0.65
83
Tahmini xG / 90
0.607
0.48
100
Şut isabeti
61.54
48
100
Ortalama rating
6.68
7.15
93
Şut / 90
2.34
3.4
69
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Paulos AbrahamHammarby FF · 23
%95
8gol
4asist
78scout
Allsvenskan
Mathis LambourdeReggiana · 19
%90
4gol
1asist
74scout
€7.50M
Serie B
Felix Afena-GyanAmed · 22
%74
5gol
4asist
78scout
1. Lig
Morgan WhittakerMiddlesbrough · 24
%72
14gol
7asist
75scout
Championship
Antoine SemenyoBournemouth · 25
%70
10gol
3asist
71scout
€75.00M
Premier League
Joe GelhardtHull City · 23
%68
15gol
4asist
77scout
Championship
Abdessamad EzzalzouliReal Betis · 24
%63
10gol
8asist
73scout
€30.00M
La Liga
ThuramPendikspor · 34
%60
8gol
2asist
63scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum